Skocz do zawartości

Jakie opony polecamy?


Rekomendowane odpowiedzi

[ref]Michał126[/ref], widzisz ja piszę jak jest z własnej praktyki a nie ogólnej opinii ;) ale oczywiście każdy może mieć własne zdanie :good:

Bezpośrednie porównanie jest źródłem najobiektywniejszej informacji, ma się rozumieć. :)

 

gdzie TS850 uchodziła za głośną ? są dwie TS850 i 850P mam nadzieje że wiesz o tym

Na oponeo. Wiem. A ja mam nadzieję, że przeczytałeś to, o co mnie prosiłeś w sąsiednim wątku, tym pod specjalnym nadzorem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ts860 sa ciche :-) nie tak jak Michelin alpin 5 ale jest cicho :-D

 

Potwierdzam, ciche i bardzo fajnie trzymają na suchym i mokrym. Na pewno lepiej niż letnie energy saver'y.

no i sportowy bieznik, ja w brajanowozie juz od wczoraj testuje alpine 5, jest cicha, to fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupował ktoś z Was opony w oponyialufelgi.pl? Poprzednia firma zrobiła mnie w "bambuko" i nie do tej pory nie dostałem opon. Niestety Nokiany WR A3 w oponeo.pl są obecnie po 457 złotych, co jest zdecydowanie za dużą kwotą za opony według mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panowie poszukuje opon letnich w Rozm 16 (205x55) do mojego golfa7. Muszę zamknąć sie w 900/1000 zł za nowe. Polecano mi continentale bądź bridgestony. Co myślicie za ta kasę ?:)

Jeżeli 900/1000 zł za komplet, to nie marz o Continentalach czy Bridgestone'ach. Zobacz Barum Bravuris - starsza technika Continental, ogólnie polecane opony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam powoli kompletu na lato 205/40 r17 i chciałbym Mac 1200-1400zl przeznaczyć, stąd czekam na promocję. Na tor się nie wybieram, ale dużo jeżdżę, koło 30tys rocznie to minimum i często z prędkościami kolo 140km/h... Ktoś coś poleci ciekawego?

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michasie to bardzo dobry wybór na duże przebiegi. Z reguły zużywają się bardzo wolno (w porównaniu do konkurencji). Ale nie wypowiem się nt. właściwości PilotSportów, bo na takich nie jeździłem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździł już ktoś na Nokian WR A4 ?

To nowa opona i bardzo mało opinii a muszę coś kupić szybko w dużym rozmiarze więc tylko asymetryczny bieżnik. Continental TS 850P na komplecie są ponad 500zł droższe (18"), Dunlop sport 5D również - te opony są rewelacyjne ale Nokian może okazać się podobny a zawsze trochę taniej.. zresztą na WR A4 jest jakaś promocja w moim rozmiarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Blizzak

Bardzo fajnie na śliskim (zimowe) się trzymają. Bardzo zadowolony jestem z ich zakupu. :good:

 

Może pomocny link z brzegu zapodam.

http://www.bridgestone.pl/osobowe-4x4-i ... zak/lm-32/

 

A na lato zawsze RainSporty zakładałem na auto swoje (jak miałem jeszcze Acccorda) i na żony UFO-Civica. Polecam jako letnie na deszcze i suchą,

Ten bieżnik :) - http://www.oponeo.pl/model-opony/uniroyal-rainsport-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Szukam powoli kompletu na lato 205/40 r17 i chciałbym Mac 1200-1400zl przeznaczyć, stąd czekam na promocję. Na tor się nie wybieram, ale dużo jeżdżę, koło 30tys rocznie to minimum i często z prędkościami kolo 140km/h... Ktoś coś poleci ciekawego?

 

Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka

 

Ja jeżdżę na Conti Sport Contactach w takim rozmiarze i jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]kuchar[/ref], Kupiłem miesiąc temu W4A4 do Vito. Na razie wszystko wygląda pięknie ale samochód nie był sprawdzony w ciężkich śniegowych warunkach czy w trasie także więcej nie mogę o nich powiedzieć.

 

Kupiłem te Nokiany 18".

Zobaczymy jak się spiszą. W góry jechał raczej nie będę ale na co dzień w mocnym aucie powinny być dobre. Prawie 600zł taniej na komplecie niż Conti TS 850P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.