Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja drogę dojazdową do garażu mam wysypany klińcem, u znajomych dodatkowo podjazdy. U mnie jest lekki wznios i nie ma problemu z przemieszczaniem się podłoża. W tym roku planuję wysypać warstwę docelową, bardziej "reprezentacyjnego" kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie leci tak, pierwsza kolejność kamień, największy jaki udalo mi się kupić 40zl za 1,6 tony czyli m3 mniej więcej, myślę ze ten rozmiar kamieni nie wejdzie tak łatwo w ziemię bo są to spore kawałki 💪 na to pójdzie piach, zageszcze to i wyspie klincem i  znowu zageszcze, a ostatni etap po dopiero po zimie pójdzie warstwa ładnego kamyczka 

IMG_20190401_105328.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@grabek246  Ja posadzkę pomalowałem farbą to betonu betondur i uprzednio zagruntowałem ich gruntem. Oczywiście dokładnie ją wyczyściłem i odkurzyłem. Wygląda fajnie ale po pół roku zaczęła sie wycierać w miejscach w których manewruję bo podczas wjazdu muszę trochę poskręcać. Jest to pod wiatą. Gdybym miał coś wybrać do ocieplanego garażu poszedłbym w coś innego. Może u Ciebie podczas wjazdu wyjazdu bez skręcania wytrzyma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pokazać swój garażyk 😄  Meta blisko już , po 10 maja przychodzi firma od wylewek , gres będzie na całej podłodze i 4-5 warstw na ścianach zobaczymy jak będzie pasować 😉 Elektryka podłączona , bramy działają , lampy narazie po 1 szt żeby było coś widać . Później będą po 2 lampy na bokach 😉  Kosztował mnie dużo pracy , siły i serca ale efekty są .

20190427-154046.jpg

20190427-154052.jpg

20190427-154101.jpg

20190427-154108.jpg

20190427-154123.jpg

20190427-154158.jpg

20190425-210435.jpg

 

  • Lubię to 11
  • Super 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gesiu_15 ile metrów i jakie wymiary?
Zacnie wygląda. Ja teraz reanimuje z przyszłym teściem garaż ale do Twojego to się nie umywa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, maciek-drummer napisał:

@Gesiu_15 gratuluję takiego garażu, widać że z przytupem, detailingi będą teraz jeszcze lepiej smakowały 😉

Dzięki Maćku 😉 

 

22 godziny temu, rygryss napisał:

😍 O Panie, poważnie wygląda...

Jak garaż hehe 😄 

 

20 godzin temu, powalla napisał:

Wysil się trochę i poszukaj , bo już o tym pisał ... 

zgadza się pisałem .

 

21 godzin temu, Arkadio_Gdansk napisał:

@Gesiu_15 ile metrów i jakie wymiary?
Zacnie wygląda. Ja teraz reanimuje z przyszłym teściem garaż ale do Twojego to się nie umywa

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

12x7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, aeropro napisał:

@boT piękny 🙂 jak będę przejazdem to wstąpię podglądnąć, bo taki sam mnie urządza 🙂

Zapraszam , stodoła nie do poznania wewnątrz 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez w koncu udalo się ogarnąć garaż tak jak chciałem. Przynajmniej w 90proc.  Do własnych potrzeb i podlugania w autach znajomych wystarczy. Niestety brakuje mi 1 metra na długości bo garaż ma tylko 5.7. 

20190331_111216-1280x960.jpg

1554758147201_adobe-1280x960.jpg

20190505_102845-768x1024.jpg

  • Lubię to 5
  • Super 8
  • Okay 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PROPER napisał:

No ładne garaże 🙂

@kicaj co to za szafki i ten zwijany przewód ciśnieniowy?

Szafki to normalne lakierowane fronty z mebli kuchennych. 

Zwijadlo firmy linero. To jest marka firmy w ktorej pracuje. Nie nawidze jak mi się spiralny wąż plącze i musiałem sobie zakupić 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pablo15005 napisał:

Kupiłem ostatnio te lampy na próbę 3 sztuki, w porównaniu do porządnych liniowek, to te wpadaj strasznie, ciężko ma przy nich wzrok 😑 na jakąś piwnice, garaż, krótką metę jak najbardziej, ale do pracy przy lakierze na dłużej oczy trafi szlak... 

Ogolnie pomieszczenie fajne 👍😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@boT wyjdzie w praniu, bedzie lipa przerzuce w inny garaz a tutaj wrzuce juz cos porzadnego bez januszowania... zdawalem sobie sprawe ze tak moze byc...

Ps. U siebie masz zimna barwe ? Jaka lepsza? Kwestia koloru lakieru tez do barwy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.