Skocz do zawartości

Pytania do AutoNaBlask.pl


ANB Karol

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, david2888 napisał:

@ANB Karol Poszło zamówienie 15097. Napisałem w formularzu o butelce SG 500ml :) 

@KapselK Pytałem ostatnio Karola o te pady RP One Step. Powiedział, że na razie nie będzie ich, bo mieli ostatnio dużo reklamacji na nie.

Kontaktowałem się w tej sprawie w ten sam dzień, zapewniono mnie że nie powinno być już problemu więc puściłęm zamówienie :)

4 minuty temu, KapselK napisał:

@ANB Karol elegancko, kompletuje koszyk, ale poczekam na tego pada. ;)  A butelki Epoci 360? 

Raczej dopiero za tydzień 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ANB Karol napisał:

Cieszymy się że jesteście z nami 6 lat więc dajemy wam co możemy ;-)
SSW mamy kilka w starych i kilka w nowych napisz w komentarzy że chcesz nową damy ją :)

Prawdopodobnie we wtorek :)

Super w takim razie wrzucam do koszyka. A czy ADBL QD interior też jest w nowych butlach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy butelki SG litrowe z etykietą są w zestawie z atomizerem jak wskazuje zdjęcie? Bo na stronie SG jest w opisie info o atomizerze, a w Waszym nie ma o tym ani wzmianki :)

Shiny Garage butelka na rozcieńczone produkty, dzięki etykiecie bez nadruku możliwe jest zapisanie nazwy produkty, a duża pusta tabela z tyłu butelki umożliwia sporządzenie notatek odnośnie rozcieńczenia czy uwag do samego produktu.

Pojemność butelki 1000ml,
Materiał hdpe.

vs.

Shiny Garage butelka na rozcieńczone produkty z atomizerem, dzięki etykiecie bez nadruku możliwe jest zapisanie nazwy produkty, a duża pusta tabela z tyłu butelki umożliwia sporządzenie notatek odnośnie rozcieńczenia czy uwag do produktu.

Pojemność butelki 1L + atomizer,
Materiał hdpe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pływak napisał:

Czy butelki SG litrowe z etykietą są w zestawie z atomizerem jak wskazuje zdjęcie? Bo na stronie SG jest w opisie info o atomizerze, a w Waszym nie ma o tym ani wzmianki :)

Shiny Garage butelka na rozcieńczone produkty, dzięki etykiecie bez nadruku możliwe jest zapisanie nazwy produkty, a duża pusta tabela z tyłu butelki umożliwia sporządzenie notatek odnośnie rozcieńczenia czy uwag do samego produktu.

Pojemność butelki 1000ml,
Materiał hdpe.

vs.

Shiny Garage butelka na rozcieńczone produkty z atomizerem, dzięki etykiecie bez nadruku możliwe jest zapisanie nazwy produkty, a duża pusta tabela z tyłu butelki umożliwia sporządzenie notatek odnośnie rozcieńczenia czy uwag do produktu.

Pojemność butelki 1L + atomizer,
Materiał hdpe.

Z atomizerem jak wskazuje zdjęcie :)

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kolo100 napisał:

Moje zamówienie 15101 poszło :) W uwagach dopisałem odnośnie ADBL SSW w nowej butelce.

 

Pozdrawiam

Ty kupiłeś SSW 1L to niestety nie w nowej butelce jest tylko 500ml pojemność 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś o jaką pojemność chodzi a ja nie zapytałem i jakoś przyjąłęm że chodzi o 500 bo wszyscy dziś o nie pytają :)
Ogólnie Tylko i wyłącznie 500ml opakowanie SSW zostało zmienione na nowe u Producenta nie mamy na to wpływu 
Co zrobić jeśli nie chcesz to wykasujemy z zamówienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś o jaką pojemność chodzi a ja nie zapytałem i jakoś przyjąłęm że chodzi o 500 bo wszyscy dziś o nie pytają 
Ogólnie Tylko i wyłącznie 500ml opakowanie SSW zostało zmienione na nowe u Producenta nie mamy na to wpływu 
Co zrobić jeśli nie chcesz to wykasujemy z zamówienia 
Oj kurde niefajnie.... Jak wykasujesz to już przesyłki nie będę miał free...
Dobra wyślij w starym tylko denerwuje mnie ta wyginająca się butelka :(
To generalnie litrowych w ogóle nie będzie w nowych?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kolo100 napisał:

Oj kurde niefajnie.... Jak wykasujesz to już przesyłki nie będę miał free...
Dobra wyślij w starym tylko denerwuje mnie ta wyginająca się butelka :(
To generalnie litrowych w ogóle nie będzie w nowych?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

Tzn kiedyś wszystkie butelki będą nowe na ten moment ADBL wypuścił tylko i wyłącznie SSW  tylko w 500ml w jakiej kolejności będą wprowadzane nowe opakowania nie mamy pojęcia.
Dodamy ci butelkę 500ml ładną do przelania 
Będzie OK ? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn kiedyś wszystkie butelki będą nowe na ten moment ADBL wypuścił tylko i wyłącznie SSW  tylko w 500ml w jakiej kolejności będą wprowadzane nowe opakowania nie mamy pojęcia.
Dodamy ci butelkę 500ml ładną do przelania 
Będzie OK ? 
Ok trzymam za słowo. Dzięki :)

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, paperson napisał:

@ANB Karol ok. Poczekam do wtorku. Oby reszta z koszyka nie wyparowała :D

No to proponuję złożyć zamówienie bo może być różnie :)
Nawet jeśli się coś dowiem to pewnie ściągnę na koniec tygodnia najwcześniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.