Skocz do zawartości

ServFaces | Wasze TESTY


ShiningCar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam felgi z Citroena C5 (2003r) nigdy nie myte od środka - z dwiema wystartowałem ale Tenzi Alux+ Tenzi Prix sobie nie poradził :(

 

Idzie ValetPro Dragon więc mogę porównać z Monello Non-Ferro Iron Remover - ale pacjent na prawdę wymagający :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również zgłaszam się do testu QD

chętnie porównam z Optimum QD lub Autoglym, i jeszcze kilka innych sie znajdzie;P

btw mam tez pytanie jak prawidłowo używać ręcznika PVA ?? przyklepywać, ściągać i znów?? pytanie która str?? ta z dziurkami czy gładka?? no i wyciskam z wody i chowam do tego plastikowego pojemniczka czy susze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za zainteresowanie tematem testów produktów Monello!

 

Proszę następujące osoby o wysłanie danych do wysyłek :

 

Monello Non-Ferro : buka, nims, maciekd24

Monello Perfetto detailer : miw, e36ace, art'ek

 

Pozdrawiam! :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Szukam jednej konkretnej osoby do przeprowadzenia raz jeszcze testu CC Platinium Wheels.

Platinium Wheels to powłoka do zabezpieczenia felg.

Test znajdziecie już na forum, lecz niestety nie był kontynuowany przez testującego.

 

Oczekuję relacji foto/video z aplikacji, wnioski oraz aktualizację zachowania produktu na powierzchni felg.

 

Proszę o przemyślaną decyzję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się do testu samochód to bmw e46 felgi alu 16 cali oferuję oczywiście obszerną relacje foto oraz video, test aktualizować będę tak długo jak będzie trzeba. Samochód cały czas na miejscu także nie będzie problemu z aktualizacjami ;). Zrobie porównanie np. z FK oraz 4nano rim protect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jakiś czas temu otrzymałem do testów nowy produkt spod skrzydeł Carbon Collective REPEL -impregnat do tapicerki.

Sprawdziłem działanie na tapicerce, działa i jest skuteczny, jednak próbie poddałem również, z ciekawości gazetę codzienną Dziennik Polski...

Zobaczcie proszę jak produkt poradził sobie z bardzo cienką i chłonną powierzchnią..

 

6ba1ef24dd14.jpg

 

0996aa82a102.jpg

 

Te i inne informacje znajdziecie również na naszym facebooku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.