Skocz do zawartości

Mycie ręczne/myjnie bezdotykowe - Wrocław


Manolito77

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie mieszkasz ? Na krzykach jest myjnia, gdzie jak podjedziesz wieczorem albo wczesnie rano jak nie bedzie kolejki do mycia to możesz ogaranć auto na 2 wiadra a przynajmniej mi nikt nigdy tam nie zwrócił uwagi.

 

https://www.google.pl/maps/search/myjni ... ,17z?hl=pl

 

Szczepin - cenna informacja, dzięki !

 

W jakich godzinach uderzasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na nowej myjni bezdotykowej na ulicy tęczowej za stacja Orlen. 5 stanowisk jest juz gotowych i montuja jeszcze 5 . Bez problemu mylem auto z wlasnym wiadrem i calym sprzetem, auto odstawiajac po myciu do suszenia i woskowania na miejsce parkingowe.

Piana gesta dobrze sie trzyma na aucie.

Brakuje tylko odkurzacza :o , chociaz jednego stanowiska :)

 

pozdrawiam

Minime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bylem na nowej myjni bezdotykowej na ulicy tęczowej za stacja Orlen. 5 stanowisk jest juz gotowych i montuja jeszcze 5 . Bez problemu mylem auto z wlasnym wiadrem i calym sprzetem, auto odstawiajac po myciu do suszenia i woskowania na miejsce parkingowe.

Piana gesta dobrze sie trzyma na aucie.

Brakuje tylko odkurzacza :o , chociaz jednego stanowiska :)

 

pozdrawiam

Minime

 

Właśnie myłem też tam auto - nikt nie przyczepił się o wiaderko ? Na stanowisku z lancami myłeś ?

 

W którym miejscu jest to miejsce parkingowe bo nie rzuciło mi się w oczy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję bezdotyku, gdzie można w miarę sprawnie podjechać z Biskupina :)

Zależy mi by późnym wieczorem dało się podjechać ze swoją pianownicą, szczotką do felg i bez problemu ogarnąć auto z zewnątrz.

Aktualnie mam jedną myjnię, gdzie spokojnie można podjechać (mimo dość słabego ciśnienia) ale za jakiś czas przeprowadzka i będzie tam już nieco dalej.. dużo dalej dlatego szukam czegoś nowego :)

 

Co polecacie na te okolice Wrocławia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myłem też tam auto - nikt nie przyczepił się o wiaderko ? Na stanowisku z lancami myłeś ?

W którym miejscu jest to miejsce parkingowe bo nie rzuciło mi się w oczy ? :)

 

Nie bylo problemem z wiaderkiem, w koncu uzywalem ich programów piany i splukiwania.

WP_20160629_13_17_02_Pro.jpg?psid=1

Miejsce na odstawienie auta jest zaraz przy ulicy na przeciwko pierwszego boxu, jest tam postawiony znak zakaz parkowania przez wlascicieli stacji ale zinterpretowalem go ze to wlasnie dla korzystajacych z myjni :)

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Myjnia na Tęczowej - super! Przy 10 stanowiskach ciężko chyba przyblokować ruch, więc myślę, że spokojnie można uderzać ze swoim sprzętem. Tym bardziej, jeśli wybierzemy się o późnej porze lub w chłodny dzień jak dzisiaj. Dodatkowo jest całkiem niezłe oświetlenie podstawowe, czyli to które nie gaśnie, gdy nie korzystamy. Jedyny minus to odrobinę wyższe ceny - wydaje mi się, że kasa dużo szybciej znikała w stosunku do myjni na Krakowskiej. Mimo to polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest we wroclawiu jakas myjnia reczna gdzie umyja mi w miare delikatnie auto? Wszedzie gdzie bylem maja gąbkę, ktora rysuje juz od patrzenia ;D Nie szukam firm detailignowych gdzie mycie maja od 70zl w gore tylko zwyklej myjni recznej gdzie chociaz troszke maja pojecie o myciu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Jest może gdzieś w okolicy C.H Marino bezdotyk?

w tej chwili od Marino najbliżej masz do myjni zlokalizowanej przy nowo wybudowanych Promenadach Wrocławskich - wjazd na myjnię od ulicy Rychtalskiej (do tej pory była tam stacja LPG i teraz dobudowali tam chyba 4 stanowiska z myjnią bezdotykową). O ów myjni kilka słów za chwilę.

