Skocz do zawartości

Śmieszne, średnio śmieszne, mało śmieszne 2


Rekomendowane odpowiedzi

627565 Chodźcie się umówimy, że nie będziemy tutaj pisać o polityce.

 

Sugerowałem to już kilka miesięcy temu ...w sumie wystarczy odgórny zakaz pisania o polityce i religii i po sprawie lub zrobić temat "politykowanie" i niech zainteresowani wojenkami sobie w tym temacie działają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jadąc z moją rodziną dwa lata temu na narty, też złapałem gumę pod Krakowem ale ponieważ nie piastowałem wtedy stanowiska Głowy Państwa to nie był to zamach a po prostu "guma" :)

 

Myślę że pasuje tu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W omawianej sytuacji to był odcinek Wrocław-Opole, a wiadomo, że to już zakamuflowana opcja niemiecka :kox:

 

Racja! Zupełnie o tym nie pomyślałem... - ten odcinek drogi mógł być już za czasów wojny specjalnie uszkodzony przez wycofującą się armie niemiecką :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy to co piszecie jest "Śmieszne, średnio śmieszne, czy mało śmieszne", Czekam aż zaczniecie pisać w ten deseń:

http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie201 ... 277235.jpg

bo widzę, że klawiatura swędzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Między obśmiewaniem krętactw i teorii spiskowych tkanych na potrzeby maskowania własnego (lub cudzego, ale i tak "swojego") niedbalstwa czy głupoty, a publicznym życzeniem komukolwiek śmierci czy choćby wyrażaniem żalu, że ktoś nadal żyje, jest przepaść, ocean i góry do tego. Ocean łajdactwa, góry chamstwa i przepaść głupoty. Zdawało mi się, że rozumieją to wszyscy, którzy tej granicy nie przekroczyli, ale cóż, zaskoczenie poranne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jańcio, możesz prowokować, ale się nie do czekasz.

Musisz bowiem odróżnić 2 kwestie:

1. wskazana w artykule możliwość założenia do auta opony już wycofanej - z powodu zajeb...ście PILNEGO wyjazdu na jakiś folklor oraz użycie tego rodzaju auta w sposób urągający zdrowemu rozsądkowi - i zganianie absolutnie wszystkiego na poprzedników (swoją drogą ciekawe do kiedy będzie ta narracja o winie poprzedników, jeszcze przez rok, dwa?)

2. Fala hejtu, która zalewa polskie społeczeństwo z góry na dół, z prawa i lewa - a która jest podsycana przez bijących pianę polityków. I tu możesz się zdziwić, bo nigdy tego nie popierałem i nic nie wskazuje, żebym miał zamiar.

Także moja prośba do Ciebie, nie zastanawiaj się nad tym czy zaczniemy kiedyś pisać tak jak w pkt. 2 - szkoda Twojego czasu, lepiej go poświęcić na coś lepszego np. tak jak napisał kiedyś kolega 'KRcośtamcośtam' - na robienie niczego.

Podobno jakaś klacz w jakiejś stadninie zdechła #dobrazmiana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile można czytać o tym samym? Dlaczego nikt nie powie Eryczkowi, żeby w końcu spasował, bo robi się już monotonny? Zebrała się grupka głupio mądrych speców od opon i myślą, że są śmieszni. To jest już żałosne, a nie śmieszne. Czy wy macie aż tak niskie IQ, że nie widzicie tego?

 

A kolega ad.am to potrzebuje chyba pomocy psychologa albo terapii, bo poziom zgorzknienia i jadu jest już niebezpiecznie wysoki. Weź się człowieku zajmij czymś pożytecznym i przestań pieprzyć te swoje bzdury na forum przeznaczonym nie polityce, lecz kosmetyce aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KingKong, Nie chcesz, nie czytaj - proste ;) Omijaj, ignoruj jak ci wygodniej.

 

Do postu Tomka (wraz z nim) było śmiesznie i sarkastycznie. A później znów wylew hejtu. Szkoda, że gro osób nie ma poczucia humoru i wszystko musi od razu hejtować. Dlaczego każdy polak jest hydraulikiem, mechanikiem, lekarzem, politykiem i uważa że jest w tym najlepszy ? Gdzie w rzeczywistości jego wiedza na dany temat jest znikoma, ale sprzecza się, zaciekle broni swojego zdania i kto się z nim nie zgadza jest frajerem.. Ludzie, szacunku trochę.. Ktoś ma inne zdanie, ma inny pogląd na daną sytuację to należy to uszanować, bo każdy może myśleć inaczej - każdy ma do tego prawo. Mniej spiny, a wszystkim będzie się żyło lepiej..

 

A wycieczki w stronę czyjeś osoby, są co najmniej nie na miejscu i świadczą tylko o niskiej kulturze osobistej. Nie wspomnę już o tym, iż świadczą one też o braku inteligencji takiej osoby gdyż widzi on tylko jedno rozwiązanie : Brak mi argumentów, ale muszę mu czymś dopiec - to napiszę coś o autorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mod=Pajko]JA BARDZO ALE TO BARDZO PROSZĘ !! nie zaśmiecajcie kolejnego tematu durnymi politycznymi przemyśleniami , przypominam że to forum o tematyce autokosmetyki-detailingu . Fora polityczne można znaleźć w google.[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może trochę od czapy powiem, bo rozśmieszyło mnie moje wspomnienie, jak dokładnie rok temu kupiłem nowego Leona i postanowiłem o niego zadać na wyższym poziomie.

Kupiłem przypadkiem w dosyć dobrej myjni niedaleko wosk Soft99 Fusso Coat. Dziś tak na niego spojrzałem, bo pucha jeszcze jest, ale w środku już dosłownie pusto, a z tego co pamiętam, woskowałem nim dwa razy Leona :D

No ale dobrze, każdy się uczy :P

Teraz katuję King Of Gloss'a i po pierwszej aplikacji ubyło tyle co nic :P

Tak czy inaczej, chyba miałem zdolności zużyć całą ogromną puchę Fusso na dwa woskowania :wallbash::wallbash::wallbash::D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vertix, to mi się przypomniało, co ja sobie kiedyś zafundowałem :D Nie dość, że na lakierze wylądowało pół kilograma wosku, to jeszcze auto stało w słońcu, w środku lata, a zanim zacząłem polerować wosk, obleciałem całe auto :wallbash: Żeby było ciekawiej to używałem jednej szmatki, która nawet nie była fibrą, tylko jakąś resztką ręcznika, albo koszulki. Po upojnych 3 godzinach machania ręką auto było wypolerowane :kox: Byłem z siebie taki dumny, że więcej nie powtórzyłem woskowania tego auta :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.