Skocz do zawartości

Co mi dziś poprawiło humor 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Johnson, koło domu mam takie ścieżki, fakt, przy słonecznym dniu można czerpać mega radość z jazdy :) Za dużo czasu ostatnio na jazdę nie miałem, więc jak tylko jest chwilka i słońce to siup :mrgreen:

suchy3022, kiedyś tam zaglądałem do spalania to miałem okolice 11. Teraz tylko siedzę w temperaturach i czasem przełączę na navi. Po co sobie psuć humor :D

 

Mefju, dopiero 1700. Powoli, powoli :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domowe sposoby na odświeżanie/polerowanie reflektorów:

 

1) ocet :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=22ozAjCniFU

 

2) soda oczyszczona :mrgreen:

https://www.youtube.com/watch?v=pVzj7zuDi0o

 

3) płyn hamulcowy + pasta do zębów :mrgreen:

 

4) sama pasta do zębów :mrgreen:

 

5) WD 40 (wszechstronny środek bo już nawet widziałem jak rysy z lakieru usuwa na YT) :mrgreen:

 

Po tym co zobaczyłem wydaje mi się, że nawet i słonina z mięsnego da radę. Wyrzucam więc wszystkie pasty i inne szpeje. Po co przepłacać. :D

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sowa, która zadomowiła się na dachu moim i sąsiadów. Dałbym to do "Co mnie dziś wkurzyło" ze względu na upierdliwy dźwięk jaki ten Puszczyk wydaje przez całą noc, ale...

 

Dzisiaj zbliżył się wyjątkowo blisko, bo raptem 2 metry od mojego okna (aż lampa błyskowa go złapała :kox: )

 

P1060474J_werpsss.jpg

 

A o 6:20 rano dojrzałem go z okna kuchni. ;)

 

P1060470j_werpssa.jpg

 

I w końcu po 2 latach mam jego zdjęcie. Pierwszy raz usłyszałem go właśnie wtedy, potem widziałem tylko raz (i nawet udało się zrobić zdjęcie), a dzisiaj kumulacja. :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, Jak wydawał dźwięki u sąsiada to był "be" , a teraz jak mieszka u ciebie , to jakoś te "dźwięki" są milsze ucha? :-]

 

Ty się lepiej przyznaj że podrzucałeś mu myszki , żabki ...eee kurde co żre sowa ? :o aby się do Ciebie przeniósł ...jak ten kot u Kargulów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mickul, Jak wydawał dźwięki u sąsiada to był "be" , a teraz jak mieszka u ciebie , to jakoś te "dźwięki" są milsze ucha? :-]

Po zrobieniu zdjęcia zmuszony byłem ją spłoszyć, bo człowiek spać chciał. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.