Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, rapmen93 napisał:

Nie mogę się doczekać, aż podziałam z dressingiem Kocha ;).

Jak go nie przetrzesz po nałożeniu jakąś fibrą to będzie tłusty, do tego po większym deszczu lubią zostać zacieki  po spływającej wodzie, a nawet wypłukuję się i powstają takie jakby ciemne chmurki na lakierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Weekendowy wyjazd do Katowic i zakupy w sklepie Autodetalingowym www.Mrcleaner.pl profesjonalna i miła obsługa, doradztwo, ceny i rabaty super. Polecam kilka nowych gadżetów do odpicowania i pielęgnacji Pidżeja

 

09a9bb8a091a983a448a7fb354c7faab.jpg
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pare nowości i nie nowości :D 

@kecav H2O+ Aqua Gel, parkuje pare metrów od morza więc łatwo zrozumieć że ten produkt mi jest potrzebny(mewy), oczywiście nie wszystkie butle dla mnie.

Zakupiłem jeszcze dwa chwalone na DW woski, mianowicie OCD Alien51 i OCD Nebula. Ciekawe czy jeszcze kiedyś jeszcze jakiś wosk mnie zaskoczy skoro już znam np. SV CR, Utopie etc.

Nie zapomniałem o naszej Polskiej marce ADBL, chętnie potestuje QW a przy okazji zamówiłem QD1 i jeszcze czekam na quickdetailer do wnętrza limited edition :D 

btw: 5l Sonaxa BSD również zamówiłem ;p

IMG_1030.jpg


IMG_0611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, dareme89 napisał:

A nowa jaki ma zapach, już nie pachnie migdałami?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Nowy juz nie ma takiego zapachu z tego co pisali tu na forum to mocno smierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.