Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Treys możesz napisać coś więcej o tym garażu? skąd brałeś(o ile to blaszak?), jakie bramy, no i właśnie o wykończeniu mógłbyś napisać kilka słów? pytam bo na wiosnę/lato planuję coś na 2 auta postawić i dach jak u Ciebie2 spadowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to są płyty warstwowe a nie blaszak, stawiam, że koszt ok 15-20k?

Znajomy blacharz robił na własnej działce o wymiarach 36m2 i wyszło go właśnie prawie 20k przy czym wszystko sam robił, od "fundamentów", po podłogę i stawianie garażu w parę osób, tyle, że trochę wyższy aby spokojnie też busy wjechały.

 

ps.

Treys wygląda cudnie!!

:good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie sprawa wygląda tak , jest to blaszak 5x7 niestety nie pamiętam firmy przyjechali na gotowe poskładali w pół dnia i pojechali , my zrobiliśmy wylewkę ( źle obliczone było i poszło dużo kleju później na płytki :wallbash: ) garaż jest ocieplony styropianem + folia a na to wszystko poszły płyty OSB na które położyliśmy Puc ;) , sufit były kiedyś regipsy ale był to zły pomysł przez wilgoć i skraplanie :/ sufit jest ocieplony tak samo jak ściany a teraz jak widać jest siding ( strzał w 10 ).

 

Piecyk z rura na górę , który po rozpaleniu bardzo długo trzyma ciepło w garażu :) w zimie super jednak w lecie jak się nagrzeje jest duszno , niby 2 samochody wejdą jakby nie było nic ale wygląda jak wygląda :) mini studio.

 

Koszty razem z robocizna i materiałem + wykończeniem ( jakoś 2 lata zeszło wykańczanie ) to około 40-45k bodajże

 

 

Lubie siedzieć w tym garażu :) dziękuje za opinie że się podoba jedynie szkoda mi że płytki nie są czarno białe ale taniej wyszły takie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45k?? To chyba murowany by taniej wyszedl normalny;/

Tutaj się muszę z tobą zgodzić po przeliczeniu całości za ta cenę idzie postawić murowany ale dałem tylko przykładowo że około 40k ponieważ dużo własnego materiału mieliśmy

 

 

@driverIN

 

pomyśl jak w lecie w takim garażu jest nagrzane a ty lejesz ipa cały dzień :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folię dawałeś na blachę potem styropian, czy blacha, folia styropian? Jakie masz bramy? :o

Styropian + folia + osb + puc , bram nie powiem bo nie pamiętam nazwy firmy normalne wejście mam standardowe drzwi + brama garażowa

 

@kamilkok

 

szambo jest które się wywozi :) mają nam dopiero kanalizacje robić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

i ja dodam pare fotek z prac nad wykonczeniem swojej dziupli ;) szalu nie ma bo wszystko robione samemu i z tego co pod ręke wpadnie ;p w piatek zaczalem od kartongipsu na sufit prace na poziomie 75% jeszcze jutro malowanie i drobne dociagniecia sprzatanie i mozna pracowac .

 

Prace przed rozpoczeciem , bo do tej pory robilem wlasnie w takich warunkach nie sprzatanie 3 tygodnie burdelllo :oops: , 3 plyty zamocowane sufit :P

20160116_160541.jpg

 

20160116_160631.jpg

 

Tutaj 75 % prac w ciagu tylko 36 godzin noce nie przespane :kox:

Jutro czyli poniedzialek sufit do malowania na 2 lub 3 krycia , reszta to juz tylko kosmetyka , jak zakoncze to zrobie pare fotek zewnatrz jak i wewnatrz

20160118_031703.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.