Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Jakie oswietlenie zastosowales?

 

prace nad oświetleniem właściwie dopiero wczoraj rozpoczęte - założone 6 opraw świetlówkowych 2x36W, póki co prowizorka bo jeszcze z pewnością dojdą kolejne, teraz są po 2szt. na ścianach po obu stronach auta, jedna na "tylnej" ścianie i jedna nad autem na suficie/podłodze antresoli która jeszcze nie istnieje :) - myślę że głównie brakuje właśnie górnego oświetlenia - tam docelowo będą 4 oprawy ale najpierw trzeba zbudować antresolę,

dodatkowo jest lampa HQI na statywie, myślę że przyda się jeszcze jeden taki zestaw.

 

ee55b98eaf693c20med.jpg

 

5d653170a6d286c2med.jpg

 

afce28871fe6b9b3med.jpg

 

Jak widać do celu jeszcze trochę brakuje ale można już przy autach grzebać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie i gdzie kupiles te lampeczki?:-) Zapowiada sie super. Pozazdroscic:-)

 

oprawy firmy KOBI 2X36W IP65 i świetlówki Osram o barwie 840 kupione w zaprzyjaźnionej hurtowni elektrycznej, podobne kupisz pewnie w każdej hurtowni elektrycznej, sklepie oświetleniowym czy w markecie budowlanym, oglądałem takie w różnych miejscach i wszystkie które były dostępne w moim zasięgu wyglądają prawie identycznie mimo że są różnych marek i w sporych różnicach cenowych, łączy je wszystkie podobna jakość wykonania i pochodzenie z wielkiego dalekiego kraju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Koledzy czy ktoś z Was może polecić jakiś halogen/halogen led przed garaż? Używany raczej sporadycznie, podczas wjeżdzania wyjeżdzania z garażu w sezonie jesienno-zimowym. Na aledrogo widzę bardzo duże dysproporcje + oczywiście pozycjonowanie. Z góry dziękuję za jakieś propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź najtańsze 50W z czujnikiem ruchu z Allegro. Realnie będzie miał 20-30W i w zupełności powinien Ci wystarczyć.

Jeżeli padnie po jakimś czasie to odezwij się, a opiszę jak go naprawić i poprawić. Koszt jakieś 20-30zł ;) Niemniej przy takim użytkowaniu może posłużyć dość długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich.

Zabrałem się za malowanie garażu i przy okazji wymiany starych przy najmniej 20-sto letnich lamp na nowe. Mam zakupione oprawy świetlówkowe i mam pytanie jakie świetlówki będą lepsze ciepłe 840 czy zimne 865?

 

Dodane po 30 minutach 9 sekundach:

Jaka lampa na statywie ( naświetlacz LED ) będzie lepsza i wystarczająca 30w czy 50w?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dodane po 30 minutach 9 sekundach:

Jaka lampa na statywie ( naświetlacz LED ) będzie lepsza i wystarczająca 30w czy 50w?

 

Weź sobie metalohalogen 150W na statywie w moim sklepie http://www.detailingcars.pl/home/zestaw-oswietleniowy-hqi-150w-ze-statywem-.html

 

Zapraszam, Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

 

Dodane po 30 minutach 9 sekundach:

Jaka lampa na statywie ( naświetlacz LED ) będzie lepsza i wystarczająca 30w czy 50w?

 

Weź sobie metalohalogen 150W na statywie w moim sklepie http://www.detailingcars.pl/home/zestaw-oswietleniowy-hqi-150w-ze-statywem-.html

 

Zapraszam, Łukasz

 

 

Ja mam taka 50 w ledzie na statywie i wszystko ładnie widać . Problematyczne są lakiery co maja B.duzo perły zwlaszcza jasne kolory po za tym jest super i cena spoko .

http://allegro.pl/showitem/description/6709327855.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, czym macie u siebie pokryte ściany ?

Szukam czegoś do pokrycia ścian w moim garażu 4x6, ściany będą poprawiane bo w niektórych miejscach zaczyna pękać i teraz pytanie jaka farba będzie odpowiednia ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja pochwale się odświeżoną dziupla :)

 

Przed - głównym problemem było światło i ... po prostu burdel

Tb3KTay.jpg

zId3Yqf.jpg

qOnMPbj.jpg

jrhgEWA.jpg

CCNW1gq.jpg

 

Po - wreszcie nie brakuje światła i jest wszystko na swoim miejscu , brakuje jeszcze nowych drzwi do dalszych pomieszczeń i regału na kosmetyki ( w trakcie robienia się ) dlatego jeszcze kilka rzeczy leży na podłodze . Garaż używany nie tylko do parkowania czy prac przy aucie , ale nie raz coś majsterkuję przy różnych rzeczach , więc powstał duży i solidny stół z narzędziami

 

nxlWdSu.jpg

JaKyVvb.jpg

JaKyVvb.jpg

x1IVvPX.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.