Skocz do zawartości

Powłoki, supersealanty etc...


Evo

Rekomendowane odpowiedzi

Nie sposób się nie zgodzić,z tym,że to trochę energii psu w dupę :/

Może patrzę na to inaczej,no bo owszem zabezpieczenie przed nowymi rysami jest,ale 250zł na powłokę i żeby efekt nie urywał,to słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chciałeś efektu tu trzeba było zrobić korektę ;)

 

Ja też kupiłem C1+C1.5 i tak jak rickson pisze, nie robię show cara tylko 11 letnią Vectrę B z licznymi ogniskami korozji, głębszymi rysami, malowanymi elementami itp.

 

Wyciągnę ile się da, przy jednoczesnym zachowaniu zdrowego rozsądku i mam nadzieję że będę się cieszył efektami powłoki przez dłuższy czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem czego Ty się spodziewałeś ;)

 

Za 250 miałbyś wszystko do ręcznej korekty + jakiś wosk itp. i efekt byłby o wiele lepszy.

Odnoszę dziwne wrażenie,że piszemy o czym innym.

Na początku piszę,że widziałem kwarc położony na nieprzygotowane auto,a Ty jak bym to zrobił ja :o

Chodzi o to,że dla mnie kładzenie kwarcu na takie auto,które nie ma korekty przynajmniej 60% to pieniądze w błoto,ale kto bogatemu zabroni? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi na pytania, które były zadawane w tym dziale o EXO.

EXO 180ml już jest! gorący towar układamy na półkach i rozwozimy do naszych dystrybutorów.

 

Cena? W weekend pojawi się info w dziale Gtechniq oraz na FB, bądźcie czujni na start-up promo "stratup promo" ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas przeglądania poniższej relacji:

http://www.detailersclub.no/forum/topic ... pro-light/

natknąłem się na powłokę CERAMIC PRO LIGHT firmy Nanoshine LTD (?). Na necie nie ma zbyt wielu informacji na jej temat, zdaje się że to jakiś ruski odpowiednik cquartz :o Ciekawa jest cena - jakieś 250zł za 50ml. Zakładając, że wydajność będzie podobna do innych powłok, cenowo wychodzi ok. Pytanie jak z jakością tj. nakładanie, polerowanie, efekt i trwałość.

Czy ktoś słyszał coś na temat tego preparatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ostatnio naszło mnie.Jak wiadomo CQuartz ma problem z water-spotami.Ostatnio odświeżając powłokę ,Reload nie dał rady miejscami.Jak dobrze wiemy ocet doskonale sobie radzi z water-spotami i pytanie czy można przetrzeć przed reloadem auto octem? :o:-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

kubik, nie próbowałem octem, więc sie nie wypowiem... myślę, że nic dobrego dla powłoki nie zrobi.

 

CQuartz miewa problem z waterspotami, ale bardzo rzadko w naszym klimacie. Po aplikacji powininen zostać przed wyjazdem z garażu przetarty ReLoadem, w sytuacji kiedy nie mamy reloada, przynajmniej zawoskowany czymś naturalnym typu RG, SV, Z. To pozwoli powłoce wyschnąć w 100% i uchroni przed powstaniem plam przez pierwszych kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

embargo, oprócz usunięcia wszystkiego z lakieru, tzn. smoły, soków z drzew, opiłków (iron), należałoby zrobić finish choćby DA (o ile nie porysowaliśmy w międzyczasie lakieru) i położyć powłokę raz jeszcze. Rok to na prawdę jest moment, kiedy należałoby położyć ją raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.