Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nox, po tym zamówieniu zostaniesz chyba honorowym członkiem forum:DD połowa ludzi będzie teraz miała własne maszyny!

 

hehe

 

Mam nadzieje że CYC da rade trzymam z nimi kontakt telefoniczny bo z e-mailami rożnie bywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzymam z nimi kontakt telefoniczny

Ty tam nie plotkuj, tylko zaklep nam te polerki:D niech już zapakują najlepiej:D

 

[ Dodano: 1 Grudzień 2009, 17:36 ]

mam nadzieję, że jeśli sprzęty do nas dotrą, to pogoda potraktuje nas ulgowo, i pozwoli się pobawić:DD idealny prezent na gwiazdkę sobie sprawiłem. Pozostali tez pewnie pod choinkę zapakują:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mysl za dużo, tylko zamawiaj;p ja tak zrobiłem, a potem się zacząłem zastanawiać skąd kasę brać;p ale ciesze się, że się zdecydowałem:) mam tylko nadzieję, że się uda.

może nam jakiś rabat dadzą przy tak wielkim zamówieniu:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez sie podoba. Mnie kusi szczegolnie 6 duzych padow i 3 male z backing plate. Moze troche malo emulsji bo tylko 2 x 250ml, ale to jakos da sie przezyc...

Kurcze nie wiem na co sie zdecydowac :idea::idea::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja czytałem o tych padach manzerny, i ludzie narzekali, że strasznie sztywne są. zupełnie inne niż pozostałe. pady manzerny kosztują dwa razy mniej niż inne;p na cyc masz zestaw za 110 z 6 padami i 2250ml past:DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, masz na mysli ten kit sonus+menzerna? Jesli tak, to tam sa chyba tylko 3 pady.

Szczerze mowiac to zglupialem :mrgreen: Kazdy z zestawow zarowno na CYC jak i polishedbliss jest interesujacy. I nie wiem ktory wybrac... koledzy doradzcie cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"2 x Menzerna Compounding Pads (5")

2 x Menzerna Polishing Pads (5")

2 x Menzerna Finishing Pads (5")"

http://www.cleanyourcar.co.uk/polishing ... d_522.html

 

jak byk jest 6:)

i masz torbę! ale sory, jest tylko 1000ml plynow;/ pomyliłem z sonus manzerna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"2 x Menzerna Compounding Pads (5")

2 x Menzerna Polishing Pads (5")

2 x Menzerna Finishing Pads (5")"

http://www.cleanyourcar.c...t/prod_522.html

OK, tak zgadza sie. 6 padow 5" + 4x 250 past - jak dla mnie wyglada na swietne mozliwosci dobrania odpowiedniej kombinacji pad-emulsja. Tylko teraz pytanie czy lepiej miec 6 padow Menzerny czy 3 softbuffyv2 od Megsa. Nie ukrywam, ze troche boje sie produktow Menzerny - jak do tej pory nie mam z ta firma zadnego doswiadczenia.

 

kuflik, a Ty co wybrales? M83+M80+SBv2 Megsa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no :) Czekałem jeszcze na wypowiedź kogoś z listy, kto zechce razem zamówić, a nie dołączył się do nOx'a. Ja mogę i we dwóch, zawsze to taniej, a cały zestaw zwalania z osobnego zamawiania i od razu można zbiec do garażu i działać :) Może jak nikt więcej się nie zgłosi do wieczora, to zamówimy dzisiaj?

 

Orientuje się ktoś, czy tam jest płatność kartą kredytową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można nawet zwykłą płatniczą zapłacić. U cyc'a, znaczy sie. ;)

 

Sam jeszcze się zastanawiam, czy brać. Wczoraj pomyślałem czy warto dla kilku samochodów? Cleanery i woski tą oscylacyjną też można robić? Jakby nie patrzeć to i tak prawie 6 paczek pln...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już mam 2 auta do zrobienia od znajomych;p więc się zwróci za jakiś czas. i nie prawie 6 bo około 500;p funt po 4,6 o ile się nie mylę.

i tylko czekam na noxa by zrobił zamówienie, bo tez sie boję, że mogę się rozmyślić:D a jak będzie zamówione to tylko się będę cieszył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.