Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, jaypablo napisał:

Możecie coś zaproponować?

Wchodzisz > https://autonablask.pl/  > odnajdujesz produkty które Cię interesują > dodajesz je do koszyka > płacisz, podajesz dane  i pewnie mi nie uwierzysz ale towar dostarczy Ci do domu kurier !  SERIO! 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jaypablo a produkty których szukasz, ich recenzje testy znajdziesz na 99% na forum -> z prawej na samej górze jest pole "szukaj". Wpisujesz nazwę produktu i voilà, znalazłeś produkt którego szukałeś 🙂 to narzędzie nie gryzie, nie boli, i dokładnie takie samo narzędzie jest w sklepie autonablask jak i w innych 🙂 odrobina wysiłku i znajdziesz wszystko czego szukasz 🙂 a skoro piszesz o wiadrach hermetycznie zamkniętych z pokrywą to widać że już coś poczytałeś i wiesz co kupić 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2020 o 11:43, jaypablo napisał:

Potrzebuje skompletować zestaw startowy do mycia samochodu bmw g20 2019 r.
Samochód będę mył na myjni bezdotykowej.
 

Ręczniki:
Fluffy Dryer 60x90cm 1 szt.
Ultra Soft Drying Towel 50x80cm 1 szt.
Edgeless Fluffy Dryer 50x80cm 1 szt.

Rękawica do mycia:
CarPro Hand Wash Microfiber Mitt 1 szt.

Czyszczenie felg:
Tuga Alu-Teufel Spezial 1 litr

Kokpit:
Poorboy's Natural Look

Do tego jakieś APC, ze dwa pędzelki, dressing do opon (matowy lub z efektem mokrej opony), coś do rozpuszczania smoły, asfaltu i na robale, ptasie odchody.
Coś do zabezpieczenia przed warunkami atmosferycznymi plastików i gum. Dwa wiadra które są hermetycznie zamykane - jedno oczywiście z gridem.
Jakiś środek do mycia okien. Mikrofibra do mycia okien i coś do czyszczenia środka. 

Możecie coś zaproponować?

Witaj jak koledzy podpowiedzieli sporo jest na Forum gdybyś jednak potrzebował naszej pomocy napisz do nas na 
sklep@autonablask.pl
Pozdrawiam 
Karol ANB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Witam ANB.

Planuje złożyć zamówienie. Nie wiem jak mocno zaszaleje ale mam pytanie czy macie jeszcze jakieś dodatkowe promocje dla forumowiczów? Widziałem, że w dniach 8-12.06 jest wszystko - 15%. Coś jeszcze uda się uciąć?

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.