Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że swego czasu wywołałem temat myjni CMK to czuję się upoważniony do pisania od czasu w tym temacie. Ostatnio czytałem różne opinie, że na Strzegomskiej spada jakoś piany i mycia. Jeździłem sam żeby tam myć i wcześniej jakichś różnic nie zauważyłem (może miałem szczęście). Jednak ostatnich kilka wizyt postanowiłem dokładniej przyjrzeć się efektowi mycia w porównaniu z CMK Krakowska. Faktycznie - zauważyłem, że jest mała różnica in minus na rzecz Strzegomskiej. Nie jest to może jakaś przepaść jednak da się zauważyć kiedy przyjrzeć się dokładniej z bliska. Dziś przejeżdżałem tam i lekko mi szczena opadała bo zastanawiam się kiedy zaszła zmiana, którą zaraz pokażę na zdjęciu. Niby zmiana subtelna jednak może to być wytłumaczenie różnicy w jakości mycia między Strzegomską a Krakowską. To zdjęcie mówi chyba wiele:

 

oLJjZrL.jpg?1

 

Zastanawiam się kiedy się to zmieniło. W każdym razie nie ma tam już śladu po brandzie CMK. Stąd śmiem twierdzić, że:

- serwisowanie

- dobór chemii

- zachowanie porównywalnej jakości

to już jedynie radosna twórczość właściciela. Skoro zakończyła się współpraca z brandem CMK tzn, że właściciel zaczął wyznawać zasadę pod hasłem "TANIO".

Tak więc - jeśli ktoś jedzie na Strzegomską, niech liczy się z tym, że może być różnie z jakością usługi.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie,

 

po chwilowej przerwie chcielibyśmy pochwalić się uruchomieniem naszego oficjalnego profilu na Facebooku https://www.facebook.com/MyjniaWroc

 

Będziemy tam publikować wszystkie informacje o promocjach i aktualnościach na myjni.

 

Pozdrwiamy,

 

VASK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

 

zgodnie z z zapotrzebowaniem, dodaliśmy 2 dodatkowe uchwyty na chodniczki ( 1 na każdą płytę podziału stanowisk).

Aby uniknąć także nieporozumień w czasie zwiększonego ruchu na myjni wymalowane zostały także znaki poziome, wskazujące kierunki wjazdu oraz wyjazdu, a także lustro drogowe poprawiające widoczność stanowisk w trakcie oczekiwania na wolne miejsce. W temacie rozmieniarki obiecano nam montaż na 20 października :).

Rozmieniarka będzie miała możliwość:

Rozmiany banknotów na 5 i 2 PLN

Zakupu lojalnościowej karty zbliżeniowej

Zakupu żetonów

Płatności Kartami PAY PASS

 

Pozdrawiam,

 

Vask

https://www.facebook.com/MyjniaWroc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odwiedziłem dzisiaj moją ulubioną myjnię, czyli CMK na Krakowskiej, no i zdarzyła się taka pechowa kumulacja :/

 

1) Piana na stanowisku od strony odkurzaczy była dziwnie wodnista (pierwszy raz widziałem taką na tej myjni), dopiero po dłuższym czasie zaczęła lecieć taka jak powinna.

2) Odkurzacz kiepsko ciągnął... W porównaniu do poprzednich wizyt zostawiłem w nim majątek, a efektu zero :?

3) Te dziwne taśmowe owijki na wężu od lancy pozostawiły na mojej ręce ślad (To chyba jakiś nowy sposób oznaczania stałych klientów :lol: )

 

22694643100_629a659075.jpg

 

Pozostaje mieć nadzieję że to tylko pojedyncza sytuacja, bo szkoda było by stracić taką myjnię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio na myjni na Strzegomskiej (stare CMK kolo Żabki).

Piana super ale zetony strasznie szybko przez nia leca :D

Ogolnie jestem zadowolony tylko tak jak mowie - kredyty dosc szybko uciekaja z wyswietlacza.

