Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


nOx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Przychodze tu do Was z pytankiem.

Kupiłem właśnie dziewczynie auto które czas troszke odświeżyć :D

Pomyslałem sobie czy moze nie warto kupic własnej polerki.

Tylko-czy jest sens kupowac sprzęt do ok 150 zł?

np. http://www.allegro.pl/item780469850_jak ... rotec.html

Polegam Panowie na waszej wiedzy-wydac ok 600zł na lepszy sprzęt po to zeby uzyc go maksymalnie dwa razy do roku raczej mija sie z celem dlatego budżet jest niewielki.

Pozdrawiam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Zbysiuuu, to chyba taka sama tylko pod innym brandem http://www.allegro.pl/item784425589_pol ... craft.html

 

Ja z początku już miałem kupować jakąś tanią do 150zł Euroteca, bo ma w miarę przyzwoitą regulację niedostępną u innych za takie pieniądze. Ale.. czemu u licha pobór mocy 2450W kiedy Makita 9227CB ma tylko 1200W? Po co taka "mocna" ta polerka Euroteca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale.. czemu u licha pobór mocy 2450W kiedy Makita 9227CB ma tylko 1200W? Po co taka "mocna" ta polerka Euroteca?

wydaje mi się,że to tak jak w większości przypadków tych tanich super rzeczy .. to tak jak baterie chociażby o kosmicznych pojemnościach na opakowaniu ... naciąganie ludzi ...

skoro dobre firmy nie mają takich mocy,ani pojemności to tym bardziej to "coś" za taką kasę nie będzie lepsze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Tak jest na ogół, choć ja zawsze myślałem, że maszyna polerska po prostu nie potrzebuje aż takiej mocy. To nie piecyk elektryczny. Tym bardziej dziwi mnie, że producenci tak podkreślają tę moc. Ważne by nie miała tendencji do zatrzymania się przy mocniejszym przyciśnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.