Skocz do zawartości

Twój arsenał


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Eryczek, moje felgi:

y5fr.jpg

 

mają trochę zakamarków, a że nie lubię myć pędzelkiem więc myje gąbką obszytą mf o taką :

 

sponge_large.jpg?1732

 

ale teraz chcę spróbować takiej rękawicy ;) potrzebuje czegoś do "przedłużenia" palców, żeby dokładnie każdy zakamarek wyczyścić a przy tym nie robić tego na ślepo - ta rękawica nie ma w środku skóry, jest cieniutka, MF delikatna, powinna być idealna 8-)8-)

 

dodatkowo myję za każdym razem felgi od wewnątrz i gąbka jest trochę za gruba bo ciągle obdzieram dłoń o tarczę, z rękawicą tego nie będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ShiningCar, Ten mój to Glitz z innym kolorem, zapachem i opakowaniem, tak? :o

 

Ten wosk był wykonany dla nas na specjalne zamówienie.

Oprócz różnic, które już wymieniłeś, różnił się od GLITZ zawartością carnauby.

Większą.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
IronX przy tym to perfuma :kox:

 

To polecam sprawdzić Angelwax Revelation - niby ładnie pachnie, ale z butelki, po aplikacji jest jakaś tam nuta (moja żona wyczuła w powietrzu gumę balonową) ale to tylko perfumowanie smrodu :shock: , który jest wszędzie.... musiałem niestety kołpaki doczyścić Ironem i jak dla mnie to na tle Revelation to tego drugiego po prostu nie czuć, krwawiąca woda :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.