Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

690444 jaki problem powiedzieć żonie co by się chciało dostać na urodziny ;)? zawsze to lepsze niż kolejne pary skarpetek czy koszul

 

 

Nawet nie wiesz, jak bardzo się mylisz ;)

 

https://www.zegna.pl/pl-en/ready-to-wea ... 16968.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie chwaliłem się jeszcze swoim prezencikiem od Funky Witch ;) Poczułem się zobowiązany, by zamaskować napis i wygląd cieczy w butelce po lewej, bo to jeszcze przedsprzedażowy produkt. :D

 

fwprezenty.jpg

 

Coś o Amulecie i Jadze skrobnąłem: viewtopic.php?f=223&t=28041&p=691794#p691794

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

691939 Jak ktoś pamięta arsenał z 2016r to wie jakie produkty poszły w odstawkę :song:

 

 

Chyba te co u mnie - Shiny garage? :D

 

U mnie też Shiny Garage poszło w odstawkę, mam jeszcze kilka, ale już więcej kupował nie będę, niestety ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co takiego złego jest w SG? Przecież mają parę fajnych produktów :) Tańszego cleanera pozostawiającego idealnie tępą powierzchnię pod Colli chyba nie ma. Poza tym MD, szampon Sleek&Bubbly, piana... ja wiem, że każdy ulega propagandzie jego głównego konkurenta, ale bez przesady :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o to samo chciałem zapytać co jest nie tak z Shiny Garage :o Według mnie maja kilka fajnych produktów, których używam: piana Fruit Snow Foam, Red Devil, Sleek&Bubbly, obydwa cleaner do skóry ten zwykły i strong czy Black2Back (swoją drogą świetny, dresing jeden z moich ulubionych) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Mają parę fajnych produktów, tylko że jest masa produktów, na których się mocno zawiodłem min. Wear Wax, Jet Black. Osobiście uważam, iż poszli w masówkę, chemia niedopracowana i to mnie od nich odsunęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.