Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt - czasem się zdarza, że na Krakowskiej jest na stanowisku bagienko ale ja z reguły pod koniec spłukiwania przy drzwiach kierowcy spłukuję wodą beton, żeby nie wsiąść do auta z bagnem na butach. O ile przy gumowych dywanikach nie robi to większego problemu to teraz przy materiałowych latem może to być problematyczne.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za uwagi odnośnie czystości na stanowiskach. Staram się je czyścić tak często jak to tylko jest możliwe. Ale macie rację zagonie chłopaków do zamiatania stanowisk ;)

 

[ Dodano: 18 Sierpień 2014, 18:10 ]

Rozmieniarka

 

Tak od ponad 2 miesięcy funkcjonuje na obiekcie przy Krakowskiej rozmieniarka do banknotów. Rozmienia banknoty 10, 20, 50 i 100 złotowe. Nie rozmienia ani nie zamienia bilonu "jak co poniektórzy klienci próbują to zrobić i wciskają piątki tu i tam"

 

Karta lojalnościowa

Do jej zakupu Najlepiej mieć przygotowane 20PLN bądź 2x10PLN (jesli włożymy inny banknot to reszta będzie w drobnych i nici z doładowania karty)

W celu zakupu karty NAJPIERW wciskamy przycisk Kup Kartę a później wkładamy banknot-y i po chwili karta wyjedzie z podajnika.

 

Karta po zakupie jest z zerowym stanem i trzeba ją doładować a w tym celu wkładamy kartę pod klips nad podajnikiem banknotów a następnie wkładamy banknoty do podajnika. Na koniec na wyświetlaczu pojawi się kwota doładowań na karcie.

W celu sprawdzenia stanu karty wystarczy na moment przyłożyć kartę do klipsa a stan będzie wyświetlony na wyświetlaczu.

 

Za jednorazowe doładowanie karty za kwotę 100zł dostajecie bonus w wysokości 10zł

 

Karta umożliwia też otrzymywanie FV za mycie. Wystarczy że po każdym doładowaniu na potwierdzeniu wpiszecie mi pełne dane firmy i potwierdzenie włożycie do skrzynki na listy znajdującej się przy rozmieniarce. Na koniec miesiąca będzie wystawiona jedna zbiorcza Faktura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wrzucajac dwie dychy karta ma wartosc 0?

 

I dopiero potem doladowanie?

Na to wygląda. Ale w większości takich rozwiązań najpierw trzeba wnieść jakąś opłatę za samą kartę a dopiero można na nią nabijać kredyty.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Co do myjni na Krakowskiej to warto się zainteresować przewodami które idą do lancy.... stanowisko najbliżej ulicy wytarta otulina gumowa i oplot stalowy postrzępiony. Podarłem sobie portki w sobotę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

letis, też ostatnio to zauważyłem. Wydaje mi się, że węże zrobiły się twarde. Wcześniej były elastyczne a teraz są skręcone i lubią uderzyć o lakier :thumbdown:

Myślę, że dużym ułatwieniem byłoby przedłużenie ramienia obrotowego. Szczególnie przy szerszych i dłuższych autach 8-)

 

P.S. Paweł furacza zmieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowa myjnia na Małopanewskiej już czynna, lecz trochę się rozczarowałem. Ponieważ już od dłuższego czasu zacierałem ręce, że będzie blisko i po drodze do pracy będzie można podjechać z własną pianownicą ręczną. W regulaminie myjni jest napisane, że korzystanie z własnych środków myjących jak i mycie ręczne jest zabronione... Szkoda bo myślałem iż chociaż z pianownicą przejdzie. Plus jest taki, że tam nikogo nie ma do pilnowania więc może się uda na "krzywy ryj" oblecieć swoją pianą ewentualnie na boku a później podjechać na stanowisko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa myjnia bezdotykowa w Radwanicach. Wczoraj wieczorem widziałem już pierwszych klientów. Choć mam ją prawie pod domem to jeszcze nie korzystałem, dziś natomiast brama była zamknięta :/ Ktoś już może był i jest w stanie coś więcej powiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Panowie i Panie.

 

Może orientujecie się gdzie jest jakaś myjnia bezdotykowa w okolicach wielkiej wyspy (Biskupin, Sępolno). Od niedawna się przeprowadziłem w ww. rejon i jakoś nie kojarzę nic w okolicy :/

 

PS. Może by tak na pierwszej stronie zrobić spis adresów wszystkich myjni bezdotykowych jakie znamy we Wrocławiu i okolicach (to tak dla potomnych) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

maciek-drummer odnośnie pianownic, gąbek, wiaderek itp na Krakowskiej.

 

Jeśli nie ma kolejki to wszelkiego tego typu zabawy są dozwolone i nikt Cię z myjni nie pogoni. Jednak jak już ktoś wjedzie na myjnie i będzie czekał w kolejce to albo zaczynasz myć auto zgodnie z regulaminem (lanca - programy) albo opuszczasz stanowisko mycia (pianujesz myjesz auto ręcznie) i ustawiasz się ponownie w kolejce na dokończenie mycia auta bezdotykowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulpit myślę, że większość z tych którzy wpadają na bezdotyk z wiadrem i gąbką ma takie podejście.

 

Skoro temat myjni we Wrocławiu powrócił to pozwolę sobie przedstawić moje spostrzeżenia odnośnie myjni CMK i rzekomej jednakowej jakości usług. Dzień przed wigilią podjechałem na rogowską/strzegomską sprinterem (myty ręcznie pięć dni wcześniej, miał za sobą trasę 650km 22 i 23 grudnia, zabrudzenia raczej delikatne), procedura wyglądała tak że auto zostało opianowane odczekałem z dwie minuty i mycie pod ciśnieniem - procedura ta została powtórzona dwukrotnie na koniec "nabłyszczanie" czyli płukanie demineralką. Auto po myciu wyglądało na tyle źle że zaraz po powrocie do domu rozwinąłem sprzęt i umyłem busa ręcznie. Pierwszy raz myłem auto ręcznie bezpośrednio po wizycie na bezdotyku (oczywiście z powodu niedomycia), praktycznie nigdy nie umyłem idealnie auta na tego typu myjni ale było to akceptowalne. W zeszłym tygodniu pojechałem na krakowską i wszystkie ochy i achy na temat CMK się w tym przypadku potwierdzają. Ten sam bus, nie myty od 23.12 i przebieg 1.8k km w warunkach bardzo średnich, na tylnych drzwiach skorupa z soli, został domyty w taki sposób że uśmiech zagościł na mojej twarzy, czyli większość użytkowników dróg nazwało by to umyciem idealnym.

 

Na forum jest (a przynajmniej był) przedstawiciel CMK, ciekawy jestem czemu takie rzeczy mają miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawiła się nowa myjnia bezdotykowa w Radwanicach. Wczoraj wieczorem widziałem już pierwszych klientów. Choć mam ją prawie pod domem to jeszcze nie korzystałem, dziś natomiast brama była zamknięta :/ Ktoś już może był i jest w stanie coś więcej powiedzieć?

 

Podbijam, ktoś, coś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do CMK we Wrocławiu mam takie same spostrzeżenia jak miodek. Na Strzegomskiej piana nie rozpuszcza brudu przez co nie idzie domyć samochodu ja już odpuściłem tą myjnie, pomimo iż mam blisko. Wczoraj po raz kolejny pojechałem na Krakowska i auto umyte na tyle iż nie boje się go wycierać na miejscu ręcznikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.