Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

[ref]Michał126[/ref], no właśnie nie. Kupione dla testu, ciekawi mnie mocno, bo to aerozol a nie klasyczny "psikacz" :) Dotychczas korzystałem z odmrażaczy 1Z, ale nie mogłem znaleźć w żadnych sklepie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo odmrażaczy testowaliście może zalanie do butelki z tiggerem zimowego płynu do spryskiwaczy? Gdzieś słyszałem taki patent, tylko nie było okazji potestować

+ trochę IPA i może być fajną alternatywą. Ciekawe...

 

Wysłane z mojego Honor 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja co roku stosuję taki patent, z tym, że nie z płynem, a koncentratem płynu do spryskiwaczy. Konkretnie Jan grapefruitowy -80st.C, który dostępny jest w Selgorosie jesienią.

Właśnie. Muszę jechać i go kupić. Mam nadzieję, że nadal go sprzedają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]manio49[/ref], fabryka spaliła się w 2015 roku. Ogólnie firma działa pod nową nazwą nextzett, która została założona przez większość pracowników 1Z Einszett.

 

- http://nextzett.de.w0145e06.kasserver.com/

- http://www.1z-usa.com/about-us/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropo odmrażaczy testowaliście może zalanie do butelki z tiggerem zimowego płynu do spryskiwaczy? Gdzieś słyszałem taki patent, tylko nie było okazji potestować

Używałem w tym roku awaryjnie Ipę w rozcieńczeniu 1:1, chyba już nie będę kupował odmrażaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]xXKrystianXx[/ref], testowałeś już może pianownice ? Bo ja od 2 'miesięcy swojej nie mogę ogarnac aby szła ładna piana , a pompować muszę 3 razy na drzwi , jak testowales to mozesz podzielić sie wiadomościami o stężeniu , pozdro

 

Dodane po 11 sekundach:

[ref]xXKrystianXx[/ref], testowałeś już może pianownice ? Bo ja od 2 'miesięcy swojej nie mogę ogarnac aby szła ładna piana , a pompować muszę 3 razy na drzwi , jak testowales to mozesz podzielić sie wiadomościami o stężeniu , pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrsjackdanJak na złość brakło mi piany i wyszła mi z tego co zostało bardziej śmietanka. Jak kupię pianę to podeśle Ci fotki i jakie stężenie. Ogólnie jestem narazie zadowolony, zobaczymy jak będzie stężenie takie jak trzeba. Trzeba się trochę namachać przy niej, bo ciśnienie szybko spada, ale za to jest poręczna i można ją chociażby wziąść na myjke samoobsługową :good:

 

PS: Tu na forum też poszukaj, może uda Ci się szybciej znaleźć, bo ja pianę kupię w czwartek. Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.