Skocz do zawartości

Jaka maszyna polerska dla początkującego ?


Rekomendowane odpowiedzi

I jak sie pracowało jest dobrze wywazona, bo wage ma ok. szukam jakiegos wyjscia awaryjnego jak z tymi Kestrelami nic nie wyjdzie

Bardzo fajna polerka z tym ze irytowała mnie jedna rzecz... ma zabezpieczenie przed przypadkowym włączeniem,krotko mówiąc najpierw trzeba wcisnąć przycisk u góry pod kciukiem ,potem przycisk rozruchu w dolnej części uchwytu. I jakoś tak to wszystko się nie zgrywa ,miałem wrażenie ze zaraz coś pęknie w tych przyciskach .

Ale generalnie godna polecenia -za te pieniądze nic lepszego się nie kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kręgu moich zainteresowań są w tej chwili:

Power Up:

http://www.toya.pl/product_card.phtml?c ... d=power_up

 

w cenie około 180zl

 

FOBO:

 

http://www.tradetec.pl/product_info.php ... 1913d5486b

 

w cenie około 230zl

 

następnie ta co podałem wcześniej czyli DWT:

 

http://www.narzedziowy.pl/product_info. ... s_id=10608

 

cena ok 260-300zl

 

no i na końcu Sparky PMB 1200CE którego tez pokazywałem wcześniej i to byłby najlepszy wybór ale to już cena ponad 500zl... Dopiero ta polerka ma stabilizacje obrotów i wolny start na każdym biegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta FOBO, na wygląd, jest najfajniejsza tzn. wygląda na najbardziej poręczną. Nic nie

pisze o elektronicznej stabilizacji obrotów :( . To samo dotyczy DWT

Jest też mocniejszy model DWT:

http://www.narzedziowy.com.pl/product_i ... s_id=10609

Power Up ma elektroniczną regulację ale czy stabilizację????, wątpię.

Ja kupiłem Power Up, ale jeszcze jej nie testowałem. Zrobiłem tylko próbę na meblu :D

z futrem dołączonym do polerki i raczej trzymała, w miarę, obroty przy mocniejszym

docisku. Myślę że każda z wymienionych, w sporym zakresie, spełni wymagania początkującego, który ma "pod opieką" 2-3 auta.

Osobiście, gdybym miał kupować dzisiaj, wziąłbym Sparky, choć kiedy bawiłem się

nią w Castoramie, wydawała mi się mało poręczna :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jadę pooglądać FOBO i Upa .

Żadna z trzech wcześniejszych nie ma stabilizacji... :( Dopiero sparky. Ale czy jest sens dopłacać...

po testuję i coś wybiorę.

Co do tego większego DWT to od razu ją odrzuciłem-obroty od 1000 i waga ponad 4kg...

 

[ Dodano: 31 Grudzień 2009, 14:55 ]

No i pojechalem na wycieczke ale nic nie obejzalem. Ale za to namiezylem w Liroju :D ciekawa polereczke ktora na ten moment jest moim faworytem.

http://nutool.pl/index.php?strona=news& ... lerka+dwuręczna+uniwersalna+1300W/1425.html#prod

 

Cena w Liroju 266zl.

 

Byla wystawiona razem z Makita 7000 i gabarytowo jest identyczna ale waga! Wazy tylko 3 kg! W porowaniu do Makity to piorko... Zastanawiam sie tylko co wplywa na tak niska wage... plastikowe kola zebate? :/ Obym sie mylil.

W tej chwili jestem zdecydowany wlasnie na tą.

 

He,he a teraz ja znalazlem w sklepie internetowym za 224zl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Fobo to też się nia interesowałem. Napisałem nawet do kilku osób które kupiły ją na allegro z prośbą o opinie. Wszystkie były zadowolone. Jeden koleś używał jej nawet do picowania aut w komisie. Z tym, że nie ma ona stablizacji obrotów. A miękki start chyba tylko na 1 szym biegu albo wcale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picowania aut w komisie

no to jest super argument! ;p

a tak serio, to jednak stabilizacja obrotów fajna sprawa.. i chyba warto ją mieć:) szkoda, że kestrele nie posiadają, ale nawet megs nie posiada;p dopiero ten nowy model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

picowania aut w komisie

no to jest super argument! ;p

a tak serio, to jednak stabilizacja obrotów fajna sprawa.. i chyba warto ją mieć:) szkoda, że kestrele nie posiadają, ale nawet megs nie posiada;p dopiero ten nowy model.

 

Chyba jakis tam jest bo jednak troche tych auta tam jest do picowania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakis tam jest bo jednak troche tych auta tam jest do picowania

 

A myślisz, że oni się znają na detalingu? Komis to komis, nie chodzi tam o idealny efekt, ale o to, aby auto jak najszybciej sprzedać. Choć z drugiej strony rzeczywiście, skoro zrobili dużo aut to może i jakieś doświadczenie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już kurde zgłupiałem...

Tego nupowera obejrzałem i porównałem z innymi i doszedłem do wniosku ze to to samo "body" co w eurotecach, vanderach i innych badziewkach... Odpuszczam.

Chyba jednak to Fobo.

 

Kup, kup i czekamy na recenzje ;) A w temacie to ciekawy jest jeszcze Kestrel

http://www.cleanyourcar.co.uk/polishing ... d_523.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziwi mnie troche ze nie mozna wkleic link do allegro w tak slusznej sprawie ...

 

powiem wiec tak prosze ludzi ktorzy chca mi pomoc aby wpisali w okienko szukaj na allegro "9227cb" wyskoczy m.in. makita nowa za 850 zl (koles ich sprzedaje 12 szt. widze ze juz 1 szt. sprzedal), i prosze was abyscie mi powiedzieli czy jest to orginal czy nie wg was ??

 

numer aukcji 874991225

 

Troche dziwne jak dla mnie jest to pudelko ale nigdy nie mialem zadnego sprzetu makity wiec moze oni to pakuja w takie pudelka ? :o

 

[ Dodano: 13 Styczeń 2010, 01:09 ]

Dziwi mnie tez troche dlaczego tu nie padlo nawet slowo o boschu GPO 12E ?? Cos jest nie tak z ta polerka - obroty wydaja sie byc ok jak na potrzeby polerowania samochodowych lakierow ...

 

Czy wiecie gdzie mozna dokupic uchwyt "C" do polerek ?

 

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cięzko podac np nr aukcji ? Jest regulamin i się go trzymać a nie narzekacie jak dzieci na ten zakaz allegro. Jak by nie można było zrobić tego jak wyżej. Wrzucić zrzut ekraniu itp. Aha i czekam na fotki Sparky ktos wyżej obiecał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thomas napisał/a:

Ma ktoś możliwość ściągnięcia z USA --> PC 7424XP ?

cenowo jest bardzo przystępny :)

 

 

Ale pamiętaj, że do niej będziesz potrzebował przetwornicy napięcia ;)

tak wiem, :) u nich jest na 110V :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenowo jest bardzo przystępny

Tomek, pamiętaj że będziesz musiał zapłacić 22% VAT od ceny powiększonej

o koszty przesyłki, jeżeli będziesz chciał sprowadzić drogą oficjalną, a nie przez

"import prywatny" + przetwornica, i może już nie być tak różowo z ceną :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.