Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Na dobre rozpoczęcie zakupowego roku

wmqesnK.jpg?1

 

I nowa latarka przerobiona przez forumowicza z swiatełek :-) Convoy S2+

Jest idealna zarówno do codziennego użytku jak i pomocna przy zabawach auto-detailingowych czy przy inspekcji czy jak np. dzisiaj podczas nakładania anty-foga na szyby wewnątrz wszystko było ładnie widać gdzie nie dotarty ;)

 

Wielkość latarki w porównaniu do magicznej gąbki.

 

DnDiEgh.jpg?1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest w litrowej butelce z czerwona etykietą ?

RIM, dobry wybór :good:

 

Oo do zdjęcia się dostał to Plastilak, w prawdzie nie za bardzo detailingowo ale też do dziupli go wiozłem i zapozował do zdjęcia z zakupami ;)

 

No mam nadzieję że ani RIM'em ani G1 się nie rozczaruję.

No a na RIM'a to się zdecydowałem jak jeszcze raz sobie oglądnąłem Twój test Piotrek, i ostatnie mycie szamponem felg ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mam nadzieję że ani RIM'em ani G1 się nie rozczaruję.

No a na RIM'a to się zdecydowałem jak jeszcze raz sobie oglądnąłem Twój test Piotrek, i ostatnie mycie szamponem felg ;)

 

Miło "słyszeć" :good:

Nie powinno być rozczarowania i przy G1, na przedniej mam już grubo ponad rok, często katuje wycieraczkami (niskie, miejskie prędkości) i cały czas jak nowa :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze :P Wiosna zapasem, wszyscy sie zbroją a ja nic :P Ale dobra dobra, po weselu pojde konkretnie w temat :D ale mysle ze przed weselem swoim zrobie na woim korekte :) Ogolnie to patrze ze SHinyGarage troche rozwineło asortyment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

621869 I nowa latarka przerobiona przez forumowicza z swiatełek :-) Convoy S2+

Mógłbyś napisać coś o niej więcej?

 

Convoy S2+ czarna z reflektorem + zielona gumka fosforyzująca.

Dioda: XM-L2 U3 2C

Driver z zabezpieczeniem termicznym 3way+ ( nowa wersja ) z oszczędnym trybem 50%

 

do tego akumulator 18650 Sanyo ( kupiłem 2x )

 

Na światełkach się nie znam, całość przerobił / sprzedał i wysłał mi kolega z forum światełek: Dariusz70

 

Ogólnie polecam -> mała mocna latarka, akumulatory trzymają OK, fajna do codziennego użytku jak i :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.