Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

MarrciN, mógłbyś napisać kilka słów dlaczego właśnie ten model ?

 

Ja sam muszę coś kupić, ale prawie dyszkę za kerszera :o Myślałem o K5/7, jako że powinna spokojnie wytrzymać mycie auta 2 razy w tygodniu przez sezon letni i tyle. HDS to już grubsza liga, ale chyba mi takie coś nie jest potrzebne :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie dotyczy zarówno dużego urządzenia, jak i małego.

Myjka to HDS 5/15UX, która wyróżnia się przede wszystkim tym, że jest gorącowodna.

A suszarka Master Blaster MB3-CD robi na prawdę niezły przeciąg :) ręczniki do osuszania stają się zbędne.

 

-- 14 mar 2015, o 09:31 --

 

geno, zależało mi na ciepłej wodzie. A to jest najmniejsza i najtańsza myjka ze stajni karchera, która to oferuje. (Ok, taniej można kupić wersję bez bębna. Przy zakupie z dobrymi rabatami i na firmę, to wychodzi połowa tego co napisałeś :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał mam K5.610, przy 4 myciu spalił się silnik, na szczęście wymienili na gwarancji, teraz po roku użytkowania oddałem na przegląd i okazało się że do wymiany sa uszczelniacze olejowe, które nie podlegają gwarancji(200zl z robocizna) wtedy mówione mi było, że seria 5 i wyżej maja w pełni aluminiowa pompę, od serwisanta dowiedziałem się, że to bzdura :-/ Myślę, że następna myjka będzie spod znaku Nilfisk, niby mniej reklamowane itp. ale opinie znajomych mówią, że bezawaryjne mimo kiepskiego traktowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuflik, kranzle to najwyższa półka, również cenowa :D jednak karchery są trochę tańsze, a serie profesjonalne hd/hds równie dobre.

 

sobiepan, ciężko mi to porównać do zwykłego kompresora, tutaj jednak jest duży przepływ powietrza szerokim strumieniem, także osuszanie idzie szybko. No i przede wszystkim urządzenie jest ciche, nie to co ładujący się kompresor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nilfisk to dobra firma, ich najtańszy chyba produkt C110, bezawaryjnie działa od 3 lat. Średnia ilość myć tygodniowo czasami ponad 10.

 

No ale Kranzle dużo szybciej radzi sobie z materiałowymi nadkolami i można im podać ciepłą wodę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.