Skocz do zawartości

Sonax polymer netshield


SzaKal

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

witam,

 

przeczytałem cały wątek i mam 2 pytania:

1) jaki PNS daje look (blask, głębia, śliskość) w porównaniu do droższych powłok?

2) rozumiem, że w porównaniu do powłok kwarcowych nie zapewnia żadnej ochrony przed drobnymi zarysowaniami?

 

Kolega wyżej pisał o połączeniu PNS i Aquawaxu - czy wygląd samochodu wyraźnie się poprawił?

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliskości za dużej nie daje, wręcz przeciwnie. Wygląd mi osobiście się podoba bo nie jest taki tłusty jak po woskach. Powiedziałbym, że zbliżony do wyglądu po sealantach, np. AG deep gloss. Aquawax dodaje połysku i kryje drobne ryski - tak to wygląda na 5 letnim aucie bez korekty:

42e3cb092576a744gen.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tylu pochlebnych opinii na temat Sonax'a PNS mam dylemat. W najbliższym tygodniu będę działać przy swoim aucie, którym jest Seat Leon z lakierem LC9Z. Auto ma sporo rys i nie ma opcji na korektę. Dotychczas zastosowałem połączenie Valet Pro Achilles + FinishKare 1000HP z którego byłem zadowolony. Teraz zastanawiam się nad:

 

1. Achilles + Collinite 476 + wspomaganie BSD

 

lub

 

2. Achilles + Sonax PNS + wspomaganie BSD

 

Auto mocno narażone na ptasie sraki ze względu na jaskółki :zly:

 

Podpowiedzcie co będzie lepszym wyborem 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod PNS wymyj ahillesa żeby dobrze złapał.

Ja też mam pytanie. Czy polerowanie PNS zaraz po nałożeniu może wpłynąć na trwałość lsp ?

Nakładałem 0,5 metra kwadratowego i od razu polerowałem bo bałem się żeby nie zaschnął i nie narobił smug. Po aplikacji byłem zadowolony z kropelek. Myłem Gold Classem i minimalnie osłabł. Potem dwa razy na bazdotyku i praktycznie znikł. Teraz po deszczach znowu odżył ale to już nie to samo co było.

Zastanawiam się czy nie powinienem odczekać po aplikacji chociaż 2 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą puszkę kupiłem z szarą etykietą, obecnie widzę, że dostępne są z czerwoną...czy jest to ten sam Sonax

 

Prawdopodobnie masz 210ml (starsza wersja), teraz Sonax wypuścił PNS'a w 340ml.

Oba opakowania są oryginalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.