Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Zazdraszczam wszelkiego rodzaju garaży itp :P Jutro z tego co widzę koło 17 ma być ok -10stopni... długo chyba tam nie postoimy... Ja zobaczę czy chorubsko które się przypałętało da radę podleczyć może też się pojawię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna CMK przy Strzegomskiej już prawie wybrukowana :)

 

Na tą bardzo niecierpliwie czekam.. :)

 

Wiadomo chociaż orientacyjnie kiedy może być otwarcie?

 

 

 

Chociaż na Krakowską też bym się tymczasem przejechał, bo już na samochód nie mogę patrzeć, a jak ostatnio byłem na BP przy Kromera to w zasadzie tylko opłukałem auto..

 

Czy nie mając garażu nie boicie się myć na mrozie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nie mając garażu nie boicie się myć na mrozie?

Ja myję od czasu do czasu swoje służbowe na tych myjkach i przy lekkim mrozie (do -5) auto mi jeszcze nie zamarazło. Dobrze jest przetrzeć progi bo tam się zbiera woda, która potem zamarza. A z blach wodę zbierze podmuch powietrza. Jasne parę zamarznietych kropli zostanie ale nie ma tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No swego czasu czytałem, że do -10 można, tylko żeby pozaklejać zamki. Ale chyba dotyczyło myjni automatycznych, które jednak są w pomieszczeniu, gdzie temperatura jest wyższa, a potem samochód jest w miarę dobrze suszony. Przy ręczny, na zewnątrz trochę jednak bym się bał.

 

A i na parkingach podziemnych temperatura nie zawsze jest dodatnia - ostatnio sprawdzałem w Renomie i też było kilka stopni na minusie.

 

 

Ostatecznie właśnie w Renomie chciałem samochód umyć bo jest tam jakaś myjnia, ale trudno się było dostać, a i myją chyba parowo i nie do końca byłem do tego przekonany (jednak na samochodzie było trochę zaschniętej soli i bałem się jak to zejdzie i czy nie zaczną trzeć rysując). Natomiast wczoraj w końcu umyłem przy Koronie (też na parkingu) i w sumie jestem zadowolony chociaż drogo było straszliwie..

 

Za umycie i nawoskowanie zapłaciłem 38 zł (w sumie chcialem samo mycie za 28, ale źle się zrozumieliśmy). Efekt jest bardzo dobry, ale to samo na tej myjni teraz na Krakowskiej zrobiłbym sam za max 12-14. Taki więc chociaż samochód chciałem już umyć i ok, raz mogę tyle zapłacić (jeszcze dzisiaj w świetle dziennym obejrzę, czy wszystko na pewno jest ok (trochę się jednak boję, że ktoś coś maźnie, porysuje itp.) to jednak docelowo tylko Krakowska i mam nadzieję niedługo Strzegomska wchodzą w grę. Nawet z dojazdem, który niestety teraz mam dość spory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji dodatniej temperatury pojechałem dzisiaj na Krakowską. Piana XXL, potem płukanie ciepłą wodą. Na aucie jest colli, a że zima słaba to on dalej siedzi :-]

 

Co do samej piany to szkoda, że jej czas jest krótszy od czasu lania wody. Piana na omegę kosztowała 3zł a za 5zł spokojnie można opłukać. Jak na szybki bezdotyk, szczególnie że miesiąc auto nie myte - zadowolony jestem z tej myjni. A latem częściej będę wpadał na opłukanie. Potem wyjazd na obwodnicę i auto wysuszone :D

 

Pytanie do właściciela myjni: jak jest różnica w płukaniu ciepłą wodą demineralizowaną a tą w osmotyczną czy jakoś tak. Po demineralizowanej nie mam zacieków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz odwiedziłem dzisiaj myjnię po przenosinach... Powiem tak ... Mega nie mam pytań :P Tylko zastanawiam się czy to etyczne tak "wykańczać" konkurencję w okolicy :P

 

sz0d.jpg

 

Chyba będziecie musieli poprawić troszkę drogę dojazdową bo już widać że użytkownicy wytaczają swoją :P

 

PS

Ładny Touran tam stoi.... czaje się na coś podobnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł, konkurencja poniekąd sama się wykończyła jakością świadczonych usług. Też już jestem po myciu swoich aut, efekt zarówno na srebrnym jak i na czarnym lakierze w pełni zadowalający :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.