Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 12.05.2020 o 08:28, dareme89 napisał:

Ja bym wrzucił wszystkie wiszące szafki na ścianę gdzie jest tył auta

 

W dniu 12.05.2020 o 16:59, dareme89 napisał:

5,40 to dla Ciebie krótko garaz ?

Z tego co widzę ma 5,80 ale to i tak mało. Sam mam 6m i po wjechaniu A6 kombi lub Laguną3 w kombi dużo miejsca już nie zostaje - oba auta po około 4,8m długości.

Jak jeszcze wrzuci szafki na tę ściane o której piszesz to już nie przejdzie ani z przodu ani z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na boku bez skosu jest 6.7m, ze skosem 5.4 no bez przesady ze to mało, wiadomo ze jak wstawisz wielkiego klocka do garażu to będzie ciasno ale bez przesady to wymiary bardzo fajnego garażu, nawet bym powiedział super garażu :)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, dareme89 napisał:

Na boku bez skosu jest 6.7m, ze skosem 5.4 no bez przesady ze to mało, wiadomo ze jak wstawisz wielkiego klocka do garażu to będzie ciasno ale bez przesady to wymiary bardzo fajnego garażu, nawet bym powiedział super garażu 🙂


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O kurcze. Moja wina. Źle spojrzałem. Tam jest 6,7 długości. 

Kurde jak bym miał te 70cm więcej, to bym sobie inaczej życie ułożył 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kicaj Może i masz rację, chyba sam siebie oszukuje że jak coś wisi wyżej to mniej przeszkadza. Teraz z tyłu mam wysoko żeby autem można było bliżej ściany podjechać. Jak auto stoi można przejść bez problemu, ale i tak zawsze jest ta niepewność że rozwalisz sobie o nie głowę 😅.

@xadamx Z jednej strony 6.70m, a z drugiej... to sam już nie wiem, coś koło 5.5m. Garaż jest nawet spoko, najgorszy jest ten wjazdy, pod skosem, wąski a podjazd przed garażem jeszcze pod górkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach zrobić garaż na dwa auta i małą "graciarnię" o wymiarach 10m x15m tylko myślę czy murowany czy z płyt ocieplonych pianką lub osb plus styropian i siatka z tynkiem muszę przeliczyć .

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No właśnie ja mam mieszane uczucia odnośnie wnętrza u @Stolaar broń Boże nie uznawaj tego jako przywalenie się do Ciebie 😛 

To stare drewienko wyglądało meeeega ! Robiło klimat, brakowało kega z browarem w poczekalni i hokera ze skóry 😄 Seeerio, było kozacko ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.06.2020 o 00:21, pablo15005 napisał:

@Stolaar kolego podrzuc aktualne foty, bo jest mega teraz u Ciebie 🙂 jak to wyglada z zewnatrz? 

Proszę 😉 

IMG_03sssssss44.jpg

W dniu 17.06.2020 o 09:00, Karbo napisał:

No właśnie ja mam mieszane uczucia odnośnie wnętrza u @Stolaar broń Boże nie uznawaj tego jako przywalenie się do Ciebie 😛 

To stare drewienko wyglądało meeeega ! Robiło klimat, brakowało kega z browarem w poczekalni i hokera ze skóry 😄 Seeerio, było kozacko ! 

Nawet przez chwilę nie pomyślałem o tym w ten sposób 😉 Niestety te stare drewienko wpadało w zieleń i musiałem robić korektę kolorów w programie, mało tego, dość mocno uprzykrzało życie przy powłokach 😉

  • Lubię to 5
  • Super 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, dareme89 napisał:

@Stolaar powiedz jak masz kable pociągnięte? W jakiś listwach / peszlach? Jak je nocowałem do ściany?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Niestety nie udzielam już żadnych informacji na temat budowy lokalu i jego wyposażenia 😉

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Pacjent"

3.jpg.bb4b78ebc1c773c5bde41956e5a98f49.jpg

Chwila wolnego, więc jest okazja zrobić porządek w garażu.

W planach pomalować ściany na biało, może dół na jasny szary aby tak się nie brudziło. 

Założyć lampy, aby móc raz w roku zrobić lekką polerkę, położyć wosk. Mam już zamówione chińczyki z allegro 8x150 cm na sufit i 4x120 cm do mobilnego panelu aby doświetlać bok auta. Jednak zastanawiam się czy nie lepiej dać część lamp na sufit a część na ściany na górę. Co będzie lepszą opcją. Zawsze jest opcja dokupić kolejne lampy, lub jakiś naświetlacz. 

Ktoś coś podpowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka wciąż trwa, powoli nabiera kształtu :-) jeszcze tylko lampy i poprawka w kilku miejscach, styku podłogi itd.
Góra zostaje tylko zagruntowana. Chciałem loftowy charakter, finansowo też lepiej a i roboty mniej :-)ebff90b2709b0eb7619d8b9b3faf3faa.jpged306d6b1b582760bae69ce4d874c817.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
 

  • Lubię to 4
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, dareme89 napisał:

Tez u siebie zrobiłem ale na razie schnie tylko ze z brokatem zamiast płatków. I jak wrażenia z użytkowano jej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Dla mnie bajka, mokra jeszcze bardziej przyczepna niż sucha 😄 no i sprzątanie garażu teraz to delikatne omiecenie, wąż i ściągaczka 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ari napisał:

Żywica. 

 

1 godzinę temu, dareme89 napisał:

Tez u siebie zrobiłem ale na razie schnie tylko ze z brokatem zamiast płatków. I jak wrażenia z użytkowano jej?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

panowie jakiej firmy macie wlasnie żywice.Bo sam jestem przed wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noxan- hydropox żywica i dodatkowo położyłem na to hydrograff bezbarwny. Jeżeli chodzi o aplikacje to jest proste jak malowanie farba. O użytkowaniu nie mogę nic powiedzieć bo dopiero wczoraj kładłem ostatnio warstwę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.