Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

Matador Hectorra 3, indeks do 300km/h, rozmiar 225/45/17 - ktoś miał kontakt? Miałem raz Matadory MP44 i było ok, a te?

W tej cenie masz nankangi ns2 i raczej je bym wolał.

 

 

 

 

Szukam 225/45/17

 

Jesli Rainsport 3 według Was sa słabe co co brać?

Dunlop sport maxx?

 

W tej samej cenie masz Sport maxx RT. Ja kupiłem w tamtym roku i mogę polecić z czystym sumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matador Hectorra 3, indeks do 300km/h, rozmiar 225/45/17 - ktoś miał kontakt? Miałem raz Matadory MP44 i było ok, a te?

W tej cenie masz nankangi ns2 i raczej je bym wolał.

 

 

 

 

Szukam 225/45/17

 

Jesli Rainsport 3 według Was sa słabe co co brać?

Dunlop sport maxx?

 

W tej samej cenie masz Sport maxx RT. Ja kupiłem w tamtym roku i mogę polecić z czystym sumieniem.

 

Niestety Nankangi mają dla mnie jedną wykluczającą cechę - China, jakoś nie wierzę w ogumienie z tego kraju, mimo wszystko dzieki za radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj, albo na innym forum wrzucił fote jak mu po dwóch latach wewnątrz koła pękła na połowie obwodu. Jakoś nie przekonuje mnie ta firma. Kupując opony średnio raz na 3-4 lata to 400zl różnicy na komplecie to za mało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

621036 Michelin Pilot Sport 3

Ja o PS3 niewiele dobrego słyszałem. Co innego PSS3 :-]

 

Dla ścisłości nie ma takiej opony jak PSS3, jest PSS czyli Pilot Super Sport. Te ostatnie oczywiście szczerze polecam :) kleją bardzo dobrze, co do Pilot Sport'ów to w tym roku weszła nowa generacja czyli PS4, podobno są dużo lepsze od PS3, piszą że dopiero to jest następca bardzo dobrej opony PS2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matador jest tragiczny. Jak ktoś pisze że MP44 są ok to nie jezdził na dobrych oponach. Miałem kiedyś na nowej skodzie i po roku zmieniłem na Continentale i była przepaść.

Ja wytrzymałem tydzień od wyjazdu z salon (około 2500km) i zmieniłem na CPC2. Ciężko o większe g... od MP44. Jak komuś ta opona wydaje się dobra to będzie zadowolony z każdej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

621036 Michelin Pilot Sport 3

Ja o PS3 niewiele dobrego słyszałem. Co innego PSS3 :-]

 

Moim zdaniem nie masz racji kolego.

Przed Dunlopem, którego właśnie założyłem, siedział PSS, przed PSS był PS3. Wszystkie opony na przedniej osi tego samego auta, więc porównanie jest bardzo miarodajne.

PSS jest lepszy od PS3 tylko i wyłącznie w w rondach i łukach na suchej nawierzchni, ponieważ ma zdecydowanie twardszą ścianę boczną. Pod każdym innym względem PS3 wygrywa z PSS. Jest zdecydowanie lepszy na mokrej nawierzchni, lepiej wybiera i tłumi nierówności, jest cichszy mimo że obydwie mają na etykietach po 71dB i zrobiłem na nim większy przebieg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

- Continental ContiSportContact 5

czy

- Dunlop SP SportMaxx RT

 

rozmiar: 235/40/18

 

Będą między nimi jakieś różnice ? Czy i jedne i drugie to ta sama klasa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio 2.0 172 KM. Felgi 16 OZ F1, Rozmiar jaki mnie interesuje to 195/45/16. Będzie duża różnica jakbym dał 195/50/16?

 

Zastanawiam się nad Achilles ATR SPORT 2. A może Pilot Sport 3 używane w dobrym stanie?

Styl jazdy... raczej umiarkowany, 80% miasto, 1-2 trackdaye w roku chciałbym zwiedzić > Kamień Śląski, Wrocław Rakieta. Przebieg roczny tym samochodem 10-15 tys km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam rozmiar opon co TY zdecydowałem się na rainsporty3 jak zaczniesz szybciej poganiać to trochę jest lipa z nimi pisałem o tym wcześniej,przed zakupem zastanawiałem się nad czymś typu federal albo falken ale mi odradzano, na papierku rainsport oferuje bardzo dużo za taka cenę porównaj sobie te parametry ale myślę że wyjazd na tor na nich odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.