Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, DaV napisał:

@Tomas22 Spróbuj wejść w tryb serwisowy.

Tryb serwisowy dziala. Inicjacja ps4 nic nie daje...

Od miesiaca jakos wariowal PS... Kilka razy system padal I musialem instalowac na nowo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, DaV napisał:

Wyjmij dysk, podepnij pod PC (tylko SATA a nie po usb) i sprawdz parametry SMART + bad sectory. Robiłeś może factory reset albo odbudowanie bazy danych?

Poszlo PW

Odbudowa danych wyskakuje blad, reset zrobiony I to samo.

Przejdzmy na wiadomosci prywatne a jak sie uda rozwiazac problem dam znac w temacie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trochę lat już nie grałem w żadne gierki, a naszła mnie ochota ostatnio. Planuję kupić PS4, praktycznie interesuje mnie tylko jakaś FIFA i GTA V. Może ktoś się orientuje jak to wygląda z tymi grami, GTA V aktualnie jest z jakimś nowym dodatkiem? Wszystkie wersje, czy mozna źle trafić na starszą wersję? I odnośnie FIFY teraz granie multiplayer online jest płatne z tego co widziałem, trzeba do tego kupić jakieś konto playstation? Jakie dokładnie i na ile oraz ile pln? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc na ps4 masz od groma gier w które nie pograsz na xboxie one. Tytuły multiplatformowe typu GTA V czy Fifa to ograsz na wszystkim czyli i na ps4 i na xboxie one. Jeśli interesują cię trochę ambitniejsze pozycje to wybór oczywisty Ps4. Za to na xboxie one masz wsteczną kompatybilność z x360 czego nie ma na ps4.

36 minut temu, Kostek88 napisał:

GTA V aktualnie jest z jakimś nowym dodatkiem?

Ostatnio wyszła edycja kompletna z wszystkimi wydanymi dotychczas dodatkami. Są to jednak dodatku do trybu multiplayer bo nie wyszedł żaden dodatek fabularny. Dodatków tych sieciowych wyszło sporo, cześć jest większa część jest bardzo mała. Generalnie nie ma czym sobie zawracać głowy.

 

38 minut temu, Kostek88 napisał:

Wszystkie wersje, czy mozna źle trafić na starszą wersję?

W sklepach są wersje zwykłe Xbox one S i ps4 Slim oraz wersje ulepszone Ps4 pro i Xbox one X. Czy warto dopłacić? Gry chodzą odrobinę lepiej, czasem mają wsparcie dla 4k albo lepsze tekstury, lepszy framerate wiec odpowiedz sobie sam czy warto.

 

40 minut temu, Kostek88 napisał:

I odnośnie FIFY teraz granie multiplayer online jest płatne z tego co widziałem, trzeba do tego kupić jakieś konto playstation? Jakie dokładnie i na ile oraz ile pln?

Tak, Microsoft w poprzedniej generacji stwierdził że nie można grać za darmo online to i na reakcje Sony nie trzeba było długo czekać i zrobili to samo wraz z premierą ps4 (co ciekawe na ps3 nadal gra online jest darmowa). Aby grać online musisz mieć aktywną subskrypcje PlayStation Plus i odpowiednio na Xboxie to się nazywa Xbox Gold (obydwie kosztują około 200zł za 12 miesięcy). Tutaj warto się zatrzymać na chwile bo jest jedna zasadnicza róznica między tymi abonamentami. Co miesiąc mamy w ramach abonamentu kilka darmowych gier do pobrania, na ps4 jeśli taką gre pobierzesz to zostaje z tobą na zawsze ale żeby w nią zagrać musisz mieć aktywny abonament. W Xbox Gold natomiast gre masz na miesiąc i przepada wraz z nadejściem nowej oferty która w obydwu przypadkach zmienia się wraz z miesiącem. 

Z takich pierdół, które może akurat w twoim przypadku będą istotne to warto wspomnieć, że:

- Xbox oprócz Golda ma też Xbox Game pass, czyli taki drugi abonament w którym masz pule gier do ogrania w ramach opłaconego abonamentu. Gry są całkiem niezłe oto najnowsza lista https://www.eurogamer.net/articles/2018-08-13-xbox-game-pass-games-list-price

- Na Xbox one S masz wejśćie HDMI dzięki któremu można upscalować dowolny sygnał do rozdziałki 2k. Tak dla przykładu jakbyś miał dwie konsole mógłbyś obraz z ps4 w 1080p przeskalować do 2k lub też z jakiegoś odtwarzacza bluray.

- Do xbox od razu kupić musisz akumulatorki najlepiej eneloop pro z ładowarką bo na start dostajesz paluszki (tak w 2018r nadal nie ma akumulatora w padzie xboxa)

- W ps4 dowolnie możesz zmienić dysk twardy gdzie na xbox one tego bez utraty gwarancji i rozbierania konsoli zrobić się nie da

 

Wpierw kupiłem sobie właśnie ps4 jakoś w 2015r a teraz dokupiłem jeszcze Xone S 🙂 Jakoś lepiej mi się gra na ps4 pomimo wygodnego pada xboxa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kostek88 napisał:

GTA V aktualnie jest z jakimś nowym dodatkiem?

Tak, dodali nowe DLC. Klub nocny można prowadzić, ogólnie sam dodatek bez szału natomiast samo gta ogrywam już pół roku 🙂 dziś dodali nowe mobilne centrum operacyjne gdzie można robić misje (nie trzeba gonić do biura) i wprowadzili opressora 2 tzn coś latającego co kiedyś było motocyklem, teraz nim nie jest bo nie ma kół ale lata i strzela rakietami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ktoś z forumowiczów gra może w Destiny 2? W tym miesiącu dali darmową podstawową wersję w PS Plus, jutro wychodzi dodatek. Gra miała ciężki start, ale w ostatnie 2-3 miesiące udało im się obrócić wszystko o 180 stopni i teraz do świetny moment żeby zacząć. 🙂 Polecam, jak znajdzie się więcej osób można pomyśleć o jakimś forumowym klanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ten weekend kupiłem Two Point Hostpital. Genialna gratka dla pamiętających Theme Hospital. Gra robiona przez ludzi z zespołu tworzącego oryginał i z zawartością takiego samego humoru. Wyszło rewelacyjnie, tak powinna wyglądać każda reedycja klasyka. Aż marzy się takiej jakości odnowiony Dungeon Keeper, czy np. Syndicate.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@bienek byla fajna na poczatku potem juz nudnawa sie robila . Tez jestem ciekaw 2 

 

Ja w sumie czekam na division 2 bo w jedyneczke mialem ponad 1 tys h. Wiec pewnie w 2 tez bede grał ekipa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Powoli myślę o zmianie mojej PS3 na PS4. Na co zwrócić uwagę przy zakupie używki? Chodzi mi o zwykła konsole na ori gry żadne przeróbki. Gram najwięcej w Fife plus czasem GT ew coś do po strzelania. Wypadlem z obiegu więc podpowiedźcie coś. Ew może ktoś ma na sprzedaż? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.