Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Pit_Krk napisał:

Pasta menzerny u Ciebie to stara wersja FG400 czy już HCC400?


Wysłane z mojego Moto G (5S) Plus przy użyciu Tapatalka
 

Dziś świeża dostawa wjechała 

 

10 godzin temu, robcok napisał:

Przewidujecie CarPro ClearCut 1litr?

Przewidujemy możliwe że będzie w następnym tygodniu 

 

7 godzin temu, david2888 napisał:

Zółty PAD od NAT do DA w rozmiarze 135 oraz czarny do DA w rozmiarze 80mm kiedy będzie ?

Dziś wysłali mi paczkę mam nadzieję że będzie wszystko 

 

3 godziny temu, zdanek napisał:

Będziecie mieli w najbliższym czasie Prima Amigo? Ktoś mi sprzątnął z koszyka, niepotrzebnie czekałem z zamówieniem :)

Będę składał zamówienie ale ostatnio był problem z produktem mam nadzieję że uda mi się załatwić na pocieszenie dziś był dzień Prima amigo z 6 poszło chyba 

 

Godzinę temu, kamykmm napisał:

Kiedy będzie dostepny Prickbort? 

Co sie zbieram zeby kliknac koszyk, to czegos brakuje :/ 

Prick w środę złóż zamówienie bez pricka jak dojedzie dołożymy lub klikniesz samego Pricka a my wyślemy wszystko razem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ANB Karol Nie mogę narzekać na zamówienie, ponieważ doszło wszystko to, co zostało zamówione.
Natomiast trochę się rozczarowałem z powodu zabezpieczenia paczki... Prezent który miał polecieć w ręce kolegi wygląda tak:
22.jpg.887475078278440f055e52730ebd8839.jpg222.jpg.3043664d2cd10f1a66d9c33a95e23e8f.jpg

Jakby Ci to powiedzieć no dupa nie prezent, nawet nie mam pomysłu jak mu to wręczyć :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Karbo napisał:

@ANB Karol Nie mogę narzekać na zamówienie, ponieważ doszło wszystko to, co zostało zamówione.
Natomiast trochę się rozczarowałem z powodu zabezpieczenia paczki... Prezent który miał polecieć w ręce kolegi wygląda tak:
22.jpg.887475078278440f055e52730ebd8839.jpg222.jpg.3043664d2cd10f1a66d9c33a95e23e8f.jpg

Jakby Ci to powiedzieć no dupa nie prezent, nawet nie mam pomysłu jak mu to wręczyć :/ 

Hmm Dawid nie wiem dokładnie jaka była Forma wysyłki ( kurier czy paczkomat ) natomiast staramy się zabezpieczać nasze paczki w odpowiedni sposób o czym świadczą opinie na nasz temat w tym temacie odnośnie zabezpieczenia towaru. 
Niestety obsługa kurierska jest dość brutalna bym powiedział w tym kraju i takie rzeczy nie powinny mieć miejsca ewidentnie paczka została potraktowana bardzo źle co szczątkowo nie jest nasza winą dla dobra naszych klientów staramy się jakoś rekompensować takie zdarzenia odezwę się na pw 
Szkoda że ma być to na prezent ;-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo za bardzo nie mam pomysłu teraz jak to ogarnąć żeby nie wyszło lamersko :P 
Było kurierem i niestety wiemy jak to z nimi bywa, choć za te 1700 gdzie ciągle w stresie i każdy pogania... przykra robota, choć powinni szanować czyjeś dobra materialne ;) 
Jak zamawiałem swojego marolexa to wraz z pudełkiem włożony był w karton wypchany jakimiś foliami, myślę że i w tym przypadku zdałoby to egzamin :)  Niby zbędna rzecz, ale nigdy nie wiadomo na czym zależy kupującemu :P 
Pw otrzymałem - pochwalić muszę za dobre podejście pod klienta ;) 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, ANB Karol napisał:

Prick w środę złóż zamówienie bez pricka jak dojedzie dołożymy lub klikniesz samego Pricka a my wyślemy wszystko razem 

Zrobiłem i opłaciłem zamówienie 15350 - w komentarzu poprosiłem o wstrzymanie sie z wysylką, az dojdzie pick i pady NATa i zrobie drugie zamówienie z domówieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gold_Car napisał:

Kiedy planujecie d-toxa mieć chciałem zrobić zakupy prick ok będzie w środę a d-tox? Nie lubię płacić dwa razy za przesyłkę chciał bym kupić kilka produktów i tyko tych dwóch brakuje do kompletu emoji20.png

Hejka już chyba gdzieś pisałem w tym temacie niestety nie ma surowca i produkt będzie w SG dostępny po 16 marca, w poniedziałek powinienem mieć ADBL Vampire Liquid jeśli to by cię interesowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vl nie chce mam jeszcze ostatki. Wolę zmienić gi na produkt S.G. chciałem kupić też gyeona q2m tar . Poczekam na pricka i zrobię zakupy. Chyba że mogę tak jak kolega zrobić zakupy i później dokupić pricka i całość dostać w 1 paczce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gold_Car napisał:

Vl nie chce mam jeszcze ostatki. Wolę zmienić gi na produkt S.G. chciałem kupić też gyeona q2m tar . Poczekam na pricka i zrobię zakupy. Chyba że mogę tak jak kolega zrobić zakupy i później dokupić pricka i całość dostać w 1 paczce?

Dokładnie tak możesz zrobić by nic nie uciekło z koszyka :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol Przesyłki z PDP ostatnio to jakiś dramat.

Do mnie karton też przyszedł uszkodzony ale nic w nim specjalnego nie było więc nie zawracałem gitary, i najlepsze że w miejscu gdzie nakleiliście naklejkę "Nie rzucać" dziura :mrgreen:, ale jak widzę fotki @Karbo to dramat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Patryk14 napisał:

Kiedy można spodziewać się sonax 04/06 250ml i DM Magic Glass 500ml

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
 

Sonax prawdopodobnie jutro DM kwestia 2-3 dni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.