Skocz do zawartości

Telefony i tablety


kris244

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo dobry telefon, natomiast aparat nie całkiem mi leży - w słońcu za mocno podkręca kolory. Poza tym szybko i sprawnie. Aha - średnio wykonany z zewnątrz. Może i ładny, ale plastikowa ramka wokół wyświetlacza to zart..

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lukasz-odkrywca zmieniłem z poco f2 Pro, wcześniej mi mix itd. 

Wydajność mi znana i z górka wystarczającą. Fajna waga przy tym rozmiarze. Aparaty uważam za bardzo dobre, podobnie ekran. Soft Samsunga jest okej. Bardzo dobrze wyglądają głośniki stereo. Świetna wibracja. Wolny czytnik w ekranie.

Wady. W tej cenie można kupić lepsze i szybsze urządzenia. Bateria bez szału. Ładowanie wolne. Plastik z tyłu okej nie przeszkadza mi ale ogólny look n feel nie jest premium.

Wersja 5g na snapie 865.

Raczej dołożyłbym do s21 kolejnym razem.

Kupiłem z ciekawości i ze względu na promocje cashback 600pln. Jakieś 2600pln w jednym ze sklepów. Na jdg. Minus vat, minus dochodowy, minus 600pln cashback to telefon wyszedł 1000zl 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hi, jakie etui polecacie na ww. telefon? Silikonowe poszło do reklamacji, bo ulegało degradacji szybciej, niż lakier myty na szczotach - mam nadzieję, że oddadzą kasę. Clear view wygląda w miarę OK (choć na niezbyt intensywnie użytkowanym telefonie), ale wolałbym same plecy Spigen? Raczej nie interesują mnie "pancerniki" - coś bardziej dyskretnego.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj uważnie - ja nie polecam. Mamy z braćmi w sumie trzy takie i z każdego zaczyna obłazić guma, najnowsze ma pol roku. Jeszcze moje może nie jest używane super delikatnie (co nie jest usprawiedliwieniem, ostatecznie gwoździ telefonem nie wbijam), ale pozostałe zdecydowanie tak, a i tak wyglądają średnio. Ono dobrze chroni telefon i pewnie leży w dłoni, ale jakością jestem rozczarowany.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



dc434ff1fd7b9dee50fc39450b4e4cda.jpg6f32b2dead352582aebcd628a7be2f55.jpg514e108e984b25da06e9214148fc15a5.jpg317baa90ee149b674b3404e9e432c981.jpg8fcc46b9f862b55d30368b9e76f3b1c3.jpg2c202b12fc418e59699332c82af58908.jpgdd5e0894ff9a20249cc41641483e7df9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, maciek-drummer napisał:

polecam spigen.

@MMCzysci Potwierdzam - Spigen. Mam w kilku urządzeniach, etui sprawują się świetnie, co najważniejsze dają ochronę na bardzo wysokim poziomie (kilka upadków już zaliczyły).

Ja mam głównie Spigen Slim Armor ale u córci w Iphonie mam Spigen Ultra Hybrid 2 (przeźroczyste) i jakoś też na wysokim poziomie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MMCzysci napisał:

Czytaj uważnie - ja nie polecam. Mamy z braćmi w sumie trzy takie i z każdego zaczyna obłazić guma, najnowsze ma pol roku. Jeszcze moje może nie jest używane super delikatnie (co nie jest usprawiedliwieniem, ostatecznie gwoździ telefonem nie wbijam), ale pozostałe zdecydowanie tak, a i tak wyglądają średnio. Ono dobrze chroni telefon i pewnie leży w dłoni, ale jakością jestem rozczarowany.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

 

Wiesz, nigdzie nie napisałeś jakie konkretnie masz etui, silikomowych jest wiele. 

A i na przyszłość, nie wyżej wymiony bo informacje o Twoim telefonie są na końcu wiadomości. 😉

Szukaj nilkina lub spiegena, jedyne etui które zachowują jakąś jakość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@MMCzysci również mam s20 fe i kupiłem to etui co Ty, jakość wykonania na poczatku super, wiadc ze naprawde dobre etui i tak samo jak u Ciebie zaczeło sie wycierać a telefon nawetn ie pół roku użytkuje ale to jeszcze bym przezył najgorsze jest wsadzenie tego etui do kieszenii... no dramat to mało powiedziane 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci nillkin frosted. Od kilku lat używam tylko tych. Na 20 fe jest bardzo udane. Nigdy nie uszkodziłem telefonu w tym etui. Jest nie duże, eleganckie, poprawia grip. Nie zasłania frontów. Niestety ostatnie wersje które miałem osłaniają przyciski głoności. Dla honora x8 przyciski były telefonu, bez osłonki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.