Skocz do zawartości

KochChemie Nano Magic Plast Care


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

625795 a teraz doczytałem że Top Star jest do wewnątrz chyba masz

 

Wychodzi na to że masz rację :), a ja cały czas myślałem Plast Star i Top Star to to samo :D

Choć tak czy inaczej, efekt na plastiku moim skromnym zdaniem nijaki, chyba że taki ma być.

 

Teraz poczytałem co producent wypisuje o produkcie i:

"Top Star

Interior plastic trim semi-matt

Premium care emulsion for deep pore cleaning and freshening plastic and rubber parts such as consoles,

interior trim, seals, etc. Top Star creates a long-lasting, semigloss, natural sheen and protects the surface

permanently against new dirt and UV radiation. Special active ingredients keep plastic supple, have an

antistatic effect and provide a new and attractive look. With fresh fragrance"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625753 Mam Top Star Plast Care

 

To dlaczego piszesz w tym temacie? :o

Ty masz > http://www.pielegnowacauto.pl/dressing- ... ar-1l.html , z opisu nie wynika że przyciemnia lecz raczej to takie APC do plastików ;)

 

No a ten temat stanowi o http://www.pielegnowacauto.pl/kochchemi ... 500ml.html lub http://www.pielegnowacauto.pl/koch-chem ... ar-1l.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625852 To dlaczego piszesz w tym temacie?

 

Masz rację, ale wyjaśniam. Powód to właściwie kilka sytuacji, które się na to złożyły, a mianowicie:

- moja nieznajmość oferty Koch'a - przez to chęć przetestowania produktu producenta z którym jeszcze nie obcowałem :)

- wysłanie nie tego co chciałem przez forumowego sprzedawcę i moje późniejsze tego przeoczenie.

 

Jakiś czas temu dałem ogłoszenie na Giełdzie o chęci zakupu - Koch Nano Magic Plast Care . Odezwał się forumowicz, który to zaoferował w butli 1l (zostało 700ml). Kupiłem, przyszło, zaraz przelałem do mojej butli i za jakiś czas chciałem wypróbować - cały czas będąc przekonany że mam ten litrowy odpowiednik Koch Nano Magic Plast Care czyli Koch Plast Star. Więc jakież moje zdziwienie było że mając środek tak chwalony na forum - ni cholery tego nie widzę osobiście. Stąd wpis w temacie.

 

Moja niewiedza bo zapamiętałem sobie że w nazwie jest Star i Plast więc przyjąłem że to właśnie to samo.

Jak coś, moje wpisy można wywalić ale przyznać muszę że nazewnictwo Koch było dla mnie mylące, bowiem mamy:

- Koch Nano Magic Plast Care

- Koch Plast Star -

- Koch Top Star -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się nie dziwie koledze... bo chyba popełniłam ten sam błąd i myśląc, że zamawiam "Wersja użytkową Koch Chemie Nano Magic Plast Care" jak piszą nasi partnerzy np. tu: http://sklep.motogo.pl/pl/p/Koch-Chemie ... ar-1L/1126 albo tu: http://www.pielegnowacauto.pl/koch-chem ... ar-1l.html i też na innych, zamówiłam chyba do wewnątrz :oops:

butelki się różnią, prawda, ale są przecież różne wersje w danych latach butelek, ktoś tutaj chyba wprowadza w błąd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

626079 ale faktycznie można się pogubić, za dużo różnych wersji butelek

 

Jak zacząłem zgłębiać temat produktów Kocha, to chyba niema producenta, który jeden produkt miałby w tylu wersjach i trudno się połapać.

- Koch Nano Magic Plast Care tylko w butlach 500ml

- Koch Plast Star - w butelce 1l ale i tego jest kilka wersji z tego co zauważyłem, na stronie Kocha widać 2 produkty - oznaczonych PS9 i PS

1I5hiut.jpg

 

Ale żeby nie było tak łatwo.....to na liście produktów do plastików można znaleźć PS i PSS (a niema PS9)

MD31SLq.jpg

 

W różnych sklepach/allegro można spotkać PS , PSS, PS9 , Nano Magic. Do tego PS i PSS jest w szarych butelkach i niebieskich butelkach.

Chyba najbezpieczniej kupić 500ml NMPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to samo pytałem w krótkie pytanie - krótka odpowiedź.

 

Są trzy wersje Plast Stara - normalny z sylikonem (PS), bez sylikonu (PSS) - porównywalny z normalnym PS i PS9 którego zupełnie nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koch Chemie Plast Star 1L opis produktu :

Plast Star

 

To nie zawierający silikonu produkt klasy premium wśród produktów pielęgnujących opony, gumę i tworzywa sztuczne. Preparat przywraca elementom ich pierwotny wygląd i chroni je ekstremalnie długo przed niesprzyjającymi wpływami środowiska zewnętrznego. Świeży przyjemny zapach. Posiada dopuszczenie typu DBL.

Wersja użytkowa Koch Chemie Nano Magic Plast Care.

 

Pojemność: 1L

Czy ktos cos rozumie ??

Preparat 1L bez silikonu kosztuje tyle co 500ml z silikonem

 

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zanim wyjechałem do roboty przetarłem dla pewnosci mikrofibra wszystkie plastiki. Po 8 godzinach wiatru i dmuchawcow sporo miałem przyklejonych na plastikach po tym Kochu. Dziwne :cry:

 

Ale za to efekt koncowy ekstra bumpery i listwy nabrały głebokiej czerni. Zobaczymy jak to bedzie z trwałoscia :acute:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qbakr, zauważyłeś,że piszesz o innym produkcie?

No własnie sformułowanie "wersja użytkowa" mnie nie daje spokoju..

Kilka stron wcześniej - co by nie było czytałem pisze o wersjach z silikonem bez etc. No i tu się juz zgubiłem, co oznacza opis "wersja użytkowa"?

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Qbakr, sprawa wygląda następująco.

PlastStar nie zawiera silikonów i jest przeznaczony do użytku przez "profesjonalistów". Nie ma konfliktu np z lakiernią.

Co dziwne, dostępna jest też wersja z silikonem (zazwyczaj każdy kupuje wersję bez).

Nano Magic to wersja z silikonem i dedykowana jest dla "każdego".

PS jest mniej tłusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarła do mnie przesyłka z Plast Star (wersja PSS) rozumiem że to dokładnie to samo co NMPC? Dopiero po zamówieniu zacząłem drążyć temat i tak się natknąłem na ten wątek :P

No a tak kropelkuje :D Jeśli utrzyma się ponad miesiąc na plastikach Corsy to będę zadowolony :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Koch znowu przyciąga kurz, ale o dziwo tylko w jednym miejscu ... Chociaż może nie tak o dziwo, mianowicie chodzi o plastik u dołu tylnego zderzaka, teoretycznie to normalne, bo się jeździ, więc ma prawo zakurzyć się w tamtym miejscu, ale do pierwszego mycia do była masakra, z czarnego palstiku zrobił się beżowy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie PSS zaskoczył swoim działaniem, oczywiście pozytywnie!

 

Nie dość, że odświeżył podszybie, które już było trochę wyblakłe, to z rozpędu stwierdziłem, że spróbuję czy też przyciemni metalowe ramiona wycieraczek... i zrobił to samo co z plastikami. Idealna czerń, nie wiem czemu, ale działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.