Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Muszę w końcu przetestować te produkty BH - Autofoam i Korrosol. Surfexa uważam, za najlepsze APC do pracy na zewnątrz samochodu, nigdy mnie nie zawiodło, jedyna wada to duszący zapach. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

krd, korrosol pachnie najlepiej z wszystkich deironów jakie do tej pory uzywałem. Trochę jak czerwona oranżada :kox:

Nie ukrywa, że ogólnie jestem wielkim fanem BH. Jedna z nielicznych marek, na których żadnym produkcie się jeszcze nie zawiodłem.

mbieniek, u mnie na Autowheelu jest napisane, że nadaje się do lakierowanych powierzchni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korrosol bardzo skuteczny ale nie wydaje wam się, że nieco szybko wysycha przy wyższych temp ? robi się taki jakby lepki... albo mi się wydawało albo z moim było coś nie tak ;)

Bo ja wiem :o Ja zawsze zabieram się za deiron zawsze rano, albo wieczorem, więc ciężko mi to potwierdzić, albo zaprzeczyć.

Boohal, Autobalm to taki mały wyjątek :D Nie dość, że ciężko się go nakłada, to jeszcze śmierdzi przeokrutnie :kox: Ale efekt na skatowanym lakierze jest :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante05 :good: szykujesz się na krótkie rżnięcie i długi finisz?? ;)

Nie zapomnij proszę robić zdjęć w trakcie!

 

Muszę w końcu przetestować te produkty BH - Autofoam i Korrosol. Surfexa uważam, za najlepsze APC do pracy na zewnątrz samochodu, nigdy mnie nie zawiodło, jedyna wada to duszący zapach. :P

 

Mi czasami przeszkadza mała pienność. Nie widać że się dzieje :kox:

No zwłaszcza jak wiatr podwieje overspray w stronę purchawy to konkretnie potrafi zadławić :lol:

 

Keeper, moim zdaniem też dość szybko przysychał, ale ten, który kupiłem w małej butelce - był bardzo wodnisty. Ten w 5L baniaku ma zupełnie inną konsystencję. Sprawdzę jak będzie te chociaż plus 10

 

Plusem w tym minusie, że nawet zaschnięty łatwo spłukać nie zdarzyło mi się żeby mi zostawił jakieś ślady.

 

ktm950, Na czołowej etyiecie wpis, że bezpieczny dla każdego rodzaju kół. Z tyłu jednak wstawka "unikać powierzchni nie-kołowych :D " :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dante05, obecnie jestem właśnie na tej konfiguracji, czyli MF cutting Megsa + 101 Megsa na DA Kraussa i powiem tak - narobić się trzeba, po szkoleniu w jakim brałem udział otworzyły mi się oczy co potrafi maszyna rotacyjna i taką teraz kupię. Może bardziej trzeba uważać, bo lakier mocno się grzeje itd. ale praca idzie znacznie znacznie szybciej i efektywniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.