 

Bylem tez na Slicznej i jak zobaczylem szczotke od "piany aktywnej" to bardzo szybko zrezygnowalem. Tym mozna czyscic chyba tylko podwozie tira bo do lakieru to sie za bardzo nie nadaje ;) "Piana aktywna" tylko z nazwy bo tak naprawde leci z tego zupa, bez cisnienia i z daleka nie opryska sie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem ostatnio na myjni na Strzegomskiej (stare CMK kolo Żabki).

Piana super ale zetony strasznie szybko przez nia leca :D

Ogolnie jestem zadowolony tylko tak jak mowie - kredyty dosc szybko uciekaja z wyswietlacza.

 

Bylem tez na Slicznej i jak zobaczylem szczotke od "piany aktywnej" to bardzo szybko zrezygnowalem. Tym mozna czyscic chyba tylko podwozie tira bo do lakieru to sie za bardzo nie nadaje ;) "Piana aktywna" tylko z nazwy bo tak naprawde leci z tego zupa, bez cisnienia i z daleka nie opryska sie auta.

 

Witam,

 

dziękujemy za zwrócenie nam uwagi na stan szczotki. Na stanowisku nr2 (Srodkowe) pojawila sie juz nowa, a pozostale 2 są właśnie w drodze od dostawcy. Jeśli chodzi o szampon, który podawany jest przy korzystaniu z programu "Szczotka", długi czas zastanawialiśmy się jaki produkt najlepiej zmyje ciężkie zabrudzenia lub film z szyby samochodowej. Po konsultacjach z przedstawicielami firm WASHTEC, EHRLE oraz ALTO NILFISK uznaliśmy, iż aby mieć możliwość 100% usunięcia zabrudzeń, należy oprócz mycia pod wysokim ciśnieniem zastosować także czynnik mechaniczny. Mam nadzieję, że po części wyjaśniłem dlaczego na naszej myjni zainstalowano szczotkę zamiast "Piany aktywnej".

 

W przypadku jakichkolwiek dodatkowych pytań, pozostajemy do dyspozycji

 

VASK s.c.

http://www.vask24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o szampon, który podawany jest przy korzystaniu z programu "Szczotka", długi czas zastanawialiśmy się jaki produkt najlepiej zmyje ciężkie zabrudzenia lub film z szyby samochodowej.

 

Ja tylko przypomne jak wyglada piana aktywna:

maxresdefault.jpg

 

Moze to po prostu nazwa jest mylaca i powinno sie to nazywac "szampon + szczotka" :o

Poza tym myslalem, ze lanca bedzie ze spustem i po jego nacisnieciu cisnienie sie zwiekszy tak jak dzieje sie to przy uzyciu proszku czy przy zwyklym plukaniu. Spustu( :-] ) nie bylo i tak jak napisalem wczesniej - leciala zupa. Mimo wszystko fajnie, ze reagujecie na komentarze z forum ;)

Oczywiscie poza tym wszystko jest jak najbardziej ok i dla zwyklego uzytkownika jakosc myjni bedzie zadowalajaca. Pozdrawiam! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moze to po prostu nazwa jest mylaca i powinno sie to nazywac "szampon + szczotka" :o

Poza tym myslalem, ze lanca bedzie ze spustem i po jego nacisnieciu cisnienie sie zwiekszy tak jak dzieje sie to przy uzyciu proszku czy przy zwyklym plukaniu. Spustu( :-] ) nie bylo i tak jak napisalem wczesniej - leciala zupa. Mimo wszystko fajnie, ze reagujecie na komentarze z forum ;)

Oczywiscie poza tym wszystko jest jak najbardziej ok i dla zwyklego uzytkownika jakosc myjni bedzie zadowalajaca. Pozdrawiam! ;)

 

 

Dowiemy się u dostawcy techniki, czy istnieje możliwość dostarczenia nam próbnej wersji produkcji tzw. "Bałwanka", czyli piany aktywnej podawanej ze szczotki lub osobnej lancy w takiej postaci jak pokazana na zdjęciu w poprzednim poście. Minusem tego rozwiązania może być jedynie wydłużony czas spłukiwania auta.

