Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • Dystrybutor

@Danielck33 Moda na detailing nastała :) Ale czy to źle?
Ręce czasami opadają, szkoda tylko, że mało kto potrafi rzeczowo napisać coś w stylu: "nie da się prać glinki, rozwali się".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=14019]Danielck33[/mention] Moda na detailing nastała Ale czy to źle?
Ręce czasami opadają, szkoda tylko, że mało kto potrafi rzeczowo napisać coś w stylu: "nie da się prać glinki, rozwali się".
Mi się wydaje że jak ktoś się już trochę tym zajmuję to powinien wiedzieć o takich rzeczach. Że jest to proaktycznie jedno razowy użytek. Już nie długo będą pytania zszedł mi Klar czy kropelką mogę przykleić.

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nano Ceramic Protect napisał:

szkoda tylko, że mało kto potrafi rzeczowo napisać coś w stylu: "nie da się prać glinki, rozwali się".

Szkoda tylko, że ludziom nie chce się poszukać ogólnodostępnych informacji. Podstawowych informacji co ważne. Glinkę prać? Sorry... brzmi jak tania zaczepka. Co trzeba mieć w głowie,  żeby myśleć że coś ala plastelina jest do prania? Spytajcie swoich dzieci czy wypraliby plastelinę... Tak jak pisałem. Ludziom się nie chce. Nic dziwnego, że irytują pytania o ipę/cleaner itp... bo ile można.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nano Ceramic Protect napisał:

@Danielck33 Moda na detailing nastała :) Ale czy to źle?
Ręce czasami opadają, szkoda tylko, że mało kto potrafi rzeczowo napisać coś w stylu: "nie da się prać glinki, rozwali się".

Słuszna uwaga :)

Na naszym forum też to się dzieje :) nowy założy temat z pytaniem a potem 5 odpowiedzi o zaśmiecaniu forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka dni temu na Wykop.pl temat gdzie ludzie wypowiadali się o swoich kontaktach z duchami, zjawiskami, siłami jakimiś niewytłumaczalnymi itp.

Powiem, że działa na głowę ostro, taka dawka zeznań ludzi co ich spotkało w życiu.  Kilka dni po tym chodziłem zaniepokojony i wyczulony na wszystkie dziwne hałasy itp.  :D

 

Miarka się przebrała jak wczoraj parkując pod sklepem zobaczyłem, że przebieg auta na zbiorniku wynosi 666.6 KM :D 

Mam zdjęcie jak by co :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD bratowa ostatnio mi opowiadała jak będąc u koleżanki (gdy koleżanka wyszła z pokoju) zaczęła rozmawiać z kolegą(który nie żyje od jakiegoś tam czasu - nie pamiętam ile, a nie chce kłamać) i tak sobie z nim gadała siedząc na kanapie do momentu aż koleżanka wróciła do pokoju i się zapytała : Gośka z kim ty rozmawiasz?! I w tym momencie bratowa zobaczyła że obok niej nikt nie siedzi, wstała, zaczeła ryczeć i pobiegła do brata. Jak brat ją zobaczył to była dosłownie biała, cała mokra, trzęsła się jak galareta. Nie mógł jej uspokoić...

powiem, że sam nie lubię takich historii, ale jak ktoś z rodziny coś takiego opowiada, to daje mocno do myślenia... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy się śmiać z takich rzeczy ale coś w tych historiach musi być. Moja babcia miała sytuacje tego typu gdy miała ok 50 lat (żeby ktoś demencji nie zarzucił) w dzień zaduszny przyszedł do niej zmarły brat, wszedł do kuchni uśmiechnął się i poszedł. Na moje pytanie gdy opowiadała mi tą historię czy się nie wystraszyła podsumowała, że na tym świecie trzeba bać się żywych nie martwych. (niby mocne stwierdzenie, ale w czasie rzezi Wołyńskiej uciekała przed UPA a Ukraińcy zamordowali jej 7 letniego brata, także z tej perspektywy nie zdziwiło mnie to stwierdzenie)

Co do trollingu na grupach itd. polecam filmy Chrisa Kubeczko (kto nie zna, to ten od wymiany oleju w tłumiku), niosą one merytoryczną wartośc ale żarty prowadzącego czasami rozbrajają plus do tego komentarze pod filmami potrafią zorać banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kursien @Ziółas 

 

Powiem tak, ogólnie to kogo nie zapytasz, okazuje się, że w rodzinie działy się sytuacje niewyjaśnione, kontakty z duchami, zjawiska paranormalne.

W mojej rodzinie także i to wiele razy.    Chyba trzeba zdać sobie sprawę, że nie rozumiemy świata w którym żyjemy. Znamy tylko etap od narodzin do śmierci, a wszystko wskazuje na to, że to tylko jeden etap i jest ich więcej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Sam nie raz troszkę się przejechałem, żeby zgubić wodę. Z tym, że ja w minutę jestem poza zabudowanym Sami zresztą wiecie jak ładnie woda spada z dobrze nasmalcowanej furki. Nawet nie trzeba cisnąć gazu mocno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.