Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Moderator

Presto Detaila zużyłem od listopada już prawie pół litra. Decyzja o zakupie kolejnej (większej :kox: ) butelki, była oczywista.

Produkt nie pachnie najlepiej (do Zymola FG trochę mu brakuje :D:D ). Presto Detail to czerwona maź w której pływają białe kuleczki (zdaje się że carnauby). To koniec minusów.

W czasie użytkowania zapach nie jest absolutnie męczący a z czasem robi się nawet miły dla nosa (a może to przyzwyczajenie :o ). Produkt jest bardzo wydajny. Na całą maskę starcza jeden strzał z atomizera (ja dla pewności strzelam zwykle dwa razy ale kiedy fibra nasiąknie już produktem to ewidentnie robi się to przerost formy nad treścią).

PD nie maże się na lakierze, idealnie się rozprowadza, nie zostawia plam i wysycha po kilku sekundach od dotarcia. Look jaki zostawia na ciemnych lakierach (na jasnych też jest ok ale nie zwala z nóg) to pierwsza liga - auto wygląda jak świeżo po nawoskowaniu.

Jednym słowem - QD idealny :)

 

O Rapidwaxxie jeszcze nic nie wiem (poza tym że konsystencję i zapach ma podobne co PD ale jest żółty) ale mam względem niego jeszcze większe oczekiwania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka doszła, tym razem trochę fibr i 2x Gyeon Q2M Iron.

 

P.S

Może w weekendzik zrobie mały teścik Gyeon Q2M Iron vs Ceramic Pro Iron-X. Ciekawi mnie czy będzie znacząca różnica tak jak cena tych produktów.

 

IMG_7128.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.