Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki za spory odzew. Takich "ekstremalnych" rzeczy jak folia w płynie czy żywica raczej nie potrzebuję. Auto planuję myć na zewnątrz. W środku dotrzeć do sucha, wydmuchać wodę z zakamarków. Jeśli trafi się zimą ciąg 2-3 tygodni mrozów to wtedy auto ogarnę na macie od kolegi @kicaj którą planuję zamówić jak już wszystko skończę. Chodzi o awaryjne sytuacje, bez latania z karcherem po garażu bo jest zwyczajnie do tego za wąski 🙂 Przejrzę firmy które podaliście. Poczytam i pewnie coś wybiorę. Muszę mieć 4 kolory. Biały, czarny, szary i czerwony 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwale się swoim garażem który jest na finiszu 😉 12x7 także dosyć spory . Udało się budynek zamknąć przed zimą , do ogarnięcia elektryka w środku , zrobienie tynku ściany i sufitu . Większość robię z Tatą i Brat pomaga 😉 Dach robiła firma , reszta na raty robiona w czasie urlopów , wolnego . Będzie woda , ciepła również , prąd rzecz jasna , ogrzewanie 🙂 

received-1935052726539319.jpg

received-205985906935442.jpg

received-712456772445175.jpg

received-2689102557980847.jpg

received-494125974404883.jpg

received-2103528066630573.jpg

received-1574814822618706.jpg

received-1469389596497199.jpg

received-290515331790245.jpg

received-319644568861569.jpg

Bramy segmentowe zamontowane 😉 Można w zimę działać 🙂 

received-271005073757762.jpg

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy to wszyscy.
Nie mogę się doczekać.
Stawiałem garaż i w bryle wyrósł dom.
Na dniach dachówka, później brama i lecimy z tematem. Miejscówka 6x5,5 do własnych potrzeb powinna wystarczyć.bc2335e22924dda8c316a7be1a514ada.jpg

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, Gesiu_15 napisał:

12x7 także dosyć spory

Czemu zdecydowałeś się na taki dach ? nie podniosło to znacznie kosztów ? Tam jest jakiś strych ?

Nie taniej by wyszedł dach jedno spadowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Domel napisał:

Czemu zdecydowałeś się na taki dach ? nie podniosło to znacznie kosztów ? Tam jest jakiś strych ?

Nie taniej by wyszedł dach jedno spadowy ?

Też się nad tym zastanawiam. Dodatkowo strop jest zbędny, niepotrzebnie generuje koszty. Osobiście z własnego doświadczenia nie położyłbym na dachu blachodachówki bo to tandeta. Zwykła trapezówka wystarczy. Dach ocieplić wełną mineralną i jest malina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=1386]Ari[/mention] fajna bryła :good:Na elawację co dajesz? W garażu nie widzę kanału. Planujesz jakiś podnośnik nożycowy?
Nie będzie kanału, podnośnika też. Ma być czysto i schludnie, cieplutko. Coś czego nie doświadczam teraz w garażu wolnostojącym.
Jak w temacie, małe prywatne SPA

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Domel napisał:

Czemu zdecydowałeś się na taki dach ? nie podniosło to znacznie kosztów ? Tam jest jakiś strych ?

Nie taniej by wyszedł dach jedno spadowy ?

Dach był taki w projekcie i taki został zrobiony . Jest strop na całości i mam sporo miejsca , kiedyś coś tam będzie 😉 Każdy robi jak chce nie jak ktoś chce 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

wiadomo 😉 pytam z ciekawości, sam mam w planach budowę, a z tego co wiem takie dachy to dosc spory wydatek. Oczywiscie rozumiem ze tam pomieszczenia moga byc zagospodarowane 🙂 i tak zazdraszczam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Ari napisał:

Jak wszyscy to wszyscy.
Nie mogę się doczekać.
Stawiałem garaż i w bryle wyrósł dom.
Na dniach dachówka, później brama i lecimy z tematem. Miejscówka 6x5,5 do własnych potrzeb powinna wystarczyć.

Wysłane z mojego FRD-L19 przy użyciu Tapatalka
 

To będzie coś bardzo fajnego 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.11.2018 o 14:37, Domel napisał:

wiadomo 😉 pytam z ciekawości, sam mam w planach budowę, a z tego co wiem takie dachy to dosc spory wydatek. Oczywiscie rozumiem ze tam pomieszczenia moga byc zagospodarowane 🙂 i tak zazdraszczam 🙂

Taki dach to zapewne 1/3 kosztu budowy takiego budynku.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

Trochę odgrzebuje temat i jeśli robię to bezpodstawnie i należy to przenieść bądź założyć nowy temat to bardzo o to proszę.

A więc tak

Otwieram kolejne studio detailingowe i szukam inspiracji. Wygląd ścian, podłogi, oświetlenie. Wygląd biura itd itd. 

Czy macie jakieś zdjęcia, filmy Waszych perełek bądź najlepiej wyglądających według Was pomieszczeń. 

Będę mega wdzięczny za wszystkie informacje, zdjęcia, linki do innych stron 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !
Trochę odgrzebuje temat i jeśli robię to bezpodstawnie i należy to przenieść bądź założyć nowy temat to bardzo o to proszę.
A więc tak : 
Otwieram kolejne studio detailingowe i szukam inspiracji. Wygląd ścian, podłogi, oświetlenie. Wygląd biura itd itd. 
Czy macie jakieś zdjęcia, filmy Waszych perełek bądź najlepiej wyglądających według Was pomieszczeń. 
Będę mega wdzięczny za wszystkie informacje, zdjęcia, linki do innych stron
 

Mam okolo 600 zdjęć i screenow - napisz mi pw jak bede przy kompie podesle linka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Birkhof napisał:


Sam kładłes?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nie. Początkowo taki miałem zamiar, nawet kupiłem materiały, ale nie jest to tak łatwe jak zwykłe malowanie więc zleciłem to to fachowcom. Łatwo narobić bałaganu,

19 minut temu, Gesiu_15 napisał:

@PROPER jakie koszta ?

U siebie planuję płytki tzn gres położyć i 4 warstwy na ścianie , zobaczymy . Daj więcej zdjęć jak wyschnie , jestem ciekaw 😉

Średnia cena to około 130zł/m2 z materiałem. Cena zależy też od produktów, stanu posadzki itp. Generalnie to firmy które to wykonują mają masę zleceń na hale kilkusetmetrowe i nie jest tak łatwo się umówić na taką małą robotę.

Gres spoko, ale jak klucz spadnie to chyba może pęknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.