Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Pimps, to ja wiem :) Ja tez mam swojego, chociaz go nie zdarzyłem jeszcze uzyc. W kazdym badz razie ja zamierzam go rozcieczac 1:1 z woda. Chyba nawet Evo pisał kiedys, ze Carpro zaleca rozcienczanie do ciemnych lakierow. Przyciemnianie i własciwosci sa chyba praktycznie identyczne :o A Reloada robi sie 2x wiecej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MatthewG - WetCoat jest typowo na zimę na szybkie opłukanie auta. Wiosna do późnej jesieni praktycznie auto jest 2 razy w tygodniu myte i jechane QD. A jak się nie zmieszczę w czasie to zobaczymy czy działa po terminie.

Co do Ziano to już jest 3 butelka i powiem tak że na moim aucie wydaje mi się że lepiej wypada Carpro - jakoś lepiej lśni a i właściwości ochronne ma lepsze. Ale zobaczymy jak się będzie sprawowało na SV może tutaj wypadnie lepiej. Dodatkowo jak przyjdzie np. zrobić tylko jeden element bo ptak nam go osra to Reload mocno przyciemnia i w tedy ten element się mocno odróżnia od pozostały więc dlatego w takim przypadku Ziano robi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Dodatkowo jak przyjdzie np. zrobić tylko jeden element bo ptak nam go osra to Reload mocno przyciemnia i w tedy ten element się mocno odróżnia od pozostały więc dlatego w takim przypadku Ziano robi robotę.

 

 

Jak nam ptak osra element, to ani Zaino Z8 ani Reload nie są najszcześliwszymi wyborami do poradzenia sobie z tym problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej odmacza się kupkę kładąc na nią mokrą ścierkę lub ręczniczek papierowy. Kupka musi rozmięknąć, dopiero wtedy można ją bezpiecznie usuwać. Widziałem wielokrotnie plamy po ptasich odchodach i wyglądało to tak że tam gdzie była kupa lakier był w miarę natomiast dookoła był porysowany od szorowania. Druga sprawa jest taka że jak ta kupa sobie poleży za długo to robią się wżery w lakierze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja psikam megsowym glass cleanerem i po chwili rozmokniętą przecieram delikatnie chusteczką chigieniczną :o

 

Też tak robię :D Albo PB QD+

Zależy co mi wpadnie pierwsze w łapy :D

 

Na srebrnych szkód tak nie widać 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.