Skocz do zawartości

KochChemie Nano Magic Plast Care


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

hmm, a to dziwne. bo u mnie na Maździe w tym samym miejscu trzyma spokojnie 3 msc.

Piszesz o kropelkowaniu czy utrzymaniu koloru?? Bo kropling jest w miarę OK i nawet długo się trzyma, ale kolor to po kilku dniach w Leonach znika. A że Leon i Fabia z tej samej "stajni" to efekt może być podobny. Maździocha to inna para kaloszy z tego wynika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

krd, tym filmikiem przekonałem się po raz kolejny, że zrobiłem dobry zakup :)

 

Wcześniej do plastików zew. używałem VP DTG ale Koch ma o wiele latwiejszą aplikację, nie trzeba właściwie docierać i efekt fajniejszy. Muszę u siebie położyć na tylną listwę zderzaka w OB. Wypłowiały plastik to prawdziwy pogromca dressingów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Piszesz o kropelkowaniu czy utrzymaniu koloru?? Bo kropling jest w miarę OK i nawet długo się trzyma, ale kolor to po kilku dniach w Leonach znika. A że Leon i Fabia z tej samej "stajni" to efekt może być podobny. Maździocha to inna para kaloszy z tego wynika.

 

Byłem na 1 listopada i już go na skodzie nie było. Kolor zniknął. Na listwach jeszcze ok ale przy tych uszczelkach nic.

Coś muszę innego tam zastosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator

Nalozylem Koch'a kilka dni temu. Mial problem z pokryciem plastikow na foce. Mozliwe ze powierzchnia nie byla wystarczajaco czysta. Wiąże z tym produktem wielkie nadzieje po waszych testach. Zobaczymy. Jak tylko warunki beda dobre przeprowadze dokladniejsze testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe ze powierzchnia nie byla wystarczajaco czysta.

 

Tu chyba jest problem, bo Fordowskie plastiki w Mondeo, przyjmyją NMPC bardzo dobrze. Auta mniej więcej z tego samego okresu, więc nie sądzę, żeby jakieś inne plastiki ładowali. :dontknow:

 

A co do Trim'a, to jakoś się możemy ustawić na teścik. 8-) Uprzedzając Twoje pytanie: tak, może być Tyskie :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, u mnie na nadkolach nic nie ma, a po porządnym umyciu też kropelkują, zresztą nie wiem dlaczego tak się dzieje ale po prostu gdy plastiki są dobrze umyte to ładnie zrzucają wodę i nie chodzi mi tylko o moje auta i nadkola ale ogólnie w większości samochodów tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzaKal, to zależy od rodzaju tworzywa, PE i PP właśnie tak się zachowują ;)

 

Evo, raczej nie faktura to powoduje, a w/w

 

dokładnie, nadkole w Vagach są gładziutkie i kropelkują jak wściekłe nawet w salonie na dziale części gdzie nikt ich nie picuje, dlatego jak widziałem tu na forum test u kogoś bodajże w skodzie, to się załamałem jak właściciel napisał, że NMPC siedzi jak zły właśnie na nadkolach hahahahah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

SpiderS, wybacz Kolego, ale wczesniej po myciu nadkola nie kropelkowaly. Takze akurat kiepsko trafiles. Niemniej jednak w przypadku innych aut mozesz miec racje, nie wiem, nie sprawdzalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SpiderS, wybacz Kolego, ale wczesniej po myciu nadkola nie kropelkowaly. Takze akurat kiepsko trafiles. Niemniej jednak w przypadku innych aut mozesz miec racje, nie wiem, nie sprawdzalem.

 

Nie ma opcji aby na powierzchni, która jest narażona na bezustanne piaskowanie itp historie trzymał się jakikolwiek dressing, mówimy o samochodzie jeżdżącym, a nie wystawowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ten produkt nie występuje z atomizerem nie wyobrażam sobie także aplikacji tego produktu za pomocą atomizera.

Aplikatorem piankowym lub z MF na śliskich tworzywach może występować potrzeba przetarcia mikrofibrą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten produkt nie występuje z atomizerem nie wyobrażam sobie także aplikacji tego produktu za pomocą atomizera.

Aplikatorem piankowym lub z MF na śliskich tworzywach może występować potrzeba przetarcia mikrofibrą ;)

Już mówię, psikam sobie na aplikator i przecieram raz, potem psikam i drugi raz, tym samym mam dobrze położony dressing na gładkie tworzywa zewn, na których ValetPro leży 1/3 czasu Kocha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.