Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Miałem małą nieścisłość w książce serwisowej co mogła mnie tysiąca kosztować. Brak wpisu z serwisu na 180K, jednak naklejka na drzwiach jest.telefon do poprzedniego właściciela i jest potwierdzone, pełen serwis z olejem skrzyni zrobiony 10K temu w lutym. Tyle wygrać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja będe w takim razie odosobnionym przypadkiem, gdzie Presto nie rzuciło mnie na kolana... ;)

 

Kurde to ja tez po testach nie żebym nie był zadowolony ale nie klękam. Na pewno co mnie nie do końca leży to lakier nie jest tak śliski jak np. po CP Reload, CG V7, Zaino Z-8. Ogólnie moim zdanie jest mniej śliski od wszelakiego rodzaju QD. Również Rapidwaxx nie jest tak śliski - jest taki jak Presto. Co do wyglądu to ja go kładę na Mohs'a więc jakiś spektakularnych rzeczy nie widzę. Ogólnie auto wygląda bdb ale i po innych QD nie jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy członek rodziny ;)

3 lata temu też rozważałem tą rasę przy szukaniu psa. Jednak ostatecznie zdecydowałem się na staffika, a zaważył przypadek :) Pies miał być dla mnie motywacją dla większej dawki ruchu w ciągu dnia i do oderwania się od komputera - a jednak pod tym względem staffordshire bull terrier jest bardziej wymagający.

 

Gratuluję, mam nadzieję, że poradzisz sobie z odpowiedzialnością. Dobre karmy, nie żadne marketowe Pedigree, bez kurczaka (chyba że lubisz wąchać bąki ;)), jak najmniej zbóż i większy nacisk na wychowanie i naukę, niż na czułości - a będziesz miał wspaniałego przyjaciela. 8-)

 

I cierpliwości przy wyciąganiu igiełek z wykładziny i welurów w samochodzie. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest z nami 2 tygodnie więc co nieco już o nim wiem, o karmach czytałem w hodowli był Royal ale ze względu na kurczaka i zboża jestem w trakcie wymiany na Brit Care. Ja myślałem o BF od roku i w końcu jest, miał być kanapowiec w domu. Trochę biegam ale wtedy jadę niedaleko mnie do Sfory biorę haszczaka i z nim latam po Kiekrzu czy Strzeszynku ;)

 

oOOk3U0.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brit Care to zdecydowanie dobry wybór, sam go kupuję. Za to linia standard, jest na marnym poziomie Royal Canin i Pedigree.

 

Pozycje, w których te psy odpoczywają potrafią poprawić humor :mrgreen: Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.