Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Posprzedawałem Shiny Garage, żeby zakupić ExceDe. :P Przekonały mnie testy na forum. Pogoda narazie średnia do działania przy aucie, ale jak się poprawi na pewno środki pójdą w ruch, APC się przyda to wyczyszczenia wnętrza po zimie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja dałem za nią dużo mniej :-] jedyny minus to brak gwarancji, ale prawie za pół ceny i nowa, nieużywana.

 

Dmucha dobrze, będzie wiosna, będę testował. Po samej mocy już wiem, że poradzi sobie bez problemu z osuszeniem samochodu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem od żony z okazji zbliżających się urodzin :)

20170123-121611.jpg

 

 

Dokupiłem do kompletu Glorię :)

20170123-121651.jpg

 

 

I stan na dzień dzisiejszy nie licząc jeszcze różnych aplikatorów i dupereli:

20170123-122212.jpg

 

Zostaje na wiosnę rozejrzeć się za jakimiś woskami do potestowania :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem powiedzieć żonie co by się chciało dostać na urodziny ;)? zawsze to lepsze niż kolejne pary skarpetek czy koszul

Odpowiedz zawsze będzie taka sama :D "juz tyle tego masz. Więcej niż koszul czy skarpetek" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki problem powiedzieć żonie co by się chciało dostać na urodziny ;)? zawsze to lepsze niż kolejne pary skarpetek czy koszul

Tak jak mówisz... choć skarpetek ani koszuli nie dostałem od niej nigdy. Zawsze się ciut bardziej wysili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw od Excede

fa4a464181d5.jpg

 

1a6ee0f9b4be.jpg

 

02c026fa72ee.jpg

 

Z ADBL wrócę chyba tylko po QD1 ew sprawdzę jeszcze QW, bo na resztę ich produktów znalazłem lepszego odpowiednika ;)

200946667b97.jpg

Japan musi być :D

0b04b124c59c.jpg

 

55efe2bd3a1f.jpg

 

aa6aaa49a5b0.jpg

( do tego kupa pędzelków, padów, szmatek, ręczników do osuszania m.in Gyeon Slik Dryer itepe itede.)

 

f555e073a5c2.jpg

 

Teraz czas pokupować trochę od Angelwaxa i Zymola na lato :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.