Skocz do zawartości

www.ShowCarShine.pl - Historia i doświadczenie


CAR CRAZY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Dziękuje za zamówienia i opinie :good:

 

Dla Waszej wygody wprowadziliśmy szybkie przelewy : Przelewy24

integracje_przelewy.png

 

Do wyboru pozostała też opcja jak do tej pory czyli : Zwykły przelew.. dlaczego ?

 

Wyprzedzam Wasze pytania... Opcja zwykłego przelewu nadal aktywna ponieważ jest to opcja bezpłatna

 

Przy wyborze Przelewy24 system dolicza do rachunku 1% wartości zamówienia (prowizja jaką pobiera operator Przelewy24)...

 

Zaraz będą pytania dlaczego nie bierzemy tej prowizji na Siebie ? ;)

 

Odpowiadamy: Większość z was lubi jakiś bonus do zamówienia, a my nie możemy sobie pozwolić na koszty związane z bonusami i do tego jeszcze prowizje za przelewy, dlatego macie wybór darmowego zwykłego przelewu a jak wam nie szkoda 1% to szybki przelew internetowy no i oczywiście przesyłka pobraniowa.

 

Mam nadzieje że każdy znajdzie dla siebie najlepsze z rozwiązań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone w czwartek z kurierem DPD "na następny dzień", dzisiaj tj. w piątek zapukał z moim pierwszym "amatorskim" zestawem kosmetyków :) Super zapakowane z gąbką w środku, aby za bardzo nie latało i nie miało możliwości uszkodzenia, paczuszka oznaczona naklejką "fragile". Dwie mikrofibry w gratisie - z których się bardzo cieszę, miałem je kupić sam ale zapomniałem dodać do koszyka :lol: Napewno to nie ostatnie zakupy z Państwa sklepu :mrgreen:

3klcq97wgi40.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wszystko doszło pięknie zapakowane gąbki napchane zeby nie latało :) Trafiły sie tez gratisy w postaci mikrofibry i flexipads MF :) Oraz testerki z Megsa :) Bardzo dziękuje za miły kontakt jak były braki i na pewno wrócę Pozdrawiam i czekam na dostawę Exa 04-06 na sklep :good::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

[ref]vertix[/ref], Dziękuje za info, sprawdź dobrze karton z maszyną bo paragon na pewno był wybijany tylko być może zaplątał się gdzieś w wypełnienie, jak nie znajdziesz to napisz @ to prześlemy duplikat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

[ref=#ff3366]wiran[/ref], DM są bez dziury, jak z dziurą to bierz NAT DA

 

[ref=#ff3366]LordPatryk[/ref], :good:

 

[ref]letis[/ref], Jak tylko ponownie pojawi się w hurtowni to znowu będzie w ofercie, są jakieś przebłyski ale ostatecznego terminu nie znamy

 

Dodane po 1 godzinie 39 minutach 30 sekundach:

[ref]letis[/ref], Miła niespodzianka, nieduża ale zawsze jakaś partia Tugi 1L jedzie do nas , jutro będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko: ZAMÓWIENIE 33746 od wczoraj widnieje w InPost jako przygotowane do nadania (czyli jeszcze nie nadane) ;) Na kiedy mogę się spodziewać wysyłki i otrzymania paczki ?

Zapewne przez natłok zamówień, ale ostatnimi czasy trochę wydłużył się czas od zamówienie i opłacenia, do wysyłki i dotarcia paczki do adresata... Kilka miesięcy temu zamówienie/opłacenie miało miejsce np. w środę, a najpóźniej w piątek paczucha była już u mnie. Teraz to trwa 2-3 dni dłużej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

[ref]Eidos71[/ref], Witam zamówienie złożyłeś 2017-05-15 16:52:42, do paczkomatu trafiło kolejnego dnia ok godziny 16:15 czyli wszystko zgodnie z normami : jednego dnia zamówienie, drugiego wysyłka. Z tym że z paczkomatami i ich statusami jest różnie ponieważ:

 

1) jak mamy dużo paczek to do jednej skrytki wpada kilka paczek i część z nich pierwszy skan może mieć dopiero na magazynie dlatego status przygotowanie może być widoczny nawet do drugiego dnia,

 

2) Nie wiemy kiedy kurier zabiera przesyłki z paczkomatów, jak danego dnia zabierze przed godz 16 to paczka leży i czeka do zabrania do kolejnego dnia.

Niestety urok paczkomatów.

 

W skrócie : chcesz mieć szybko wybierz kuriera, dzisiaj paczkę miałbyś u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#663399]CAR CRAZY[/ref] - ok, wszystko w porządku :good: . Swoje spostrzeżenia oparłem właśnie na statusie przesyłki, widniejącym na stronie InPost :) Kurier to dla mnie "zło konieczne" - wolę paczkomaty i swobodę w terminie odbioru przesyłki (nawet, jeżeli ma ona dotrzeć do mnie 1-2 dni później). Mój post nie miał być przytykiem - jeżeli tak to odebrałeś: przepraszam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

[ref]Eidos71[/ref], Nie ma problemu, nie odebrałem źle. Często trzeba wyjaśniać "paczkomaty". Rozumiem ich wygodę dla klienta, ale z drugiej strony zawsze są jakieś niewiadome i dlatego też nie za bardzo lubimy wysyłać tą opcją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.