 

Zapewne będę się powtarzał, lub informował o sprawach oczywistych ale proszę wszystkich korzystających z myjni bezdotykowych (niezależnie od lokalizacji) aby absolutnie zawsze spłukiwali swoje auto przy użyciu ostatniego programu "Nabłyszczanie" lub "Woda osmotyczna" itp. Woda ta jest odpowiednio uzdatniania, zmiękczana oraz pozbawiana cząstek stałych, które mogą powodować zacieki i ślady po wyschnięciu. Kilkukrotnie w ciągu roku pH wody z ujęcia sieciowego jest badane i na jego podstawie dostosowane zostają parametry produkcji osmozy.

 

Pozdrawiam,

 

VASK s.c.

http://www.vask24.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Piana na stanowisku od strony odkurzaczy była dziwnie wodnista (pierwszy raz widziałem taką na tej myjni), dopiero po dłuższym czasie zaczęła lecieć taka jak powinna.

 

Odp:

Często obserwujemy sytuację, że klienci "PIANUJĄ" auto bez wciśniętego spustu w lancy co powoduje że piana zanika - leci woda.klient wciśnięty spust->klient bez wciśniętego spustu->TY wciśnięty spust = woda z lancy->Jeśli wjedziesz po takim kliencie jak wyżej opisuje to niestety po dłuższym czasie pojawi się prawidłowa piana.

Przy normalnym użytkowaniu lancy (wciśnięty spust) klient wciśnięty spust->klient wciśnięty spust->klient wciśnięty spust-> piana pojawia się od razu.

 

2) Odkurzacz kiepsko ciągnął... W porównaniu do poprzednich wizyt zostawiłem w nim majątek, a efektu zero :?

 

Odp:

O takich sytuacjach prosił bym o powiadomienie telefoniczne, aby kolejna myjnia nie zeszła na psy.

Odkurzacze (ich siała ciągu) są sprawdzane codziennie. Tylko nie mam wpływu na to co ludzie odkurzają - a ja znajduje w odkurzaczu - rurze: worki, szaliki, długopisy, części z aut itp co niestety powoduje niedostateczna siłę ssącą odkurzacza.

 

3) Te dziwne taśmowe owijki na wężu od lancy pozostawiły na mojej ręce ślad (To chyba jakiś nowy sposób oznaczania stałych klientów :lol: )

 

Odp:

Przepraszam za zaistniałą sytuację, ale z wielkim bólem serca muszę oznajmić, że nie mam wpływu na to jak co poniektórzy klienci szanują urządzenia myjni, w tym przypadku węża do lancy (i nie tylko) np. leżące lance na ziemi, poplątane lance pomiędzy sobą ciągnięcie ich na siłę, co powoduje nieustanne niszczenie i pęknięcia. Z tego powodu jak tylko zauważymy pęknięcia od razu staramy się zaklejać taśmą, aby uniknąć sytuacji która spotka niestety Pana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć

 

Z dniem 21.12.2016 weszły w życie pewne zmiany wizualne na myjni przy Krakowskiej 124-126

Zostało usunięte LOGO firmy "CMK myjnie" i zmienione na " BSMS myjnia "

Nie oznacz to jednak spadku jakości świadczonych usług.

Od pierwszego dnia budowy myjni (jeszcze na ul Kępińskiej + przenosiny na Krakowską) do tej pory i na przyszłość pozostaje z dwójką osób Jarosław i Andrzej które wymyśliły, stworzyły, wybudowały, serwisują i jako nieliczne osoby ogarniają całą technologie, automatykę i sterownie na tym obiekcie. Około rok temu obydwaj panowie również zakończyli współpracę z właścicielem firmy "CMK myjnie"

 

Tak naprawdę ja osobiście z firma "CMK myjnie" nie współpracowałem na żadnej płaszczyźnie już od ponad roku a jakość mycia pozostała bez zmian.

 

A teraz przyszedł czas na zamontowanie swojego LOGO :)

 

0caa8f6730d36.jpg

3c6d35a28bc09.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulpit, i to się chwali - porządna informacja zamiast pozostawiania domysłów. Wszystko jasno opisane przez co zbędne jest potem klikanie tutaj na forum czy jakość ta sama, itp, itd. Skoro takie rozwiązanie podjąłeś tzn, że takie było najlepsze w danej sytuacji.

