Skocz do zawartości

ServFaces | Wasze TESTY


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Szczęśliwy, że jeżdżąc w trasie uzbierałem sporo brudu na felgach. Stety/Niestety w drodze powrotnej z Warszawy na autostradzie zaczął padać deszcz i umył felgi :( Poniżej efekt płukania samą wodą i test palca na film drogowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do testów, jako dystrybutor produktów Koch Chemie, oferujemy super promocyjną cenę na zakup produktów, które pojawiły się na rynku kilka tygodni temu.

 

Koch Chemie Heavy Cut 8.02 (Cutting) oraz Koch Chemie Micro Cut & Finish (AIO).

 

Oferta dotyczy tylko 3 szt każdego z produktów!

 

Osoby doświadczone w pracy, szczególnie z pastami Menzerna 300/400/500 oraz PP Ultra/3in1 proszę o komentarze lub wiadomość PW.

 

Nasze oczekiwania :

- sprawdzenie i obserwacja past na kilku lakierach, twardych/miękkich,

- relacja fotograficzna,

- test w ciągu 7 dni od otrzymania produktów,

- spostrzeżenia w wnioski.

 

6e2d54ad1b3e.jpg

b961c07b6766.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja spełniam warunki i chyba jako jeden z pierwszych kupiłem u Was menz 300 i 3w1 i trochę nimi popracowałem. Jedynie mogę mieć teraz problem ze znalezieniem odpowienich aut do testu, ale coś bym się postarał wymyślić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam jednej chętnej osoby, która wykona rzetelny test powłoki zabezpieczającej i niewidzialnej wycieraczki pewnej firmy.

Nasze oczekiwania, jeśli chodzi o aplikację, z racji aury, to zadaszone miejsce, przygotowanie powierzchni i staranne jej wygrzanie.

Proszę o zgłoszenia tylko doświadczone osoby i najlepiej auto w ciemnym/czarnym kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Chcielibyśmy się z Wami podzielić próbkami zestawu do skór LCK.

Bardzo pozytywnie zaskoczyła nas ta marka - ciekawe czy i Wam się spodoba ;)

 

Szukam 3 osób, które posiadają skórzaną tapicerkę i doświadczenie w tego typu procesach.

Proszę o informację/zdjęcie tapicerki na której wykonywany będzie test.

Czas na wykonanie to 5 dni, proszę również o fotorelację i opis :good:

 

8670cc6b9f50.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda pacjent do testów, skóra 2008 rok , brudna i sztywna , zaniedbana, jeśli się nie boicie to zapraszam, co prawda będzie dopiero u mnie za jakieś 2 tygodnie , ale jak nie znajdziecie chętnych to ja się pobawię, do tej pory używałem tylko i wyłącznie softa i stronga z colourlook , zymol mnie nie przekonał, może Wasz produkt to zmieni

 

swiftskorafor_zpslz9lvdac.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.