Dodatkowo przy ulicy Obornickiej, na przeciwko stacji Shell (jest to dawny plac po samoobsługowej stacji Neste) buduje się myjnia bezdotykowa na 4-5 stanowisk. Nie wiem jakiego producenta bo nie jest to szyld CMK tylko widnieje tam zwyczajne "Myjnia samochodowa". Niby powoli już kończą budowę (jest już wybrukowane i podłączają całą maszynerię) ale ostatnio dość powolnie im idzie i na moje oko wystartują gdzieś koło września (mooooże jak się sprężą to jeszcze sierpień zahaczą).

 

Teraz kilka słów o myjni przy ul. Rychtalskiej. Myjnia jest "fantastyczna" - celowo napisane w cudzysłowiu. "Fantastyka" polega na tym, że:

1. jest coś namieszane z impulsami i po włożeniu np 3 pln, automat zalicza 2,00 (mogę się mylić czy 2,00 czy mniej czy więcej ale na pewno nie jest to 3,00) - jest to więc pierwsza we Wrocławiu myjnia, która robi klienta w wała już po samym wrzuceniu bilonu

2. jak ostatnio wrzuciłem 1x5pln i 1x2pln to na wyświetlaczu pojawiło się 5,00 (myślałem,że zżarło mi 2 pln ale punkt 1 chyba rozwikłał moją zagadkę

3. osobne lance - jedna na pianę, druga na mikroproszek i całą resztę - piana jest piękna, gęsta, ładnie pachnie i to by było na tyle, z jej zalet bo w kwestii skuteczności domywania (zarówno i piany jak i mikroproszku) należy spuścić zasłonę milczenia...

4. jeszcze odnośnie punktu nr 2 - jak po myciu poszedłem do budki gdzie siedzi "pilnujący i rozmieniający pieniądze" i powiedziałem, że zeżarło mi 2pln to Pan rozłożyl ręce i dal do zrozumienia "to Pana problem i ja mam na to wyj..." (na innych myjniach jak zdarzyła się taka sytuacja i szedłem tylko poinformować bez chęci odzyskiwania czegokolwiek, żeby wrzutniki sprawdzili bo zżera kasę to z reguły słyszałem przepraszam i wydawano bilon w kwocie jaką pożarł automat.

Generalnie jak ktoś ma auto niezbyt upierdliwie brudne to z ciekawości może tam podjechać. Przy mocniejszym zabrudzeniu - szkoda kasy (widać zwłaszcza różnice jak po wizycie na Rychtalskiej następne mycie zalicza się na myjni CMK.

Oczywiście czekam także na jakąś ocenę innej osoby, która tam pojedzie i sprawdzi czy moja opinia jest trafna, czy może się mylę. Ja myłem tam auto po trasie z Sopotu do Wrocławia - jechałem w deszczu i myłem dnia następnego kiedy słońce już wysuszyło brudu.

Pzdr.

 

Pomimo upływu czasu odniosę się do tego posta.

 

Z myjni Promenady przy ul.Rychtalskiej korzystam bardzo często ponieważ mam ją najbliżej.. w zasadzie od początku jej istnienia.

 

1. Zawsze był tam problem z czasem po wrzuceniu bilonu.

 

2. Gdy problem z czasem lekko się poprawił to pojawił się problem znikających monet. Np jak rzuciło się 3x 2zł to czasami potrafiło pokazać że rzuciło się tylko 2x 2zł generalnie problem polegał na tym że przy wrzuceniu większej ilości na raz maszyna kantowała - miałem tak nie raz. Ja miałem na to taki patent że wrzucałem pojedynczo 5zł włączałem program i heja przy końcu następny bilon w zależności od potrzeb jak robiłem rundę wkoło auta.

