Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Niestety nie mam nazwiska ani Kulczyk, ani Lewandowski ;/ po za tym praktyki podwyższania ceny do absyrdalnych wartości uznaje za nieuczciwe i omijam takich producentów.. Wychodzą oni z założenia, że po co np. Jakiś pędzelek lub inną szczotkę sprzedawać 1tys. sztuk po 5 zł jak można wyprodukowac 100 sztuk i sprzedać po 50 zł mniejszym nakladem pracy? Po za tym ja lubię siedzieć przy samochodzie, zajmować się nim i to mnie relaksuje i sprawia satysfakcję. Lubię też psy, ale jakoś nie każe im spać w łóżku. Traktując auto kosmetykami o takiej wartości, czułbym się jakbym spał nad podłodze, a pies w moim łóżku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MatthewG, Ten Contour to cleaner na punkcie których mam ostatnio jakiś fetysz:

http://polishangel.pl/shop/polish/clean ... ntour.html

 

Mam już Esclate Lotion z którego jestem BARDZO zadowolony i ciekaw byłem bardzo pozostałych. Jacek z PA, do podkręcenia głębi koloru doradził mi właśnie Contoura. W kolejce stoi jeszcze Palm Balm.

 

Z ciekawostek, to mój nowo zakupiony szampon Gilassante jest zupełnie inny od tego który kupiłem rok temu - ma inny kolor i zapach. W weekend będę wiedział czy zmieniły się też jego właściwości :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MrcinKsi, żonę ma się jedną ale kochanek można mieć wiele :mrgreen:

 

Ale szczerze mówiąc to mam trochę żal do Zymola i SVa że od lat nie pokazują niczego nowego - ich arsenał trochę się już mi się opatrzył :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, daj znać jak sprawdza się ten Endurance w spreju. Masz jak zrobić porównanie z tradycyjnym?

 

Wlasnie nie, mam go pierwszy raz. Mam nadzieje ze jest równie - identycznie - dobry jak gel. :)

Dam znac.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, wiem, że się będę czepiał , ale etykiety na 5l baniakach słabo wyglądają tak nierówno naklejone.

 

Wierzę, że to przez pośpiech w pierwszej partii, bo sam właśnie jestem na etapie dobierania ADBL do arsenału :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

golden0282, wiem, że się będę czepiał , ale etykiety na 5l baniakach słabo wyglądają tak nierówno naklejone.

 

Wierzę, że to przez pośpiech w pierwszej partii, bo sam właśnie jestem na etapie dobierania ADBL do arsenału :)

 

Mam taką samą uwage. Dla mnie etykiety stanowią 1/4 oceny produktu :D

Golden08282, daj znać jak się spisuje APC od ADBL :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

MatthewG, HDC to HDC i koniec tematu :)

Ja szukałem jakiejś alternatywy dla SV Profi Regulara pod woski SVa. Profi Regular jest bardzo fajny jako ścierny / finiszowy cleaner ale looku wg mnie nie zostawia powalającego. Dwa lata temu zanabyłam cleaner od M&K - Pura i przyznaję że był bardzo fajny zarówno pod względem looku jak i śliskość.

Szukałem jednak czegoś lepszego i pod koniec zeszłego roku trafiłem na kolejną edycją Esclate Lotiona. Miałem go trzy lata temu i szału nie było. Ten nowy to już jednak zupełnie coś innego 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.