Powodzenia i pewnie do zobaczenia przy okazji wizyty na Krakowskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Byłem dziś z ciekawości na nowo otwartej myjni CMK Kiełczów (między Stokrotką a Biedronką).

 

Tak auto wyglądało przed myciem - ze 300-400km w warunkach widać za oknem jakich.

oIfnEGF.jpg?2

3PMp5TY.jpg?2

 

W trakcie "SPA"

SkA3ABw.jpg?2

29DypOm.jpg?2

 

Po "SPA"

fOP3Rrf.jpg?2

4W8DAwR.jpg?2

Q49SoPf.jpg?1

phe8EqX.jpg?1

 

Koła - felgi były przetarte szczotką (ranty plus zewnętrzna część felgi z logosami, nie przecierałem natomiast szpar między ramionami)

 

Wnioski na podstawie porównania z myjnią na Krakowskiej i Strzegomskiej (bo tylko te można porównać):

1) domywanie na takim samym poziomie (na Strzegomskiej zdarzyło mi się ze 2 razy słabsze domywanie ale ostatnio tam byłem i było ok)

2) ciśnienie w lancach na Kiełczowie może trochę większe niż na Krakowskiej i Strzegomskiej (ale sprzęt nowy to zdziwiłbym się jakby było inaczej).

3) piana praktycznie taka sama konsystencja jak na Krakowskiej i Strzegomskiej (na Strzegomskiej też ze 2 razy zdarzyło się, że piana była bardziej wodnista)

4) stanowiska z odkurzaczami - tego akurat nie widziałem ale też i nie przyglądałem się specjalnie więc może ie zauważyłem

5) suszarki - nie ma tej opcji ale ja osobiście z tego nigdy nie korzystałem więc dla mnie nie jest to konieczne wyposażenie

6) rozmieniarka banknotów - nie ma elektronicznej ale jest w przyczepie człowiek, który to robi (nie wiem czy w jakichś ustalonych godzinach czy się zmieniają i jest to możliwe w miarę przez 24h)

6) jakiś plac wolny, żeby stanąć na boku coś porobić - jeśli dobrze zauważyłem to jest kawałek placu przy myjni ale obecnie stoi na nim przyczepa kempingowa z człowiekiem pilnującym i rozmieniającym banknoty (obok przyczepy stało jakieś auto więc miejsce teoretycznie jest jeszcze koło ów przyczepy)

Ogólnie myjnia jest skuteczna, domywa - wydaje się - bardzo dobrze (nie wiem jak po wyschnięciu bo jak pod dom przyjechałem to auto było już trochę lekką mgiełką z syfu ochlapane tu i ówdzie).

Moim subiektywnym zdaniem myjnia jest na takim samym poziomie jak myjnia na Krakowskiej i Strzegomskiej (z zastrzeżeniem, że na Strzegomskiej ze 2 razy jakieś drobne wtopy się czasem przydarzyły).

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dziś z ciekawości na nowo otwartej myjni CMK Kiełczów (między Stokrotką a Biedronką).

 

Moja storna miasta, wreszcie :D:D:D

Okolic "Kiełczowa" za dobrze nie znam ale przez psie pole przejeżdżam codziennie, Manolito77, jaka to jest dokładnie ulica? i skąd u Ciebie info o otwarciu myjni bo CMK na fb milczy o tym otwarciu :)

 

Po chwili poszukiwań typuję, że to jest to miejsce?

https://goo.gl/maps/ZRCPAsLj3kx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dokładnie to miejsce jakie wrzuciłeś w linku - myjnia jest na końcu tej uliczki, za Stokrotką.

Info stąd, że swego czasu gdzieś spotkałem na mieście właściciela tej myjni/producenta i zapowiadał otwarcie jakoś na październik. Obiecał, że mailem potwierdzi ów otwarcie. W ubiegłym tygodniu dostałem takowe info.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, czy któraś z myjni patrzy w miarę przychylnie na możliwość ręcznego umycia? Bo po przeprowadzce straciłem ogród i nie mam od dłuższego czasu jak umyć dokładnie i ręcznie autka... A boje się zabrać wiadra, rękawice i inne rzeczy żeby nie w środku mycia ktoś miał pogonic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.