Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

Zamykamy temat...?

 

Odbieram to jako żart :D , ale pomyślmy idąc tym tropem :o

Był temat ,, CO DZISIAJ ZROBIŁEŚ PRZY SWOIM AUCIE część 1" kiedy dodałem swe fotki temat został zamknięty ;)

Teraz wkleiłem kilka fotek mej dziupli.... temat do zamknięcia :lol::lol:

Jak zacznę wklejać swe relację , testy itd. to będziesz musiał zamknąć forum ;);)

 

Oczywiście piszę to w żarcie i przepraszam za brak skromności, w życiu jestem bardzo skromny i nieśmiały, zresztą ci co mnie znają potwierdzą :kox::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde zajeee...bisty klimat tam panuje, widac elegancje i zarazem luzne podejscie. Dla mnie jest idealnie. Jedyny minus tych zdjec to jest taki ze teraz maluje i troszke remontuje moja dziuple ale po zobaczeniu tego to co bym nie zrobil to i tak bedzie lipa bo przed oczami bede mial te zdjecia. Na prawde fajny masz gust, bo ja majac kase nie wiem czy bym taki klimat umial stworzyc. Do tego kolekcja Zymolki mmmmm zazdraszczam:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbrabus napisałeś w niewłaściwym temacie. Dal Ciebie powinien być - Nasze duże CarSpa.

 

Pozamiatałeś w temacie arsenału i tu. Fajnie, że masz środki i możliwości na realizację marzeń.

 

Jeśli mogę zapytać, ilu masz pracowników w swoim CarSpa? Bo sam chyba tego nie ogarniasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki za gustowne urzędzenie garażu i zapytam "jak zyć panie ARTBRABUS" jak widzimy taki garaż :D :D

 

 

Odpowiem jak żyć...

Ciesząc się każdą chwilą w życiu, kochając najbliższych za wszystko nawet za to że są, bo nie znasz dnia ani godziny...

Mieć marzenia bo zawsze się spełniają tylko nieraz nie dostrzegamy szansy ich realizacji.

Być wierny swym ideałom....

A co do garażu to powstał nie dla zarobku, tylko dla stworzenia społeczności kilku pasjonatów, ludzi zakręconych na punkcie czystego samochodu, na spędzenie kilku chwil, nie w knajpie czy pracy tylko dla spędzenia czasu przy swym samochodzie z ludźmi którzy myślą podobnie jak ja.

Zobacz ilu ludzi jest na tym forum, część robi to co robi zarobkowo lecz nie dla siebie lecz komercyjnie, kilka osób chce coś robić, ale brak im: chęci, kasy, zapału, umiejętności itd.

Część ludzi nie ma swych samochodów, dziupli i kilku innych rzeczy, lecz wszystkich łączy pasja jaką jest auto detailing :good:

 

Moją myślą było stworzyć miejsce dla ludzi i oczywiście dla siebie którzy wystarczy że będą posiadali jedną z tych cech i będą posiadali pasję auto detailingu, chęć posiadania czystego samochodu.... a jeśli to będzie to resztę sami stworzymy, wspólne hobby - pasja to coś wspaniałego, można dzielić się spostrzeżeniami i swymi oczekiwaniami.

Oczywiście stawiamy na jakość, ale nie za wszelką cenę.

Nieraz lepiej mieć chęci umyć samochód i wpaść pogadać niż tylko zrealizować samo zlecenie, czyli np. umyć samochód.

Szkoda życia na stawianie sobie celów, lepiej je pomału realizować niż całe życie tylko gadać, że się chce coś zrobić....

 

Jeśli zapragnę mieć korektę i robić ją nawet miesiąc to będę ją robił miesiąc nic i nikt mi tego nie zabroni bo to jest nasza pasja, gorzej jest jak pasja przeradza się w zarobek i trzeba zarabiać i przeliczać godziny na pieniążki, lub robić obce samochody i nie mieć czasu na swoje auta :roll:

Wiem jakie trzeba w życiu nieraz cele wykreślić, żeby inne zrealizować może nawet mniej ważne, ale muszą być one zrealizowane bo rodzina, dzieci, praca itd.

To są ciężkie tematy do ogarnięcia i dlatego jak pisałem wcześniej, każda chwila w życiu się liczy, nawet ta mało znacząca, one w całość tworzą naszą egzystencję i to kim jesteśmy...

Dla mnie i mych znajomych, a nawet pracowników takie miejsce jest odskocznią od dnia codziennego, spełnieniem marzeń małego chłopca, pasją i może czymś więcej...

Dla każdego to coś innego, lecz mający wspólny mianownik - auto detailing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artbrabus napisałeś w niewłaściwym temacie. Dal Ciebie powinien być - Nasze duże CarSpa.

 

Pozamiatałeś w temacie arsenału i tu. Fajnie, że masz środki i możliwości na realizację marzeń.

 

Jeśli mogę zapytać, ilu masz pracowników w swoim CarSpa? Bo sam chyba tego nie ogarniasz?

 

 

Napiszę prawdę bo nie lubię fałszu.

Ja nie robię nic przy autach z dwóch powodów: zdrowie i jak by to napisać, mam od tego ludzi.

Na dzień dzisiejszy mymi samochodami zajmuje się dwóch pracowników, choć jeden z mych menadżerów załapał bakcyla i ze wszystkich sił chce się wszystkiego nauczyć przy nas.

Mam dużą wiedzę teoretyczną i bardziej służę pomocą swym ludziom niż im pomagam.

Powtarzam to moja pasja, a nie zajęcie które przynosi mi dochód:)

W planach mamy jeszcze zatrudnienie dwóch osób bo widzimy, jakie jest zapotrzebowanie, wiadomo urlopy, chorobowe itd. więc dwóch - trzech ludzi nie ogarnie tego.

Do naszych samochodów dali by radę, lecz kilku znajomych i rodzina i naprawdę jest co robić :ad:

I jeszcze jedno nie Car Spa tylko CAR SPA GARAGE

Szanuje chłopaków z Car Spa dla mnie są wzorem do naśladowania i nie chciałbym nigdy mieć ich za wrogów choćby przez nazwę czy inne tematy, moja nazwa zawsze mi w głowie siedziała lecz była skrywana przez długi czas tylko z racji zwlekania z projektem garażu, kilka lat nosiliśmy się z otwarciem studia, lecz zawsze było coś innego do roboty, aż udało się doprowadzić temat do końca :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciarki na rękach ale w 100% te słowa mają w sobie coś bardzo ważnego przesłanie.

Zapisane, skopiowane. Od takich ludzi trzeba się uczyć. Nie bardzo wiem co jeszcze napisać ale jeszcze raz napiszę piękne słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.