Skocz do zawartości

Nasze małe Car Spa - czyli pokaż nam swój garaż!


Rekomendowane odpowiedzi

No to się teraz urypiesz przy doprowadzeniu tego do stanu salonowego...:)

Z innej beczki drogie są u was takie hale do wynajęcia, bo w mym rejonie chcą jak za pomieszczenia biurowe.

Kiedy szukaliśmy hali to ceny za halę wahały się od 20-40 zł i to w złym stanie te droższe trochę już były podpicowane ale nie do detailingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się teraz urypiesz przy doprowadzeniu tego do stanu salonowego...:)

Z innej beczki drogie są u was takie hale do wynajęcia, bo w mym rejonie chcą jak za pomieszczenia biurowe.

Kiedy szukaliśmy hali to ceny za halę wahały się od 20-40 zł i to w złym stanie te droższe trochę już były podpicowane ale nie do detailingu.

 

 

Ja co najwyżej się wykosztuję, bo do takich robót się nie nadaje. Teraz tylko muszę wymyślać kolorystykę i jak to ma wyglądać, ma ktoś jakieś linki by było się czym inspirować??

 

A ceny za wynajem to jak szukałem to były różne wszystko, zależy od lokalizacji i metrażu oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uuuuuu..... to widzę wielki potencjał

Jestem ciekaw efektu końcowego.

Sam przez ostatnie miesiące bawiłem się w swoje studio i wiem ile to pracy, kasy i zapału kosztuje.

Życzę powodzenia i wielkiej góry kasy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ARTBRABUS pochwalisz się swoją miejscówą?

 

 

pochwalę tylko chyba po nowym roku, bo jeszcze mam małe prace do dokończenia a właściwie kibelek tylko został i przednia ściana.

Okres świąteczny raczej tego nie przyspieszy.

Po nowym roku coś wyślę, bo nie lubię na pół gwizdka czegoś robić.

Choć nie oczekuj czegoś wielkiego, po prostu skromna dziupla dla swych aut i kilku znajomych oraz rodziny takie małe co nie co.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a może ktoś wie gdzie można dostać ciekawe obrazy motoryzacyjne ? na ścianach mam trochę łyso, pasowałoby coś stylowego powiesić ;) na necie jest tego sporo ale większość się powtarza i jakoś nie mogę znaleźć nic godnego uwagi :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.