Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Takie pytanko tymi padami chcesz pracować na tym DA czy kupiłeś je do rotacji ?

Z tego co czytałem, a przyznam że mam mętlik w głowie, z tego co wyczytałem, fibry do cięcia na DA są jak najbardziej wskazane, wiem ze Flexi to nie jest górna półka jeżeli chodzi o fibry ale tam gdzie kupowałem nie było wyboru. Te z royal pads mam bardziej do Pb bh i cleaner, nie wiem czy dobry wybór, dopiero się uczę i będę próbował. Do antyholo jeszcze nie mam ale z tego co widziałem na filmiku mxnovicki to czerwony NAT powinien być ok. Co ty byś polecił do takiego zestawu past/polerkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705793 radek7155 pisze:

Przejdź do cytowanego posta te pady które zakupiles nie są dedykowane do DA

 

 

No bez jaj! Pady "z dziurką" pojawiły się niedawno i przed nimi wszyscy działali na padach "nie do DA" , no i też się dało radę robić autka

 

Zawsze samemu można "dziurkę" wyciąć, znam nawet osoby co tak robią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

705793 No bez jaj! Pady "z dziurką" pojawiły się niedawno i przed nimi wszyscy działali na padach "nie do

Jeśli tak zwracam honor :roll: ja jak kompletowalem swój zestawik dokładnie z taką maszynka to przykulo to moja uwagę i skupiłem się na dedykowanych :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.