Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

no rzeczywiście , nie jestem pewien ale z tego co kojarze Sparky to nie najprostsza chinszczyzna , dlatego zwróciłem na nią uwage. Zapowiada się nieźle. Btw rozumiem ze to polerka obrotowa a nie orbitalna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Ty się zawiodłeś na niej a ja myślałem że Flex jest o wiele lepszy od G220 z którą mam do czynienia.

To opisz swój problem, czy zrywa gąbki z backing plate'a, czy po prostu rzep odkleił się trochę od talerza.

W takim razie co za problem wymienić talerz mocujący?

Jest masa sklepów w których możesz kupić tą maszynę więc i talerz oddzielnie można zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co o tym sądzicie ? http://allegro.pl/item766506196_sparky_ ... onika.html mam wkrętarke akumulatorową z tej firmy i jest naprawde spoko

 

Ciekawa oferta mam nadzieję , że do wiosny ktoś jak kupi i przetestuje jak bede szukał czegoś dla siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, Ty się zawiodłeś na niej a ja myślałem że Flex jest o wiele lepszy od G220 z którą mam do czynienia.
I tak się zawiodłem na niej z innego powodu :) , dla mnie za wolno polerują podobne polerki.

Rzep odkleił się od talerza .

W takim razie co za problem wymienić talerz mocujący?
no tak patrząc na cenę nowej polerki to talerz będzie kosztował tyle co nowa Sparky :) Która ma jakąś normalną cenę dla skromnego użytkownika który poleruje amatorsko i hobbystycznie 8-)

 

PozdraVWiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak patrząc na cenę nowej polerki to talerz będzie kosztował tyle co nowa Sparky :) Która ma jakąś normalną cenę dla skromnego użytkownika który poleruje amatorsko i hobbystycznie 8-)

 

Trochę się mylisz - wymienny talerz kosztuje nie więcej niż 100 zł.

Zadzwoń do sprzedawcy FLEX'a i dokup tą rzecz, która przecież jest częścią ulegającą normalnemu zużyciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem ww. polerke dzis w ręku , albo jestem słaby albo jest troche ciężka ?

podają w specyfikacji 3.3kg więc mało to nie jest tym bardziej ,jak dosyć długo poleruje się lakier ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie SA7000C jest 0,3kg cięższa od 9227CB, ale jest tutaj inna rzecz, której na zdjęciu nie widać za bardzo - jest większa gabarytowo, a przede wszystkim dłuższa stąd też w ręku czuć ją, przynajmniej dla mnie, jakoś niestabilnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panie i panowie

 

poszukuję aktualnie polerki do użytku własnego, ot tak okazjonalnie przepolerować auto

 

kryteria : cena do ok 300-350 plnów

 

użycie najczęściej kosmetyki Megs'a

 

co polecacie bo po przeglądnięciu tego tematu sam nie wiem czego szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie zdecydowany jestem na zakup Kestrel DAS-6 z UK.

W tym sklepie oferowana jest ta polerka jako zestaw wraz z padami Megsa oraz środkami serii Mirror Glaze #80 oraz #83

Czy wg Was zestaw ten jest kompletny i dobrze dobrany ? Czy jakość tych środków Megsa jest na porównywalnym poziomie co pasty 3M?

Co jeszcze ew. musiałbym dokupić (oprócz wspomnianej przejściówki 110-220V)?

 

http://www.shinearama.co.uk/product.php?id=KES-DAS6KIT1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na Twoim miejscu kupiłbym sobie zamiast #80 i #83 produkty #105 i #205 - są to nowe produkty i wg mnie lepiej i łatwiej się nimi pracuje.

 

Tutaj masz krótki filmik (akurat jest użyty #85):

 

 

Pady są ok - wersja 2.0.

 

Oczywiście taki zestaw to tylko część akcesoriów i środków, które będą Tobie potrzebne, ale generalnie jeżeli chodzi o samo polerowanie to mniej więcej jeżeli chodzi o środki to są dwa podstawowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.