Skocz do zawartości

Gry komputerowe / Konsolowe


DaV

Rekomendowane odpowiedzi

Ps4 pro to nie tylko rozdziałka 4k. Możesz przy 1080p mieć 60fps gdzie na zwykłej ps4 masz 30fps, albo lepsze tekstury, efekty itp. Więc już każdy sam sobie przekalkuluje, czy warto. Jakbym nie miał ps4 to bym kupił Pro ale mam juz w uj czasu to nie ma sensu wymieniać zwykłej na pro. Poza tym te 4k to nie jest 4k tylko upscalowany obraz, mało co jest odpalane w natywnym 4k.

Popieram. Gdybym nie miał PS4 bralby od razu pro, ale że nie mam jeszcze tv 4k to sobie odpuszczę i kupię PS5 jak wyjdzie bo do tego czasu i tv się pewnie lepszy znajdzie

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niestety z roku na rok tempo rozwoju przyspiesza. Nie są w stanie na tym nadążyć. Prawdopodobnie nie będzie nowej konsoli, tylko mocniejsze podzespoły w tym samym środowisku, tak jak to robi Microsoft, wszystko pisane w jedynym środowisku i coraz mocniejsze konsole.

Wysłane z mojego DUK-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ps5 zobaczymy ok 2020, a skok technologiczny może być zauważalny. Podejrzewam że Sony zostanie przy AMD, a ci ostatnio wypuścili i nowe procesory ryzen i karty graficzne więc może uda się osiągnąć 60k/s w 4K, ale z tym też może być roznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, potrzebuję pomocy z XBOXem. Nie mam kompletnie czasu a mam ważniejsze wydatki więc konsolę sprzedałem. Wcześniej korzystając z kodu dołączonego do konsoli pobrałem grę. Kupujący gry uruchomić nie może bo gra zdaje się jest przypisana tylko do mojego konta. Czytałem że można jakoś licencję przenieść na jego konto ale nie kumam jak. Ktoś mi to szybko i jasno wytłumaczy ?

Nie mam fizycznie konsoli tylko dostęp do konta przez kompa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się czegoś takiego zrobić, gra jest na twoim koncie i już na nim zostanie. Jedyne co to możesz mu oddać swoje konto na którym są gry jeśli ci juz na nim nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ogrywa konsole z pod znaku Nintendo ?
Bo rozważam zakup małej przenośnej konsolki: New 2DS XL albo Switcha.

Może jest ktoś kto je posiada i może dać jakąś opinie od siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.