 

3. Od jakiegoś czasu jest w miarę spoko ale pojawiły się problemu przy zmianie programu - znacząco wolno zmienia się program że trzeba odczekać - kiedyś tak nie było, a jest to naprawdę irytujące.

 

Człowiek ma odczucie, że zawsze jest tam coś kombinowane.

 

Tak jak napisałem zajeżdżam tam ponieważ mam po drodze. Zawsze staram się nie zapuszczać auta i minimum dwa razy opryskać auto w ciągu tygodnia lub częściej (nie licze km które robie tylko jak jest brudne to myje szybko). Piana aktywna odpowiednio gęsta nie spływa tak szybko jak na niektórych załączonych filmach. Z efektów byłem zawsze zadowolony.

Co do obsługi miły starszy Pan robi tam za dozorcę i rozmienia banknoty. Zawsze uprzejmy i życzliwy. Jeśli jakiś program nie działa to podejdzie gdy się wychodzi z auta i pdpowie z czego nie korzystać. Nigdy nie robiłem problemu o te kilka zł wciągnięte bo gość mnie kojarzy z widzenia, a jak wyżej wspomniałem miałem na to sposób.

 

Podsumowując zaplecze wszystko ładnie sprzęt raczej też na plus ale te problemy potwierdzone z czasem, znikającymi monetami brak rozmieniarki(ja nigdy nie korzystam ale widać że gdy jest ruch dozorca ma co robić) świadczy o skąpstwie i krętacwie właściciela. Ruch tam jest także martwić się nie musi. Jeśli masz opcje gdzie indziej to promenad bym nie polecił :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan faktycznie miły i nie robił problemów jak chciałem myć auto z wiaderkami. Czasem tam zajeżdżam, bo mam dość blisko. Najczęściej jednak jadę na myjnię obok mostów warszawskich opłukać auto

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja najczęściej obecnie korzystam z myjni przy Obornickiej - na przeciw stacji Shella. Właścicielem jest teraz nijaki Siergiej ;)

Ale nie skąpi - programy zawsze działają, impulsy są dość rzetelnie oszacowane i spokojnie za 10 pln można całe auto umyć dość porządnie. No i osobna lanca na pianę a sama piana bardzo gęsta. Kiedyś ta myjnia była porażką - o czym pisałem. Ale jak się właściciel zmienił to doszła lanca z pianą i skuteczność mycia się zdecydowanie podniosła. No i mam tu rzut beretem.

Rychtalską omijam szerokim łukiem. ;)

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą byłem na Krakowskiej :) jako że kolejki nie było to oblecialem z wiaderkiem :) jak zwykle wszystko bardzo przyjemnie, jedynie pierw raz 2zl mi zjadlo(moneta poszła a czasu nie doliczylo), ale że i tak leciałem dość dużo to nie zrobiło mi to różnicy :)

 

No i nowy Pan z obsługi się pojawił, nie miał problemu z myciem rocznym bez kolejki ale szczerze mówiąc niezbyt przyjemny zapach wyszedł z kontenerka jak zapukalem do okienka zapytać (wiem ze to bez znaczenia ale poprzedni się dobrze prowadził wiec wole zwrócić uwagę skoro jest tutaj właściciel) :)

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

 

3. Od jakiegoś czasu jest w miarę spoko ale pojawiły się problemu przy zmianie programu - znacząco wolno zmienia się program że trzeba odczekać - kiedyś tak nie było, a jest to naprawdę irytujące.

 

Człowiek ma odczucie, że zawsze jest tam coś kombinowane.

 

:thumbdown:

 

 

Nie tłumacze właściciela bo nie mój interes w tym ale może to być inny problem niż kombinowanie ;)

Właściciel się odezwie naprawimy ;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.