Skocz do zawartości

Maszyny polerskie Kestrel (zakupy)


kuflik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 514
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

DA idealnie nadaje sie do apli akcji Cleanerów , Gaze ,płynnych wosko oraz sealantów wiec do tego będzie idealna , Ale np Colli tym nie zaaplikujesz.

 

Angole liczą liczą niestety długo im to zajmuje 11 u nas czyli 10 u nich zaraz dzwonie i się dowiem co i jak . :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już jest chamstwo. na prawdę. ale walcz, bo zamawiamy sporo sztuk, więc rabacik mogą nam dać:) trzymam kciuki!

 

swoją droga, jeśli wczoraj już im mówiłeś co zamawiasz, to chyba nam się należy stara cena, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie czekajmy co ugra nox, jak nic z tego nie wyjdzie, to można zmienić sklep. bo jak na razie polerki drożeją a angole lecą w kulki..

 

edit:

właśnie pobiegałem po zagranicznych forach. jest źle;p wszyscy się rzucają na te zestawy;p Więc za chwile może być poważny problem.

 

@NOX- na czym stoimy? mamy zarezerwowane dal nas te polerki? złożyłeś zamówienie, czy walczysz z nimi nadal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK panowie pierwsze info choć jutro wszystko się wyjaśni.

 

Angole liczą z mojego odczucia po rozmowę wygląda na to że dostaniemy to po starej cenie czyli 99.95 , Tim z CYC obiecał że wszystko podliczy i nam znać jutro do południa.

W zwiazku z tym proszę o cierpliwość , o brak towaru raczej niema co się martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako opcja pozostaja tez sety Kestrela w http://www.polishedbliss.co.uk/acatalog ... ffers.html Przesylka do 31kg - 29 funtow

wczoraj było out of stock, dzisiaj jest "in", wczoraj chciałem wziąć 2 zestawy - karta Maestro nie przechodzi (chciałem tylko wypróbować kartę czy przejdzie, wcześniej zamówiłem zestaw u nOxa więc luz), chłopaki ściągają z hurtowni jak mogą :)

Qfa jak mają na tym ok 20-30% to ile tak naprawdę kosztuje DAS6 u producenta? Jeżeli ok 40 funtów (ok 180zł) to jaka jest jego jakość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa jak mają na tym ok 20-30% to ile tak naprawdę kosztuje DAS6 u producenta? Jeżeli ok 40 funtów (ok 180zł) to jaka jest jego jakość?

 

Właśnie, też się nad tym zastanawiałem. Mam DA Megsa za którego dałem tysiaka plus dwa pady gratis, DAS-6 wygląda w zasadzie prawie identycznie. Czy możliwe jest, aby był z tej samej (chińskiej zapewne) fabryki co maszyna Megsa? Czy różnią się jakością, skoro ceną owszem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megs w usa kosztuje chyba 130usd, wiec okolo 400pln. zakladajac, ze tez maja 30-40proc zysku, to roznica nie jest drastyczna. na pewno na plastikach troche przycinaja, boo czytalem, ze sa gorszej jakosci. jak na razie negatywnej opini o das6 nie znalazlem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.cleanyourcar.co.uk/polishing ... d_414.html

 

Swoją drogą w CYC te zestawy nawet po normalnej cenie nie są mega drogie. Gdybym nie miał swojego, zakupiłbym z Wami. Tam zestaw z G220 kosztuje tylko 190 funciaków. Normalnie niby 210 :) ale to i tak taniej niz w PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa jak mają na tym ok 20-30% to ile tak naprawdę kosztuje DAS6 u producenta? Jeżeli ok 40 funtów (ok 180zł) to jaka jest jego jakość?

 

Właśnie, też się nad tym zastanawiałem. Mam DA Megsa za którego dałem tysiaka plus dwa pady gratis, DAS-6 wygląda w zasadzie prawie identycznie. Czy możliwe jest, aby był z tej samej (chińskiej zapewne) fabryki co maszyna Megsa? Czy różnią się jakością, skoro ceną owszem?

 

Tylko zauważ ,że w UK G220 kosztuje 150 funtów(i tak dużo taniej jak u nas) a DAS normalnie 90. Moim zdaniem ta różnica w cenie spokojnie może być spowodowana znaczkiem Megsa.

Poza tym nie zdziwiłbym się gdyby ta promocja była spowodowana wprowadzeniem do oferty G220v2 w nowym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta różnica w cenie spokojnie może być spowodowana znaczkiem Megsa.

 

I tak jest brzydki :)

 

Poza tym nie zdziwiłbym się gdyby ta promocja była spowodowana wprowadzeniem do oferty G220v2 w nowym roku.

 

O, też gdzieś o tym czytałem, wiadomo już może czym się różni od v1? Warto byłoby wymieniać? Pewnie będzie "stworzona do pracy z padami 2.0", czyli taki chłyt marketingowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qfa jak mają na tym ok 20-30% to ile tak naprawdę kosztuje DAS6 u producenta? Jeżeli ok 40 funtów (ok 180zł) to jaka jest jego jakość?

 

Właśnie, też się nad tym zastanawiałem. Mam DA Megsa za którego dałem tysiaka plus dwa pady gratis, DAS-6 wygląda w zasadzie prawie identycznie. Czy możliwe jest, aby był z tej samej (chińskiej zapewne) fabryki co maszyna Megsa? Czy różnią się jakością, skoro ceną owszem?

 

na detailingworld.co.uk w wielu wątkach porównywano te maszyny i różnice są tylko w wykonaniu obudowy, w meguiars obudowa jest z lepszych jakościowo plastików. "bebechy" obu maszyn są identyczne

Z resztą klonów G220 jest więcej - omawiany Kestrel DAS-6 oraz wystepujacy na rynku niemieckim Krauss DB-5200

 

http://www.car-kosmetik.de/product_info.php/info/p626_KRAUSS-TOOLS--Exzenterpoliermaschine-DB-5200-Autopoliermaschine.html/XTCsid/8cphbgkds6uoi5k1gpsml48bg4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam jeszcze aż dolar spadnie i może jak znajomy będzie w wakacje w USA to mi przywiezie PorterCable DA. Podejrzewam ,że we wnętrzu ma również te same bebechy bo jest coś dziwnie chwalona i polecana na forum meg'sa

 

To już lepiej kup sobie Flex 3401 - lepszy niż PC albo skuś się na G110V2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ten nowy megs wcale nie taki drogi u nich, ale co flexa no to już cena wynosi x2.

 

Nie ma co się bać tej różnicy napięć. Transformator do polerki DA to 200 zł max(do Flexa drożej bo ma on 900W)

 

Niby tak, ale zawsze trzeba to ze sobą wozić, chyba, ze polerka jest ciągle w jednym miejscu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.