Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

@ANB Karol jakbyś pamiętał o tym żeby wrzucić info i mnie oznaczyć będę ogromnie wdzięczny, wstrzymam się bo jestem zadowolony z Twojego sklepu, więc dwa dni mnie nie zabawia :) czekam za apc i kapsulatorem oraz jak wcześniej mówiłem butelki 250. Pozdrówki, hej :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 20:55, Karbo napisał:

@ANB Karol jakbyś pamiętał o tym żeby wrzucić info i mnie oznaczyć będę ogromnie wdzięczny, wstrzymam się bo jestem zadowolony z Twojego sklepu, więc dwa dni mnie nie zabawia :) czekam za apc i kapsulatorem oraz jak wcześniej mówiłem butelki 250. Pozdrówki, hej :)

Teraz dopatrzyłem dokładnie, wszystkie APC excede są cały czas na stanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mateusz65 napisał:

Czy jest szansa na pojawienie się marki autoland a konkret chodzi o szampon aktywny (odtluszczajacy) do usuwania wosków i past. ? 

Niestety nie przewidujemy takich nowości 
Takie właściwości ma shampoo pro z ADBL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.05.2018 o 20:55, Karbo napisał:

@ANB Karol jakbyś pamiętał o tym żeby wrzucić info i mnie oznaczyć będę ogromnie wdzięczny, wstrzymam się bo jestem zadowolony z Twojego sklepu, więc dwa dni mnie nie zabawia :) czekam za apc i kapsulatorem oraz jak wcześniej mówiłem butelki 250. Pozdrówki, hej :)

Buteleczki 250 dostępne na stanie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alexander.p napisał:

A ja się jutro do was wybiorę osobiście ;)
rano zakupy na giełdzie a po obiedzie u Karola :)

Zapraszamy co prawda jutro jestem troszkę w rozjazdach ale może uda się że będę na miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
22 minuty temu, Crasher napisał:

Macie w planach wprowadzic do sprzedazy polytopa motor top finish? 

Niestety produkty tej Firmy miały już epizod w naszej ofercie niestety sprzedaż była bardzo znikoma w najbliższym czasie nie planujemy powrotu.
Ze swojej strony polecam ten produkt
https://autonablask.pl/produkt/koch-chemie-motor-plast-5l/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, robcok napisał:

Pojawi się może litrowe opakowanie Car Pro Essence?

Czy bedą dostępne mniejsze pojemności Koch Chemie Motor Plast i Guf?

Planujecie wdrożyć markę Optimum z pastami i padami?

Essence Powinien być muszę dodać na sklep 
Motor Plast i GuF z tego co wiem nie występuję w mniejszych opakowaniach 
Raczej nie planujemy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od dłuższego czasu mam problem z przypisanym rabatem, nie nalicza go automatycznie chociaż przy akcjach tematycznych (np- 15% z  jakiejś okazji ) pokazuje że rabat niby jest.

Konto jest zapisane na : jelinski17@o2.pl możecie to sprawdzić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, jelinski17 napisał:

Witam,

od dłuższego czasu mam problem z przypisanym rabatem, nie nalicza go automatycznie chociaż przy akcjach tematycznych (np- 15% z  jakiejś okazji ) pokazuje że rabat niby jest.

Konto jest zapisane na : jelinski17@o2.pl możecie to sprawdzić?

 

Posiadasz rabat użytkownika czyli ceny po zalogowaniu są już z automatu niższe ( zaloguj się odśwież stronę i sprawdź ceny po czym wyloguj się odśwież stronę i zobacz jakie wtedy są ceny ) 
Co innego są rabaty podczas jakiś akcji wtedy operujemy kuponami które działają na innej zasadzie i wykluczają rabat użytkownika 
Mam nadzieję że jest wszystko OK

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ANB Karol napisał:

Posiadasz rabat użytkownika czyli ceny po zalogowaniu są już z automatu niższe ( zaloguj się odśwież stronę i sprawdź ceny po czym wyloguj się odśwież stronę i zobacz jakie wtedy są ceny ) 
Co innego są rabaty podczas jakiś akcji wtedy operujemy kuponami które działają na innej zasadzie i wykluczają rabat użytkownika 
Mam nadzieję że jest wszystko OK

No  fakt cena w koszyku się nie zmienia  ale jak już przejdę do zamówienia to rabat się nalicza. Dzięki za info;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.