Skocz do zawartości

Krótkie pytanie - krótka odpowiedź część 4


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ktory z tych mazideł zrobi najlepiej robote jesli chodzi o Wet Look . Bedzie to kladzione na cherry Glaze

 

-Petes 53

-Red

-Butter wer wax

-Nxt 2.0

 

Auto bedzie robione na zlot dlatego trwalosc bez znaczenia na koniec QD+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Panowie to zostało mi podjac decyzję co brać

 

SG Blink

 

Sg Lime APC

 

ValetPro

 

 

który z nich nie narobi szkód i będzie najlepszy?

 

Kolego bo to już naprawdę przestaje być śmiesznę. Napisałeś 25 postów na forum z czego chyba 10 o tym jak wycierać fibrą plastiki, kolejne 10 o to jaki APC i 5 o to jak go rozrobić z wodą żęby było odpowiednie stężenie :/

 

 

Witam pytam tyle razy bo chce uzyskac jedno znacza odpowiedz typu

 

bierz lime apc będzie mniej agresywne niz np ValetPro itp pytam też dla tego bo się boje eksperymentować i chce BY OCZYŚCIŁO KOKPIT ale żeby on nie wyblakał.... po APC dla tego chce uzyskać odpowiedz który bedzie taki,że na 99,9% nic nie wyblaknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to zostało mi podjac decyzję co brać

 

SG Blink

 

Sg Lime APC

 

ValetPro

 

 

który z nich nie narobi szkód i będzie najlepszy?

 

Z wymienionych używałem tylko SG Lime APC i kokpit mi nie wyblakł, mogę polecić.

 

o taką odpowiedz chodziło.. widzę,że też e46 masz

 

a pamiętasz jak ten lime rozcieńczałeś??? 1:10 czy 1:20 czy 1:25??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ktory z tych mazideł zrobi najlepiej robote jesli chodzi o Wet Look . Bedzie to kladzione na cherry Glaze

 

-Petes 53

-Red

-Butter wet wax

-Nxt 2.0

 

Auto bedzie robione na zlot dlatego trwalosc bez znaczenia na koniec QD+

 

Domyślam się, że ciemny masz ciemny kolor lakieru i pomijasz kwestię trwałości ?

 

Ja obstawiałbym (wg subiektywnych odczuć praktycznych i obserwacji :-] ):

 

1. PB Natty's Red

2. CG Butter / CG Pete's

3. Meg's Nxt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko ktory z tych mazideł zrobi najlepiej robote jesli chodzi o Wet Look . Bedzie to kladzione na cherry Glaze

 

-Petes 53

-Red

-Butter wet wax

-Nxt 2.0

 

Auto bedzie robione na zlot dlatego trwalosc bez znaczenia na koniec QD+

 

Domyślam się, że ciemny masz ciemny kolor lakieru i pomijasz kwestię trwałości ?

 

Ja obstawiałbym (wg subiektywnych odczuć praktycznych i obserwacji :-] ):

 

1. PB Natty's Red

2. CG Butter / CG Pete's

3. Meg's Nxt

 

A przepraszam zapomnialem kolor :) to zielona parła . Tak jak pisalem wyzej trwalosc mi obojetna bo jest to na zlot wiec liczy sie efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myłem wczoraj samochód szamponem megsa, wieczorową porą, wytarłem, ale jak wjeżdżałem do garażu to pociekło z lusterek na karoserie. Rano wyciągam samochód i zacieki, próbowałem jeszcze raz umyć, APC, gilnka, płyn do naczyń, cleaner. Jak to usunąć, ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnosnie zdiec wrzucanych na forum. Najpierw zmniejszylem zdiecia do wymaganych 800/600 i wrzucilem je na fotosika. No i tu pojawia sie problem nie moge wrzucic zdiec w pelnym rozmiarze tylko maksymalnie do 500px. Jakas mala podpowiedz jak moge zalaczyc wieksze zdiecia/ jakie kody do zdiec mam podac ??? Mniej wiecej tak to wyglada:

2f4a1625455b3214med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymo90, klikasz "odpowiedz" i tam masz :

Panel kontrolny załaczania plików i "Załącz plik", potem "Przeglądaj"

Dodajesz i wysyłasz. Pózniej w poście klikasz na fotę i otwiera się powiększona.

220.jpg.057df685eb1632d44a8f79b444ade805.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Mam pytanie:Czy jest sens prać odkurzaczem ekstrakcyjnym tapicerkę dwa razy pod rząd lub więcej oczywiście pamiętając o tym aby jej nie przemoczyć .Czy jeden raz wystarczy?Tapicerka nie ma żadnych plam po napojach czy innych substancjach.Jedynie to podejrzewam wtarty pył bo autem woził ziemniaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PB World Natural Look

 

Aplikować za pomocą atomizera czy bezpośrednio z butelki na aplikator piankowy/mikrofibrę?

 

Do tej pory nakładałem aplikatorem, ale zobaczyłem w sieci zdjęcia z atomizerem i zacząłem się zastanawiać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jerzykilerr, mnie osobiście bardziej odpowiada sposób aplikacji za pomocą aplikatora. Pozwala to równomiernie rozprowadzić produkt po powierzchni. Dodatkowo wtedy Natural Look jest bardziej wydajny. Przy aplikacji atomizerem nie unikniesz "spryskania" szyb, więc dodatkowo będziesz je musiał umyć, co przy już wyczyszczonych wcześniej szybach dodaje tylko pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.