Skocz do zawartości

KochChemie Nano Magic Plast Care


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie Koch też leży bardzo długo, nie jest mistrzem przyciemniania i krycia wszystkich niedoskonałości, chociaż robi to ale nie tak jak niektóre konkurencyjne produkty ale zabezpiecza zdecydowanie najdłużej i świetnie kropelkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie Koch też leży bardzo długo, nie jest mistrzem przyciemniania i krycia wszystkich niedoskonałości, chociaż robi to ale nie tak jak niektóre konkurencyjne produkty ale zabezpiecza zdecydowanie najdłużej i świetnie kropelkuje.

Dokładnie. Co do aplikacji to przecieram najpierw APC, potem IPA, potem Koch i m-c leży z dobrym efektem, potem stopniowo przestaje kropelkowac. Raz w tygodniu myję chemią na bezobslugowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pytanie bedzie pewnie dziwne troche, no ale...

Zapach/won tego srodka nie podraznia waszych drog oddechowych, czy tez aplikacje go w maskach chroniacych uklad oddechowy?

Pytam bo w karcie obu srodkow, zarowno Nano Magic Plast Care jak i Plast Star:

http://www.gakra.pl/karty_charakterysty ... 008_PL.pdf

http://www.gakra.pl/karty_charakterysty ... 007_PL.pdf

 

Wystepuje: H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią, oraz cala litania efektow ubocznych dotyczacych przy wdychaniu tego srodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Ja bym nie panikował.Przecież nikt chyba nie robi w zamkniętych małych pomieszczeniach,a raczej w otwartych garażach lub pod nimi.

Jak jadę całe auto Achillesem to mnie po tym też dynia nawala do wieczora.Chemia to chemia.Leczy, żywi i ubiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Pytanie bedzie pewnie dziwne troche, no ale...

Zapach/won tego srodka nie podraznia waszych drog oddechowych, czy tez aplikacje go w maskach chroniacych uklad oddechowy?

Pytam bo w karcie obu srodkow, zarowno Nano Magic Plast Care jak i Plast Star:

http://www.gakra.pl/karty_charakterysty ... 008_PL.pdf

http://www.gakra.pl/karty_charakterysty ... 007_PL.pdf

 

Wystepuje: H304 - Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią, oraz cala litania efektow ubocznych dotyczacych przy wdychaniu tego srodka.

 

Poczuj zapach Vampira Liquid, wtedy uznasz że Koch to kwiatki :D.- Jednak działanie środka- :good::good::good:

Chemia to chemia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Zakupiłem ostatnio na forumowej giełdzie Kocha.....tak polecany, ale mam ale, duże ale. Wręcz jestem skrajnie zawiedziony.

Albo w butelce wcale nie był Koch.....

 

Do rzeczy, dziś zrobiłem test na aucie teścia (Astra G, czarna nielakierowana, chropowata listwa) , poniżej na lewej stronie mój ulubiony środek do plastików zewn. czyli Megs Ultim Prot, a z prawej Koch. Powierzchnia przygotowana APC 1:10. Koch po chwili znika, wcale nie przyciemnia. O co chodzi ?

 

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

 

Próbowałem na podszybiu - podoba historia. Jak wyschnie to tak jakbym niczym nie wycierał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie dalej jak wczoraj robiłem Pandę. Listwy nigdy nie widziały dressingu. Koch przyciemnił je znakomicie. Kolega zapytał czy ten produkt ma jakiś barwnik w sobie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

625681 Jaką Twój Koch ma konsystencję i zapach?

 

Mam Top Star Plast Care, żeby była jasność o którego chodzi. Konsystencja - woda. Przelałem z dużej litrowej butli do mniejszej butelki, kolor ja widać - "sikopodobny" :), zapach dziwny, nieprzyjemny, coś jak brillance zmieszany z prickbotrem.

 

[mod=damian]Dłuższy bok każdego zamieszczanego zdjęcia na forum, nie może być większy niż 800 pikseli[/mod]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam oryginalną butlę kupioną od użytkownika Alcapone88, kupiłem z objętością ok 700ml z 1l, przed wlaniem do tej mniejszej był dobrze wymieszany więc jakieś osady raczej nie pozostały, ale zajrzę do butli jeszcze.

Jeśli ma ktoś przelnatego TopStara do przezroczystej butli - proszę o fotkę jak wygląda.

 

Co do zapachu coli - to mój napewno tak nie pachnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Kocha na śliskich tworzywach Volvo, bo najlepiej się trzyma i pociemnia je, nie barwi na czarno, bowiem listwy są ciemno szare, a nie typowo czarne. Leży dłużej niż produkty ValetPro (Back to the Future, Dionysus Trim Glitz). Dodam, że nic innego nigdy nie używałem. Z kolei na porowatych tworzywach Punto wszystkie w/w trzymają jednakowo długo. Co do rozwarstwienia nigdy mi się to nie zdarzyło, ale ja mam NMPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przelałem ponownie z małej butli do dużej, mocno wymieszałem ponownie i wlałem do małej butli ponownie. Kolor i konsystencja bez zmian. W dużej butli żadnego osadu.

Zrobiłem test na plastikowym, czarnym, chropowatym pudełeczku na którym testuję dresingi do plastików.

I efekt taki.

 

Całe pudełeczko przemyte APC 1:10.

KM1Ovvx.jpg

 

Zaraz po aplikacji po prawej, lewą stronę zostawiam nietkniętą.

nTp5sNT.jpg

 

Po wyschnięciu

hyrMsns.jpg

 

Po przetarciu fibrą - praktycznie niemożna odróżnić prawej od lewej strony.

CiZNQmV.jpg

 

"Kropelkowanie" - a właściwie taflowanie.

sZChb4e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.